+1 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Günaydın kızlar, çalıştığım için bebeğime annem bakıyor. Annem çok yoruluyorsun bebek gecede burda kalsın siz akşamları sevin evinize geçin diyor. tamam beni düşündüğü için diyor biliyorum ama bazende zoruma gidiyor. gündüz zaten özlüyorum bebeğimi bari akşam yanımda olsun istiyorum. bebeğimden uzak kaldıkça ona bakmayı unutacakmışım aramıza iyice mesafe girecek ve bakamayacakmışım gibi geliyor. Ben ne düşünmeliyim ne yapmalıyım kızlar bir akıl verin. 

bu arada bebeğim 5 aylık ve emmiyor mama ile besleniyor

31 Cevaplar

0 oy
(850 puan) tarafından
Bence kendinizi düşünmeyi bırakın bir kenara, bebeğin size ihtiyacı var. Gece ayrı kalmayın bari. Siz bakmayı unutursunuz unutmazsınız bilemem, ama bebek ne hale gelir bi düşünün derim. 
(296 puan) tarafından
Annemde beni düşündüğünden diyor ama bende en azından gece yanımda olsun istiyorum
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Annen seni düşünüyor ama sen yanına al geceleri canm kırılmaz sonuca ısrar edecek değil 
(296 puan) tarafından
doğru söylüyorsun canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Benim annem de dedi soğukta getirip götürme kalsın diye ama özlüyorum oğlumu bırakmam dedim
(296 puan) tarafından
Bende çok özlüyorum akşamdan akşama görmek yetmez ki
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Aranızda ki bağ zedelenir..
(296 puan) tarafından
haklısın canım
0 oy
tarafından
Madem eviniz yakın annen sizde baksın. Bırakma orda ya zedelenir ilişkiniz çok küçük daha 
(296 puan) tarafından
Dedim zaten biz 40 lıyken yanımdaydı annem bizde baktı ikimizede geçenlerde de bebeğimize bizim evde bak dedim hava soğuk zaten getir götür yapmayalım üşütmeyelim dedim
tarafından
Çok iyi olur öyle ne güzel annenle yakın olman :/
(296 puan) tarafından
sağ ol canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Eğer bırakırsan büyüdüğünde senden uzak olur bağ kuramaz benim yengem bu hataya düştü çocuk annemden gitmiyor 8 yaşında hala annemde annesine gitmek istemiyor anneme anne diyor buyuzden bırakma annemde de usc var niye dersen bu teklif bile yanlış benim kızıma da yapmaya çalışıyor öyle Bi dünya yok ben buyuzden işten çıktım çocuğum isimden önemli değil zar zor geciniyoruz ama çocuğumu başkasına vericeksem bir doğurdum dedim hep bence bu bırakma geceleri senin yanında olsun seni özler canım 
(296 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum canım ama annemi de kırmak istemiyorum beni düşünüyor oda ama bırakmakta istemiyorum kuzumu en azından geceleri yanımda olsun diye çok haklısın teşekkür ederim
(4,061 puan) tarafından
Ne dmk cnm anne üzülmesin diye kendini bebeğimle aranı açma bnce cnm yninda olsun
0 oy
tarafından
Emse de emmese de bir bebeğin yeri annesinin yanıdır. Zaten gündüz uzaksınız gece el gibi sevip eve gitmek olur mu 
(296 puan) tarafından
dimi ama el gibi olmak istemiyorum
tarafından
Söyle annene canım ben gündüz özlüyorum, gecede ayrı kalırsak daha çok özlerim diye anlayışla karşılar
0 oy
tarafından
Sırf bu yüzden iş hayatini bıraktım ben. Bebegime odaklandım. Anne Bebek sevgisi gelişmez bebek terbiye almadan büyür korkusuyla
(296 puan) tarafından
keşke çalışmak zorunda olmasam inan ki mecbur olmasam minik bebeğimi bırakıp ta işe gelmem canım.
0 oy
(90 puan) tarafından
Anneler bazen çok abartıyor. Hem bebeğine gece de bakmayacaktıysan neden doğurdun ki. Onun annesi sensin ve elbette Rabbim san o gücü verir bakabilirsin. Ayrıca bebeğin sana ihtiyacı olduğu kadar senin de bebeğini koklamaya, öpmeye, birlikte uyumaya ve gerekirse uykusuz kalmaya ihtiyacın var. Hayat böyle böyle öğrenilşyor ve insan bu şekilde anne oluyor. Ben de çalışan anneyim her şeyden taviz vermeli ama evlatla geçecek zamandan taviz vermemelisin kuzum. 
(296 puan) tarafından
Haklısın canım çok teşekkür ederim
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim annen cok dusunceli davranmis bence. Ama surekli orda kalmasini ben de istemezdim. Ha cok yorgun olursun hasta olursun arada kalsin dersin ama surekli kalirsa sana degil annene alisir bebegin. Sonrasinda bebeginin verdigi tepkilere uzulursun senden daha cok baskasina baglanmasi zoruna gider bu annen bile olsa. 
(296 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Annelerden Allah razı olsun ama ben akşam alır eve götürürüm bebeğimi.
(296 puan) tarafından
Tabiki annem olmasa ne çalışabilirdim ne bezini mamasını alabilirdim oda beni düşünüyor biliyorum ama ne kadar yorulsamda bebeğimin gündüz zaten yanında değilim bari gece yanında olayım istiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 515 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 240 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde B. Sema (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 560 göst.