0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Eşim hergun icer nerseyse ..

Ve ne zaman arkadaslariyla çıksa dışarı hep gece 12 den assagi gelmez .

Bu gün bende eşimin teyzesi ve kuzenini çağırdım biraz kadın kadına vakit geçirelim diye pasta börek filan aynı gün gibi yaptım akşam cayina 

Eşime de dedim böyle yapacam diye tamam bende dışarıya çıkarım dedi tamam dedim 

Saat 12 oldu gelmedi aradım arkadaşının yanındayken neyse bu eve geldi bağırdı çağırdı beni kapıya yittirdi 

Kapının kolu belime girdi ağrısından duramıyorum bogazimi sıktı nefessiz kaldım 

Sonra çarptı kapıyı çıktı gitti 

Oğlum 2.5 yaşında ben ağlarken geldi sarıldı benimle ağladı 

Anne baba dödü dödü dedi gitti kapıyı gösterdi oraya vurdu der gibi 

Ne yapayım ben anneme de anlatamıyorum kanser hastası tedavi görüyor üzülmesin diye 

Kendi ailesine demiyorum onlara da küfür ediyor dinlemiyor onları 

Ne zaman dışarı çıksa arkadaşlarıyla eve geldiğinde hep benimle kavga ediyor sanki eşimi orada gazliyorlar gibi 

Oğlumun o aglamasi babasının beni dovdugunu söylemesi kalbimi acıttı 

Bütün kıyafetlerini sobaya atıp yaktım artık kalbim öyle bir ağrıyor ki bas edemiyorjm

22 Cevaplar

+1 oy
(5 puan) tarafından
Ailen sahip çıkıyorsa git yanlarına itin kuyruğu düzelmez 
(655 puan) tarafından
Ailem hep arkamda evet ama 2 çocukla nasıl gideyim annem hasta onlara yük olmak istemiyorum her ay nerdeyse 1.2 milyar para ödüyorlar hastaligina
(5 puan) tarafından
Yav bacım böyle dahamı iyi ailen onlar senin ne yükü Allah aşkına şöyle düşünmeyin ya
(655 puan) tarafından
Yük olmam evet ama 2 çocuk masrafı ne olacak eşim öyle bir gavur ki bir kuruş bile vermez
Kendi öz ailem de değil evlatik aldılar beni bu yaşa kadar bakıp büyüttüler artık onlardan birşey istemeye yüzüm yok
(5 puan) tarafından
Haklarını araştır kadınlara tanınan bir çok hak var avukata danış bı üvey veya gerçek onlar senin ailen olmuş sonuçta bir yol bulunur
(416 puan) tarafından
Ah canım benim seni çok iyi anlıyorum bende yaşıyorum çünkü Rabb'im yar  ve yardımcın olsun inşallah Allah kocana hidayet versin ıslah etsin inşallah sana geri dönsun
-Reklam-
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Caim siddet goruyomusun bundan ote ne olabilir icip icip seni öldürüncemi gitceksn o evden 
(655 puan) tarafından
İlk evlendigimzde vurdu bana uyardım birdaha olursa afettmem diye 4 sene sonunda bu gün gene oldu bütün eşyalarını alıp yaktım sobada bitti artık benim için ailemle yarın konusacam
(2,555 puan) tarafından
Bencede konus canim sen onun ailesini agirla butun gun o gelsin seni dovsun cocuguna cok uzuldum bunu onun icin bari yap allah korusun boyle bi insan duzelmez canim allaha saygisi yokki haram biseyi yapiyo sana saygisi hic olmaz
(655 puan) tarafından
Allah'ı dusunuyor mu ki yarın ilk isim konuşmak olacak ailemle
0 oy
tarafından

Polisi arasaydın kuzum yha Kıyamam size şimdi nasılsınız napıyosunuz

(655 puan) tarafından
8 aylık oğlum ayağımda sallıyorum uyuyor diğer oğlum beşiğinde uyuyor bende ağrıdan duramiyorum
tarafından
Oyy kurban olurum yha Allah yardımcın olsun diyecek bişey bulamıyorum .s
(655 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bi kadının hesabı kocasının içeceğine uyku ilacı katıp kıçına sandalyenin bacağını sokmuş bununda O içkinin şişesini götünee sokacan bak bakalım bidaha içebiliyomu yavşakk kanı bozuk yaratıık yawww ne zaman bi kadın şiddeti görsem ortadan ikiye yarasım geliyo bunları 

(655 puan) tarafından
En nefret ettiğim şeydi kadına şiddet ama başıma geldi işte yarın ailemle konuşup herşeyi bitirecem
(4,170 puan) tarafından
Biri senin için post açmıs abla ona da bak :)
(2,698 puan) tarafından
Bakdım yavrum sağol
0 oy
(800 puan) tarafından
İçki bütün kötülüklerin anasıdır. İçkiyi biraktirabilirsen düzelecek gibi görünüyor. Kuzuya da kiyamam olan arada çocuklara oluyor işte
0 oy
(13,705 puan) tarafından

Oğlun içimi yaktı :(

0 oy
tarafından
Bacim seni oldurmesini mi bekliyosun? O zaman 2 cocugun ne eder?

***.tirsin gitsin defet basindan cek git ailene bir hal yol bulunur elbet boyle bir gun elinde kalirsin adamin bi de alkol aliyor otokontrol iyice yok olur allah korusun
0 oy
(119,371 puan) tarafından
arkadaslik nisanlilik doneminde hicmi anladin alkol aldigini siddete meilli oldygunu
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Biraz gozünu korkut bence 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ne olur sessiz kalmayın.. Allah aşkına yazık değil mi sana, evladına.. Çekmek zorunda değilsin.

"Kadınlar size Allahın emanetidir".. Emanete sahip çıkmayandan insan mı olur, eş mi olur.. 

Ailene söyle, polisi ara, elinden gelen her şeyi yap ama susma.. Sen kendi ayakları üzerinde çok güzel de durursun. Sen annesin, kadınsın, güçlüsün.. Sessiz kalma.. 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah İslah etsin inşaAllah eşini. Ama her içtiğinde böyleyse bence ailenin yanına git canım. Emin ol annen senin bu çektiklerine sustuğunu öğrenirse daha çok üzülür. RABBİM annene de şifa versin inşaAllah. 
0 oy
tarafından
Ölümü mu bekliyorsun bacım git ailenin yanına yük olurum diye düşünme ileride ise girersin ve devlet zaten sana maaş bağlıyor ailenden tedavi olan varsa birde davayı açarsan sed yardımı vs gbi durumlardan faydalaniyorshn
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa bırak git bu adamı derim, iflah olacak gibi değil çünkü. Çocuğuna da yazık annesinin dövüldüğünü görüyor böyle büyümesin yavrum 
0 oy
(844 puan) tarafından
Elleri kırılsın pislik herif neden vurdu sana canım
(655 puan) tarafından
Arkadaşlarının yanında arıyorum diye sürekli
0 oy
(416 puan) tarafından
Kurban olsun sana inşallah o çocuğun önünde bunu yapmaya vede eşine bu kadar zalimce davranmaya hakkı yok o adamın 
0 oy
(695 puan) tarafından
Kesinlikle ailenle konuş cok gecmis olsun Annenden dolayı ama cocuklrinj dusun sürekli bole bir seye şahit oluyorlar olacaklr ileride onlr icin gecmeyecek yaralar olur kalplerinde beyinlerinde canım benim seni o şekilde görnce cok korkmustur :(
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(11 puan) tarafından
Canım ailenle konus kaynana kayınpederini kim arkanda durarsa durumu onlara da anlat ailene kadar git Allah annene dayanma gücünü mutlaka verir canim davani açarsın devletten yardım da alırsın kendi düzenini kurarsın inşallah canım bol bol dua et Rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
(262 puan) tarafından
Şiddete susmayın nolur haberlerde birimizi daha görmek istemiyorum susmayın şikayet et korkma susma nolur susmayıb
0 oy
tarafından
*** gibi adamlarla evleniyorsunuz gul gibi cocuklar  dururken elleri kırılsın onun 
0 oy
tarafından

O an aklından çıkmıyor demi çocuğunun sürekli gelip o olayı sana anlatmasi buna benzer bı olayida ben yaşadım yine aynı gerçi sebebi alkol normalde bensiz tuvalete gitmeyen adam içince bı canavara dönüşüyor 5 aylıkken böyle bı olay yaşadım ve 4 yaşındaki kızım şahit oldu ve her zman ne der biliyormusunuz (anne sen süper kahramansin demi dedi evet kızım anneler çocuklarını kötülüklerden korur dedim o ne dese beğenirsiniz peki sen karnındaki kardeşimi babamdan neden koruyamadın ) ne yaparsam yapayım asla bu sözü aklımdan çıkmıyor  :(

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 843 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Umutsuzz (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 660 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 214 göst.