0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Kızlar bugün çok çok iyi bi terapist ile konuştum onun verdiği tavsiyeleri uygulayacağım biraz zaman alan bir süreç olacak belliki.. herkes çok tatlı konuşuyor diyodu nazar da olabilir hocaya okutmak istiyorum ilimin gücünede inanıyorum istanbulun neresi olursa fark etmez gideriz bi telefon numarası adres verirseniz çok sevinirim aşırı telaşlıyım her yolu deneyeceğim 

3 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Birden mi oldu canım benim kıza da olmuştu çok.nazar.varmis korkutmuslar uykusunda bursadayiz biz bi teyze vardı burda sağolsun dua yazdı bi haftada düzeldi inşallah çıkar bilen biri nazar ve ani.korku yapiyo.cocuklara 
(4,430 puan) tarafından
Tamam canım evet orası daha yakın sen bakta bende bı haber alayım haberlesiriz
(1,629 puan) tarafından
Tamam çok teşekkğr ederim
(4,430 puan) tarafından
Canım ablamla konuştum da teyze koronadan dolayı kimseyi almiyomus evcek hastalanmış kar 3 ay önce ama normalde de hısım akraba tanıdıklara bakıyormus bakmaz dedi ben de ablamla gitmiştim gercekten
(1,629 puan) tarafından
Tamam çık sağol o sakaryada diyen arkadas yazarsa oraya gideriz
(4,430 puan) tarafından
İnşallah İstanbul içinden de çıkar yakın yakın halledersiniz aslında cami hocasına bı sorsa eşin onlar da dua ediyo oyle şeylerde sonuçta sen gidipte kötülük için bişi aramiyon
-Reklam-
0 oy
tarafından

İl dışına çıkma şansin varmı  cnm 

(1,629 puan) tarafından
Neresi mesela
tarafından
Sakarya
(1,629 puan) tarafından
Sakarya çok yakın canım kesinlikle gşderim
(1,629 puan) tarafından
Lğtfen adres telefon bişey verir misin
tarafından
Veririm cnm  özelden yazıyorum  benim oğlum dada korku vardı   ben evde nuska filan bulmuştum  Allah razı olsun  şimdi rahat uyuyor oğlum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benim yigenim 3 buçuk yaşında okadar güzel konsuuoduki görenler hayran kaliodu .bianda kekelemeye başladı goturmedigimiz terapist kalmadı  şimdi yeni bir terapiste başladı bizde korktu falan sandık öle deilmis genetikmis aile de vardır mutlaka dio kimsede yok kekeleyen ..bu geçse bile en ufacık bir travmada tekrrlarmis bizde çok telasliyiz ne yapacağız bilmiom .
(1,629 puan) tarafından
Küçükken benimde vardı 6 yaşından sonra olmuştu valla bende bilmiyorum gerçekten çok zor birşey

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 469 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,481 göst.
0 oy
6 cevap 172 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu