0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (15,200 puan) tarafından
Bimden aldım yumusaticiyi. Deterjanim da bayat sanırım zaten. Hiç deterjan kokusu yok çünkü kutuyu açınca bile.kokusu Cook az geliyor. Ama hiç olmazsa yumuşatıcınij güzel kokutmasi gerekmez mi. Acaba dışarıda kurutmadigim için mi öyle oluyor. Odada kurutuyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(15,983 puan) tarafından
Makineyi fazla mi çamaşır dolduruyorsun. Ben önceden doldururdum dedigin gibi yumuşatıcı kokmazdı simdi az bişey boşluk bırakıyorum mis gibi kokuyorlar hatta koku 1 hafta ustunde kaliyor
(15,200 puan) tarafından
Dolduruyorum valla. İyice dolana kadar atıyorum çamaşır. hiç bu aklıma gelmemişti. Bir deneyeyim. Teşekkürler
(15,983 puan) tarafından
Doldurdugumuz icin yumuşatıcı bütün kiyafetlere değmiyor canim.
(15,200 puan) tarafından
Bundan sonra daha az doldurayim en iyisi.
(239 puan) tarafından
Evet katılıyorum çok dolu olduğunda kokmuyor
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Makinen 10 kg mu? Benim makinem büyük yumos az kokuyor kaynanam teyzem görümcem makineleri 7 kg mesela harika kokuyor alakası var mı bilmiyorum
(15,200 puan) tarafından
9.kg benim de. Yumuşatıcı miktarını mi artırmak lazım o zaman
(14,032 puan) tarafından
Ben çok koyuyorum yine az kokuyor bilmiyorum
0 oy
(636 puan) tarafından
Durulamaya geçince koyuyorum kokuyor :) benim ki de hiç kokmazdı bütün yumuşatıcıları denedim resmen. Bimden mor bulut aldım. Son 18 dk kala koyuyorum yumuşatıcı gözüne misler gibi kokuyo :) 
(15,983 puan) tarafından
Makine zaten durulama aşamasında çekiyor yumuşatıcısı ya önce koydun ha sonra ne fark ediyor ki
(15,200 puan) tarafından
Makine çalışırken kapağı açmak bozmuyor mu makineyi
(636 puan) tarafından
Deterjan gözünü açınca bişey olmuyor bozulmuyor
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kuzum bimin siyahini kullaniyorum uzun suredir ama son aldigim sisesi benim camasirlarimida kokutmuyor sirf denemek icin gecen gun bingonunkini aldim mis gibi kokuyor sanirim bim yumusaticiyi degistirmis bidahada almam
(15,200 puan) tarafından
Ben de bingonun kırmızısıni alcam bu bitince. Onun kokusunu çok seviyorum. Bakalım o nasıl olacak
(261 puan) tarafından
Kırmızı degil de beyaz olani tavsiye ederim çok daha güzel kokusu
(1,691 puan) tarafından
bende beyaz aldim bingonun cok begendim kokusunu
(15,200 puan) tarafından
Bı de onu deneyeyim
0 oy
(916 puan) tarafından
Kaç yumuşatıcı kullandım güzel kokmadi vernel konsantre aldım yarım kapakile misss oldu tavsiye ederim
(15,200 puan) tarafından
Vernel hiç denemedim bir deneyeyim. Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mami (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
24 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esoss2344 (60 puan) tarafından soruldu

379,792 soru

11,368,895 cevap

34,850 kullanıcı

...