0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Hanımlar iki farklı doktor özel hastanede ikiside erkek dedi fakat karnım bazen küçük bazen büyük oluyor kaynanam bu sabah bana senin karnın böyle oluyorsa kızdır kızlarda böyle oluyo erkeklerde hep büyük karın olur dedi inanmam genelde ama son aylardayim hazırlıkların bitti herşeyimi almışım oğlum olacak diye şimdi kafam çok karıştı tabikide kız olsada başım gözüm üstüne yinede aklıma takıldı sizce değişimi cinsiyeti

18 Cevaplar

+6 oy
(800 puan) tarafından

Doktora inanma ne bilir, kaynanan doğru söylüyor kızın olcak:unsure::woot:

(121 puan) tarafından
insanın kafasını karıştırıyorlar
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
İki doktora para verme boşuna 
0 oy
tarafından
Kiz ne alaka akıl var mantik var doktor mu daha iyi bilir kaynanan mi yani benim cok mide bulantim olurdu kaynanam da benim kizdayken midem bulanmisti oglanlarda cok rahattim senin kizin olacak dedi sonuc oglum oldu son haftalardaymissin bi de yani yanlis gormesi imkansiz gibi bisey
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimde kız dedi doktor inat etti herkez bu oğlan diye gören oğlan dedi ama kızım çıktı sen boşuna niye içini görmeyen insana inanıyorsun ki doktora inanmiyacak san sormak yanlış bacım kaynanan uzman herlde takma böyle insanların dediklerini. 
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben ce kaynanan biliyodur doktor  9 yil tip okumus  onunde icini gosteren usltrason cihazindan  cocugun cinsiyetini bilecek hali yok kaynanan ne diyosa odur sen o aldiklarini birine ver yada ikinci elden sat  kiz kiyafetleri al:D
tarafından
Hahahhahah güldüm kız ama haklısınn
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Yani herşey alınmış kız diyip insanın canını sıkıyorlar
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ahaha yok artık cidden kafan mı karıştı :) belki kız olur :)) 
0 oy
tarafından
Ay canım inanma beni görende senin karnin kıza benziyor dediler . 12 haftalıkken doktor erkek dedi. Erkek oldu. Bebeğin kemik yapısından anliyorlar
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Kaynana da ultrason mu var mübarek :'(

0 oy
tarafından

Ne.***** doktorsun alete bakıp görüyorsun hemde o kadar okul.okumussun erkek diyorsun deseydin...

Ben kiz diyorum o kadar diyeydin.. sonjcta senden iyi.bilcek değiller yani degilmi hemde 2 taneside :D

0 oy
(571 puan) tarafından
Kaynanayi  ya da başkasini dinleme hep kendini bilir kişi sanırlar öyle sinir olurum benn baska bişey derim onlar başka bişey boşver doktor daha iyi bilir anne de bitti
0 oy
(202 puan) tarafından
Ogluma hamileyken karnim gayet kucuk ve top gibiydi cok buyuk falan degildi. 3600 dogdu massallah ona ama karnim oyle devasa cikmamisti. 
tarafından
Benim de 3690 doğdu ve karnımda küçüktü :) en son doğuma gitmeden bir gün önce karnım gözüme çok büyük görünmüştü
0 oy
(870 puan) tarafından

Detaylı ultrosana kadar bende emin olmamıştım yaptırdıysan yanılma payı olmaz 

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Detaylı ultrason da ne dedilerse odur
0 oy
tarafından
Benim karnım şekilden şekile giriyordu top gibiydi doğuma gittiğim karnıma 6-7 aylık en fazla erken doğum mu dediler sabahları küçücük olurdu akşama doğru büyürdü karın şekliyle cinsiyet tayin edilmez öyle olsaydı şu an benimde kızım olurdu ama oğlum var iki doktor erkek diyor kaynanan kız dedi diye aklın karışıyor vallahi anlam veremiyorum bazen nasıl böyle şeylere inanabiliyorsunuz hayret ediyorum
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim de 2 kızım oldu ilkinde hep tatlı yedim meyve yedim ikinci kızımda full ekşi acı baharatlı yedim ikisi de kız olmasına rağmen hamilelikleri farklıydı şuan oğlum olacak yine tatlı meyve tarzı istiyor hep canım. Karnım da üçünde de küçük ve top gibi yuvarlakti yani son aya kadar hamile olduğumu anlamiyorlardi o derece. 
0 oy
(2,443 puan) tarafından

Kızında karnı kocaman olup oğlunda minicik olan ben :woot:

0 oy
(245 puan) tarafından
Valla hiç alakası yok doktora ne gerek var kaynana sorsaydın keşke :)) benim de ilk hamileliğim de karnın yuvarlak erkek dedi herkes ki ben kız olduğunu biliyordum doktorum zaten söylemişti. Cildim cok güzel pürüzsüzlesmisti erkek kız olsa yüzün cirkinlesir dediler herkese hıhı diyip geçtim. Dışardan bakmayla cinsiyet hiç belirlenmez herkesin vücut yapısı bir değil sonuçta. Takma kafana boşver 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
0 oy
11 cevap 191 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kubra2425 (236 puan) tarafından soruldu

379,422 soru

11,357,336 cevap

34,835 kullanıcı

...