0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar üst katta bir teyze ile amca oturuyor :) teyzeye bayılıyorum yaa :) kadın temizlik hastası her gün kaç makine çamaşır yıkıyor asıyor bnm balkona sarkitiyor :) rahatsız olmuyorum balkona sarkitmasindan ne olacak :) ama çok gülüyorum teyzeye her gün çarşaf yıkıyor ben iki haftada bir anca yıkarım her gün yikicak çarşafı nerden buluyor:) yorgan yastık ne varsa her gün yıkıyor bugün de evde yikicak bir şey bulamamış birsuru seccade yıkamış :) bir gün evde yikicak bir şey bulamayıp amcayi yıkayıp ascak diye korkuyorum :) makinesinin dili olsa da konuşsa :) ama bir taraftan iyi oluyo onu görüp gaza geliyorum ben de daha çok çamaşır yıkıyorum artık ondan gaza gelip :)

13 Cevaplar

0 oy
(509 puan) tarafından

• :DBende kadiri izleyip gaza geliyorum 
(1,462 puan) tarafından
Ay bnde yaaa bayiliyorum o adama.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahahaa ne güzel teyzenin cani sıkılıyor belli kendine bir bebe yapsın en iyisi :D

0 oy
(594 puan) tarafından
Hahaha harbiden tatlıymış ☺️ bende severim titiz insanları 
0 oy
tarafından
:)) aslında üç beş parça için makine çalıstırmak doğaya da zararlı ama yaşlı yani ne diyebilirsin 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Nasıl bir yarışa girmişsin :))) aaaa teyze bugün çok yıkamış dur bende bir kaç makina çalıştırayim keşke benimde böyle komşum olsa hepimiz cocukluyuz ev dağınık oluyor komuslarim diyor ki aman boşver cocukluyuz bir gün böyle diye diye belediye gelip temizliyecek
0 oy
(17,558 puan) tarafından
:D ahahahahaha güldürdün amcayı yıkayıp ascak 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah teyzenin enerjisinden banada versin şu siralar☺
0 oy
tarafından
Ay oyle hayat mi gecer. Hic sevmem boyle tipleri
0 oy
tarafından
Hemen her cümlenin sonuna koyduğun :) bu noktalama beni rahatsiz etti gerçekten cümlelerin geçişini bozmuş. 
(1,270 puan) tarafından
Bilmem. Onu koymayınca kendimi sert konuşuyor gibi hissediyorum ondan. Bu cevapta olduğu gibi.
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Bizim karşı apartmanda var öyle bi kadin inan her gün  ya carsaf yada pike yatak örtüsü mutlaka yıkıyor . 1 defa bile çamaşır asmadigi gün  yok:D 

0 oy
tarafından
Gelsinn faturaa shshshshs anneminde karsiki komsu öyleydi hergun elbise asmadan balkonu yikar sonra asardi elbiseleri toplayinca resmen elinde utu gibi yapiyordu ve gene balkonu yikiyordu bir gun eşi korona oldu o odayi kac gün yikadi sjsjsjsj ona baka baka bende yapiyordum iyi gaza getiriyordu birde şu var o evde yokken üvey ogullari temizlik yapardı kadin gibi pıril pıril temizlerdi sjsjjs
0 oy
(476 puan) tarafından
Kiz benim karşı dairem de hergun süpürge açıyor hiç süpürge yapmayı sevmeyen ben gaza gelip süpürge açıom iyikivarlar:D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 436 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 954 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 469 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.