0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Aile deki sevgisizlik ten eşimin sevgisine tutundum sandım oda yalanmis

Birde herkese benim psikolojim bozulmuş gibi anlatıyor bana vurduğunu ikar ediyor Allah'ım beni iyi insanlarla karşılaştırsın hiç birşey demiyorum artık yaşamaya heves bırakmadı o ve ablaları Allah'a havale ediyorum hepsini ...

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Neden karşı gelmiyorsun canim şiddete yani git nebiliyim gözünü korkut 
(6 puan) tarafından
Gitmicem birdaha cnm kardeismi aramış demiş ben bişey yapmadım kendi tartıştı gitti diye Allah bildiği gibi yapsın
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Ne kadar boyun egersen oda yapar savun kendini pasif olma şiddet varsa ne bilim yol göstermiş gibide olmak istemem ama ailene soyle kesinlikle
(373 puan) tarafından
Üzüldüm senin adına ama kendini ezdirme  ne kadar güçlü olursan o senden çekinir
(1,439 puan) tarafından
zaten farkında mısınız ailesi boyle olanlar eziliyor evlilikte siddeti de onlar goruyor arkası olmayanlar
(373 puan) tarafından
Gidecek yeri olmadığını bildiği için bu kadar rahat istediğini yapıyor
(6 puan) tarafından
Şuan o evde değilim ailem olmasada devlet var canım zaten ordada fazla kalamiyorsun yönlendiriyorlar snei iş için çalışmak için kızım var benim için zor olucak ama olucak 1 buçuk yaşında
(373 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun insAllah
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Derdi ne niye vuruyo canım 
(6 puan) tarafından
Ablası dolduruşa getirmiş abisiyle yengesinin huzurunu kaçırdı milletin huzurunu bozmayın dedim diye bu ikinci
0 oy
tarafından
Darp raporu alabilirsin inkar etsede rapor gerçeği gosterir
(6 puan) tarafından
Var cnm
tarafından
Raporunu göster seni kotuledigi kisilere bende sevgisiz bı ailede büyüdüm Allah yardımcın olsun canım
(6 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım ne diyim Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın normalde her didigimi yapar bir dediğimi iki etmez ama ablalariyla konuşunca öyle bir dolduruşa geliyorki şeytana dönüyor bana bile davranışı değişiyor Allahindan bulsun insan kardeşini kötüye teşvik ederdi rezil insan
tarafından
Bir yuvayı bozmanın günahını bilmiyor galiba ablaları Allah onlarada gösterir gününü sen merak etme hiç rabbim ıslah etsin kötü insanlar a fırsat vermesin
(6 puan) tarafından
Amin birtek benim değil herkesin yuvasiyla uğraşıyorlar sözde kuran namaz var ama fesatlık daha çok 8 ülkeyle bağlantısı olsa 8 ülkeyle savaş çıkarır bu okadar fitne fesatlık yayiyor
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Eşinin ruh sağlığı yerinde değil bence, yazdıklarına ve yorumlarına istinaden söylüyorum. Daha sen gitmeden kardeşini arayıp ben bişey yapmadım demesinin gözümde hiç bir değeri yok. Kardeşin sana inansa ne olur inanmasa ne olur sen bu adamla aynı evde olmaya devam ettikten sonra . İşin özü normal biri ile beraber değilsin. Üstüne birde dayak yiyorsun. Keşke hiç kimse hiç kimseye mecbur ve bağlı olmadan yaşayabilse.  Allah yardımcın olsun. 
(6 puan) tarafından
Aynı evde değilim ruh sağlığını etkileyen etkenlerden birisi ablaları in onu şiddete yönlendirmesi eşlerini dövmeleri gerektiğini söylemeleri tamamen bundan ibaret eşlerini susturma yöntemi olarak vurmak olarak gösteriyorlar 3 4 gündür değilim ev de gitmeye hiç niyetim yok
(1,950 puan) tarafından
Kocanın içinde kötülük olmasa onun bunun söylemesi ile seni döver mi  ? Seni sevse ablaları ne yaparsa yapsın ,kocan saçının teline zarar vermez.
(6 puan) tarafından
Bilmiyorum canım demekki onların lafı herşeyden üstün sinirlendiği şey şu ablası kışkırttı abisi yurt dışına yengesi huzur vermediği için gidiyormuş oda abisini aradı çok kötü olur felan abimin başına birşey gelirse yengesine ordan sen nerden biliyorsun ben git demiyorum istemiyorum felan gitmesini sırf aile hüzünlü bozmaması gerektiğini söylediğim için bana vurdu ...
0 oy
(119,145 puan) tarafından
once kendini savubmam hakkini koruman lazim boyun eymen normal degil
(6 puan) tarafından
Boyun egmedim canım ikisindadede darp raporu aldım ailem yanımda değil sırf kızıma üzüldüm döndüm ama bus efer dönmeye niyetim yok ailem arkamda değil yana yana onları arıyor beni arayamiyor yüzsüz
(119,145 puan) tarafından
iste keske arkanda olsalar seni caresiz birakmasalar
(6 puan) tarafından
Kız kardeşim illa bize gel diyor bakalım babam da galiba ilk defa birazcık kızmış ona bildiğin kadariyla
0 oy
(920 puan) tarafından
Zor canım Allah yardım etsin 
(6 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(52 puan) tarafından
Bu benim eski eşim ve boşladım byke manyak ******** lari nsl sevdik nsl evkendik bilmiyorum 
(6 puan) tarafından
Bende bilmiyorum inan sonrasında ne oldu pişman oldumi
(52 puan) tarafından
Evet tabiki oldu ama is isten geçti

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 226 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,519 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy