0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (3,185 puan) tarafından
Bebek alışverişi ne zaman olur 20 haftalığım 

5 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben 20'de yavaştan başlayacağım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cinsiyeti belli ise yavaş yavaş basla canim
tarafından
Ahhhh en sevdiğim yaa şimdiki aklım olsaydı bende oyle yapardım vallahi ***** kafam :-)))
tarafından
Sende kaç bebe var kaç yaşındasin
tarafından
Kuzum benim 30 yaşındayım ve tane 7 bucuk aylik bebem var :-))))
tarafından
Anladım cnm Rabbim sağlık sıhhat versin
tarafından
Amin canım cümlemizinkine inşallah
0 oy
tarafından
Bugün tam 25 haftalik oldum ve ilk alışverişini yaptım 2 Kolsuz Zibin bi tulum birde alt üst aldım yavaş yavaş alacam tek seferde zor olur 
0 oy
tarafından
Yavas yavas almaya basla ben suan 29 haftaligim cantam bile hazir hic bir eksigimiz kalmadi sukur
0 oy
tarafından
Yapmaya başla bence çok kıyafet almaya gerek yok çok çabuk büyüyorlar sonra giydiremediklerimiz kıyafetler elimizde kaliyor Allah sağ salim dogurmayi nasip etsin
(3,185 puan) tarafından
Kaçar tane alıyım peki alt üst takım tulum zıbın
tarafından
Ben tulum sevemedim canım tulumun içine bir tane daha alt giydirmek gerekiyor alt alırken zor oluyor yeni doğan 3 takım yeter üç zibin sonra üç altı ay al üç takım sonra hemen 6-9 al üç adet benim bebeğim 3 aylık 1,5 -2 yaş giyiyor bebek bezide 5 numara bugün yarın 6 ya geçeriz oda dar gelmeye başladı birde fazla almıştım 5 numaradan erkek bebekse çabuk büyüyorlar kız ise doğduktan sonra al bence gelişimine göre araba puset ana kucağı oyuncak vs bu tür şeyleri al kıyafeti sonradan alsanda oluyor ben hep sonradan alıyorum bu defa iki üç kez giydiriyorum hemen nedeni büyüyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 431 göst.
+1 oy
7 cevap 113 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirabiko (61 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 566 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 95 göst.
25 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,264 soru

11,445,130 cevap

35,016 kullanıcı

...