+1 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından
Yanlışlıkla oğlumun üzerine yeer yatagi döşek attım :( bıraktım yere düzeltim derken meğersem tam altında durmuş ayakta Bi ses geldi aklım çıktı sadece ayakları gözüküyordu sesi kesildi kafası yere çarptı parkeye bende bağırarak ağladım o da korktu hıçkırarak ağladı sustu şimdi  of ya geçende paspasın üzerinde ayakta duruyordu birden paspası çektim geri düştü kafası yere çarptı sürekli cocugu ma istemeden zarar veriyorum istemeden oluyor halbuki çok dikkat ediyorum ne kadar etsemde olmuyor koruyamıyorum onu çok seviyorum üzerine çok titriyorum hep kaybetme korkusu var içimde bazende  istemeden elim yüzüne gözüne giriyor kafasında aroknoid kist var doktor kafasına darbe almasın demişti ama o da sürekli kafasını Bi yerlere çarpıyor of ne olacak böyle bilmiyorum Rabbım evlatlarımızı korusun :(

12 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kafasına kask al canım madem hastalığı var önlem olur 
(367 puan) tarafından
Bu cok korkak Bi çocuk bırakmaz ki
(12,861 puan) tarafından
Dediğim kasklar sert yapıda olanlar gibi değil özel kask bunlar elbet alışır takmaya
(367 puan) tarafından
Tamam canım bakim bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama sen bılerek yapmıyorsun kı sadece kist varsa çok daha dokkatlı ol tabı yoksa bende bugün buzdolabının kapağını açtım kızım gelıyormus taaak ettı çocuğun kafaya çarptı cocuk düştü gerıye sok oldum resmen çocuğun kafasına dolabı çarptırdım ama napalım bılerek yapmıyoruz Rabbım korusun hepsını 
(367 puan) tarafından
Amin canım geçmiş olsun sizede
0 oy
(119,463 puan) tarafından
kaza sonicta ama kask almanda fayda var
(367 puan) tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Sakındığın göze çöp batarmış canım üzerine düşme o kadar bilerek yapmıyorsun sonuçta hepimiz kazara birseyler yapıyoruz bazen 
(367 puan) tarafından
Aynen öyle çok düşkünüm diye oluyor hep farkındayım
0 oy
(612 puan) tarafından
Geçen kızım babasıyla parka gitti, her gün binip indiği oyuncak arabadan inerken ayağı takılmış ve ayaktayken yüz üstü betona düşmüş, dudağı patladı. Daha o iyileşmemisken az önce elinde suluguyla yürürken ayağı takıldı pipeti yine ağzına battı yine kanadı. Onsekiz aylık. Yani demem o ki, bir dakika gözümüzü ayirmiyoruz hergun yaptığı şeyleri yaparken bile bişey olabiliyor. İçim söküldü benim de öyle ağzını kanlar içinde görünce. Allah bütün çocukları korusun inşallah
(367 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım oğlumda 18 aylık sürekli gözüm üstünde ama yınede olmuyor işte ne kadar dikkat etsemde  koruyamıyorm artık kendime kızıyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Kuzum korktukca esirgedkce öyle oluo. Hangi anne bile isteye zarar verir çocuğuna kendini suçlama. Rabbim beterinden korusun melekler korur inşallah. 
(367 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Ayy kusura bakma aklıma şey geldi ayı yavrusunu severken öldürmüş derler bizde. İllaki her evde Ufak tefek kazalar oluyo Rabbim korusun evlatlarımızı
(367 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(7,757 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Neyi sakınır San o oluyo sürekli .aklında hep o var dikkt etmesi gerek diyosun hepde kafasını vurur..bnim gozum kalıtsal hastalık var çok korkuyorum çocuklarında çıkacak diye. Oğlum kaç kez parmağını soktu gözüne..doktor iz kalabilir dikkat etsin dedi .hala sokuyo .ya parmağı giriyo ya oyuncağın kenarı giriyo..
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kuzum her anne bunları yaşıyordur kendini suçlama üzme. Uykulu uykulu çocugumu kucağımda taşırken ve hızla. Odanın kapısından çıkarken alnını küüüüt diye duvara çarptıgımı bilirim. Allah korusun yavruları. Allah beterinden saklasın 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm biraz daha dikkat et gerekirse 5 defa kontrol et bulunduğu yeri

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 364 göst.
0 oy
9 cevap 340 göst.
0 oy
8 cevap 164 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hale01 (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...