0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar biraz uzun iki konu var tek tek post açmak istemedim   iyice okuyup ona göre yorumlayın  yoksa ben bu bayani az kaldı yolacam  ucuna kadar geldi   

İlk soru merdiven  

1 hafta o 1 hafta ben siliyorum  birini tutmaya deymez 2 daire var 1 Kova su yetiyor  ben silerken komple siliyorum  ama Kendi silerken  benim kartima kadar siliyor kapıma vuruyor  burdan sonrasını sen sil diye bende tersledim  benim buraya kadar ucarakmi geliyorsunuz   diye ilk buraya taşındığı zaman da ben doğuma gidicem  taşınan kendi bana merdiven sil diyordu   ban 2 gün mü ne vardı  hastaneye yatmaya   

2 ci soru  aşırı derecede ses 

Altı 7 yasinda oğlu var evin içinde top oynar  bisiklet sürer   hoplar zıplar   çocuktur  illaki oynayacak  asla buna karşı değilim benimde oğlum var 2 gün sonra oda büyüyecek  oynayacak  ama ben kaç oldu bayanı uyarıyorum yatak odasında oynamasın lütfen diye ben hep o rahat Etsin çocuğu oynasın hem benim oğlum rahatsız olmasın  diye yatak odasından çıkarmıyorum  çünkü biliyorum benim oğlum her şeyden korkuyor  ve bu ara aşırı hasta  hasta olunca daha hassas  dün bugün  yatak odasında oynuyor oğlu  OYUNDA ŞU YATAĞIN ÜZERİNDEN  YERE ATLIYOR GÜM DİYE SES ÇIKIYOR BENİM OĞLUM  KORKUP AĞLIYOR AĞLAYINCA ÖKSÜRÜK TUTUYOR BOĞULUYOR  1 SAAT ÖNCE 2 KEZ UYARDIM  SUAN YİNE AYNI   ÇOCUK HASTA  BİLİYOR  GEÇEN NEFESSİZ KALDI AMBULANS LA GÖTÜRDÜK GÖRDÜ   

İNADINA YAPTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM  ARTIK  BENMİ HAKSIZLIK YAPIYORUM ACABA

5 Cevaplar

0 oy
(808 puan) tarafından
Çocuğum söz konusuysa kimseyi tanımam git yol haketmis bebeğin korksada bişey olsa hesabını kim verecek
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlu öyle zipladiginda al bebeğini de sakinlestirme ağlarken çık yukarı gözüne sok çocuğu bak bu hale geliyor diye sonrasında devam ederse ara polisi milletin delisiyle sen mi uğraşacaksın? Merdiven konusuna gelince de sende kendi katını sil bırak üst katın merdiveninden sanane zaten kendini boşa yoruyorsun
tarafından
Polisi arasam ne olacak eşi polis cnm bende bilmiyorum artık cnm kapının önüne 2 tane terlik koydum  assa onlarla inip çıkıyoruz  eve sokmuyoruz
tarafından
Daha iyi ya işte kendi karakolundan gelirlerse güzel rezil olur
(6,047 puan) tarafından
Aynen kesinlikle polisi ara. Hatta belki eşi gelir ekip arkadaşıyla rezil olur
tarafından
Mantıklı   cnm yapicam
0 oy
(93 puan) tarafından
Dengesiz demekki kendi çocuğunu düşünüyorsa seninkide cocuk yazık günah  oyle laftan anlamayan çok canım gicik oluyorum  bencil insanlara
tarafından
Çok bencil
(93 puan) tarafından
Benimde altta vardi bi dengesiz misafirliğe cagirdim kızı oğlumu sürekli aglatiyodu kıza yapma kizim bebek o diyorum anası m.l gibi bakiyodu en sonunda kiz çık çocuğun yanından diye kizdim kadin oralikli olmadı aslında ben anasına kızdım sahip çık çocuğuna  o küçük  ne anlasın ama herkes kafasının icindekini kullanmiyoki
0 oy
tarafından
Terbiyesiz insan
tarafından
Çok fazla kapısına çıkmak istemiyorum  eşi polis haneye tecavüze giriyor
tarafından
Kapısını çalıp uyarmak haneye tecavüz sayılmaz canım
tarafından
Daha önce kaç kez uyardım aradım mesaj attım cnm. Eğer oraya cikarsam döver öyle inerim
0 oy
tarafından
Walla canım temizlik.isine gelince sende kendi katından basla.sil.onjn katını silme o çok akıllı madem. 

Oglu atlıyor ise sözden anlamıyorsa tavana al biesey ile vur az anlasın.  Veya eşine şikayet et. Ben uyarıyorum esin anlamıyor en son şikayetçi olacağı. De kocası kanunları iyi biliyorsun karısını bor bozsun az. Kendinin ki cocukda sizin ki değil mi 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 470 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 437 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 358 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 437 göst.