0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar grip oldum diye post açmıştım. Göz ve burun akıntısı vardı halsizlik vardı. Kas ağrısı falan olmadı şimdi onların hepsi  geçti ama koku sıfır. Tat alıyorm ama keskin şeylerin bile kokusunu almiyorm daha önce ki griplerimde hiç denemediğim için kokuyu bilmiyorum. Gripte de koku almama oluyor mu

Burnum hafif tıkalı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum burnun cok tıkanır ıse koku gıder normal olarak
(2,423 puan) tarafından
Tırsıyorum bebisim:D
tarafından
no no no napıyoruz kötüyü cagırmıyorz :D
(2,423 puan) tarafından
İnşallah  :Dd
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
kizzz bende öyle  olmustu  hatta kendimi korono  sandim  ama test  falan yaptırmadım  griptim  sonrda  koku alma tat  ama geçti  yani  Insllah birseu yoktur korkma 
(2,423 puan) tarafından
Ne kadar zamanda geldi kuzum
(2,067 puan) tarafından
hatirlamoom  canim  yaa ama tat koku  kaybi  baya sürmüştü
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ya bende öyleyim bugün sağlık ocağına gittim doktor beni korkuttu. Omicron varyantı var deid belirtileri griple aynı burun tıkanıklığı gözlerde sulanma ve kızarma hapşırık halsizlik vs dedi bende de aynı belirtiler var bçve boğazımda hafif kızarıklık varmış yarın test vermeye gitmek istiyorum sende bi git bence 
(2,423 puan) tarafından
Bn o belirtileri atlattım kuzum da koku gelmedi
(1,066 puan) tarafından
O zaman seninki gripten kaynaklı olabilir canım bilemedim bende ilaca başladım hafiflemezse test vericem
(2,423 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun kuzum
(1,066 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(800 puan) tarafından
Corona? Herşeye corona diyoruz da belli olmaz. Geçmiş olsun. 
(2,423 puan) tarafından
Evett bilemiyoruzki artık
0 oy
(1,540 puan) tarafından
İnsan grip ken burnu vs tikaniyo kuku tat vs alamiyor belki ondan olabilir canim. Ama ben coronayim suan. Nerdeyse 5 gundur tat koku alamadim. Anca basladi 
(2,423 puan) tarafından
Başka Bi belirtiniz var mı.  Bende bebeğime zararı olmasın diye korkuyorm
(1,540 puan) tarafından
İlk bademciklerim sisti bir anda sonra burun akintisi. Ayni grip gibi devam etti. Esim evde covid ti. 5.gunu bende test yaptim. Pozitif ciktim. Sonra oksuruk basladi. 10.gunum bugun hala oksuruk var ama gecti sayilir. İlk gunler gece atesim cikiyordu sitma tuttu. Ama bebegume gecmedi cok sukur. Hep mesafeli devrandim. Opmedim. Uyurken bile maske ile yattim o derece
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım burnunun yanlarına viks sür
(2,423 puan) tarafından
Denedim canım açılıyor da koku gelmiyor yine de
0 oy
tarafından
Direk corono oluyor teste bile almak istememislerdi hatta beni hamilelik olabilir diye yaptikar xpozitif ciktim :)
(2,423 puan) tarafından
Hadi ya :/ bende 6 aylık hamileyim bebeğime zararı olur diye korkuyorm
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Korona olmuşsun. Benim de aynen öyle olmuştu. 
(2,423 puan) tarafından
Hamileyim bide umarım bebeğime bir zararı olmaz :(
(1,060 puan) tarafından
Test yaptır istersen. Hafif atlatıyorsun belli ki.
(2,423 puan) tarafından
Yani şöyle düşündüm poztifte çıksa ilac vermicek. Zaten evde izole ettim kendimi bugün 7.gun.  o yüzden gitmedim testr
(1,060 puan) tarafından
Eğer gerçekten izole olduysan test vermene gerek yok bence de.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 193 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraomer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu

379,629 soru

11,364,321 cevap

34,841 kullanıcı

...