+1 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Esimin benden sakladigi hesabi varmis Instagram normal de sifresini de bilmem telefonunun ama dun aksam gordum gece kalktim baktim instagramina beni engellemis fotoraflarini paylasmis ve bir suru ismini bilmedigim kiz var basimdan asagi kaynar sular dokuldu sonra dayanamdim sabah soyledim abartma bunda bir șey yok trip atma bana dio sizce ne yapmaliyim cok kotuyum

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani bak aldatma olmasa bile. Senin arkadandan bunu yapması yeterli bir sebep kizman için. Ne demek seni engelliyor foto atıyor kızlar ekli ben o telefonu kırarım kafasında bu ne demek. Amaç ne yani amacın neydi deseydin.? Bu kadar da sakin durmazdım yani ne alaka abi habersiz falan 
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Yani seni engellemesi bile bi ekşi benim için. O kız eklemelerini saymıyorum bile
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ewet aldatmış  canım  ilk  önce  yalan  söyleyerek  ve bunda  nasıl  birşey  olmasın  aynısı sen yap bakım  hala  bunda birşey  yokmu olacak  seni  engelliyor  seni yok sayıyor  ve hala  abartma  diyor  abartılacak  birşey  yok  maden  neden  gizli bir hesap  açıp  seni  engelledi  birini  ağına dusurmeye  çalışmak  için  baksa  bir  hesap  açmış  bunun  başka bir açıklaması yokk 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Abartma mi dedi onun normali buysa abartılmış halini düşünmek bile istemiyorum. Ben üniversitedeyken böyle bazı kizlar adamlarla görüşür ederdi dedim ki bı gün yaşı da var neden evlenmemis acaba ne bileyim falan dedi kızın aklına şüphe düşmüş kimliğine bakmış evli yazıyor tabi o zaman eski kimlikler var ama sosyal medya hesabında evli olduğuna dair hiç bir iz yok. İnsan başka sebepten böyle bir şey yapmaz bı de kendini haklı çıkarmış scsaydin ağzına kapattrsaydin hesabi
0 oy
tarafından
Abartılacak bişey değilmiş madem sende bi hesap aç bi sürü erkek ekle bakalım ne diyo..

Erkeklerdeki bu yüzsüzlük de artık yani..
0 oy
(850 puan) tarafından
Bişey yokmuymuş :) e öyle diyecek tabii ki. Aldatılma bu kesinlikle. Siz karar verin ne yapacağınıza. Bunu sindirip devam edebilirsiniz ya da sindirmeyip ayrılırsınız tamamen size bağlı. 
0 oy
tarafından
Oh oh qlmis başını gitmiş ne tiribi qgzina .. etmeden birakirmiyim pişman ederim 
0 oy
tarafından
Kandırmış seni resmen arkadan iş çevirmiş bide seni engelleyip resim paylaşmış bide utanmadan abartma mı diyo yüzsüz yüzsüz 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben bunu aldatma sayarim yaptigi da piskinlikten baska bisey degil abartma nedir ya.. Ben yerinde olsam aynisini yaparim eklerim adamlari. Sonra gorcegi sekilde atarim onune. Sonra derimki ne var hayatim askim abartma bu gayet normal sen oyle demistin ya derim. 
0 oy
tarafından
Abartmami dedi 

Bence sen abart daha fazla abart bacım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 414 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 782 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy