0 oy
196 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (140 puan) tarafından
Oglum 5 .5 yasinda bu sene anasinifina gidiyor gelisim gelirili oldugu icin cocuk psikayatristi seneye tekrarda anasinifina gitsin dedi tekrardan alirlar mi  anasinifina 2 sene giden cocuklariniz varmi ogrendilermi

7 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Alırlar benim erkek kardeşim 2 kere gitti
(140 puan) tarafından
Ogrene bildimi peki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikiyatri söyledi ise mecburen gitmeli anasınıfı da kabul eder zaten. Bir belgesi var onun. Onu alıp okula veriyorsunuz oylelikle gidiyor
(140 puan) tarafından
Belgesi olusturuldu ama elimize cikti olarak vermediler
tarafından
Okuldan isterlerse alırsınız
(140 puan) tarafından
Tm cnm tesekkur edrim
0 oy
tarafından
Ablamın kızı 2 sene kreşe 2 sene ana sınıfına gitti. Ondada aynı sorun vardi
(140 puan) tarafından
Kac yasindaydi gelisim geriligi oldugunda ve kac yas cikti gelisimi peki simdi nasil ogrenme guclugu cekiyormu
tarafından
Duyma problemi olduğu için sıkıntısı devam ediyor . Kulaklık aldılar ağlıyor çıkarıyor.  3. Sınıfa gidiyor yeni okumayı söktü.  Ayriyeten rehabilitasyon merkezine de gidiyor
(140 puan) tarafından
Gecmis olsun cok sukur bizde kulak testi verdik bisey cikmadi
0 oy
tarafından
Gider canım alırlar 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Gelişim geriliği nasıl boy kilo mu oluyor acaba
(140 puan) tarafından
Yok ćocugun gelisim basamaklarina gore beklenilen gelisimi zamaninda tamamlayamamasi ziginzel dil motor gelisimi duygusal gelisim vs.
(1,755 puan) tarafından
Anladım benim çocuğum da 5.5 yaşında ama 3 yaş gibi fiziksel gelişimi yaşıtlarından çok çok küçük 1 yıl daha mi anaokuluna göndersem diye düşünüyorum
(140 puan) tarafından
Benim oglumda 5.5 yasinda gelisim teysi 3 yas cikti bencede bir sene anasinifina gondermek en iyisi bize bunu doktor dedi konusmasi nasil dediklerinizi anliyormu goz temasi kueuyor mu
(1,755 puan) tarafından
15 kilo ve aşırı hareketli göz teması kurmamasini buna bağlıyordum.  Fakat bakıyorum 1 sayfa yazıyı yazamıyor arkadaşları yapıyor iri iri 4 yazin demiş öğretmen yarıda yorulup bırakıyor bilek gücü zayıf yani bide 3 5 6 gibi bazı sayıların yönünü ters yaziyor
(140 puan) tarafından
Anladim  zaman gectikce ogrenecekler ama bir daha ana sinifina gondermekte fayda var 1. Sinifami gidiyor
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Gitsin tabi canm o zaman alırlar illa ki
0 oy
tarafından
Alırlar özel durumu var sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 254 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 283 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,436 cevap

34,865 kullanıcı

...