+1 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Esimin benden sakladigi hesabi varmis Instagram normal de sifresini de bilmem telefonunun ama dun aksam gordum gece kalktim baktim instagramina beni engellemis fotoraflarini paylasmis ve bir suru ismini bilmedigim kiz var basimdan asagi kaynar sular dokuldu sonra dayanamdim sabah soyledim abartma bunda bir șey yok trip atma bana dio sizce ne yapmaliyim cok kotuyum

30 Cevaplar

+9 oy
(436 puan) tarafından
Aldatma sadece başka kadınlarla olmaz seni aldatmış kandırmış arkandan iş çevirmiş. İyi niyetle mi açtı o hesabı üstüne seni engelledi. Valla bence aldatmis gibi muamele etmelisin
(2,803 puan) tarafından
Aynen aynı düşüncedeyim ++
-Reklam-
+2 oy
(12,932 puan) tarafından
Yav s.git şuradan deseydin  ne birşey yok ağzımı açtırıyor illa s.ikecek miymiş de olması için.
+2 oy
(2,803 puan) tarafından
Sen aynısını yapsaysın seninyakalasaydı yine abartma mı derdi yuh yani 
(159 puan) tarafından
Hic sanmiyorum burnundan getirirdi erkeklerin ve eski kafalarin dusuncesi erkeklerin elinin kiri falan filan iste allah verdigi ardan namustan etmesin ben olsan kapi disari ederim burnu surtsun az tam bi rezillik bide engellemis
(2,803 puan) tarafından
Aynen bu kadar pişkinlik olmaz Allah akil versin bu kocalara
0 oy
tarafından
Telefon sağlam mı 

Neden kafasında kirmadinn
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Tabiki de aldatilmisin orda kızlarla da konuşmuştur abartma diyor birde ben olsam o evi başına yikaridim 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Ay bu erkekler iyice zivanadan çıktı ne göz varmış arkadas gözleri hep dışarda
0 oy
(249 puan) tarafından
E pes yani abartma mi seni niye engellemiş o zaman abartacak bisey yoksa burnundan getir bidaha yapamasin bence
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Şaka mı ya ? Madem bişey yok seni niye engelliyor. Ayy Allah'ım çok kötü bir durum. 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Aldatmaktan ziyade kandirmis cnm simdi kesin konusmustur deyip gunahina girmek istemem ama kadinlari eklemesi seni engellemesi normal bir davranjs degil
0 oy
tarafından
Arr niyetli olmasa seni engellemezdi bence
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Abartma bundan bir şey yok mu diyor dalga geçiyor 

Karısını engelliyor 

Sadece kendi resimleri var 

Bir sürü kız eklemiş 

Napiuormus beyefendi o instagram da 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Tamam medem abartılacak bisey yok bende bi hesap da ben acip aynısını yapiyim askim diyip gideydin
0 oy
tarafından
Aldatmak biriyle birlikte olmak değil , senle evliyken aklının başkasında olması , gözleriyle farklı niyette birilerine bakması , ya da konuşmasi . Madem bişey yok niye seni engelliyor ve senden habersizce bir sürü kişiyi ekleyip hesap açıyor. Empati kurmasını söyle aynı şeyi ben sana yapsam erkekleri eklesem napardin de .
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Abrtma ne YAAA.  BEN SİCARDİM AGZKNA NET
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Tavrın cok sert olsun yaptığı cok yanlış ve asla iyi niyetli bir davranış değil bir de seni engellemiş karşısında cocuj mu var sanıyor 
0 oy
tarafından
Yuh yani konustulariyla gorusmedigine eminmisin ben emin olamam mesela 

Resmen aldatmış yazık bu erkekler kendini çok akıllı sanıyor beyin sizler
0 oy
tarafından
Dmlere bakmadın mı özel mesajlara
0 oy
tarafından
E bı de kuma getirsin o zaman ne zannediyo ya bunlar kendini o zaman sen de gizli hesap aç fotograflarini at yabancı erkekleri ekle onu da engelle seni aldatmiyorum de
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım senden gizli hesap açmış gaz vemiyim ama sen de susmuşsun ağzının payını veremedinmi

Ne halt yiyosa orda

Hemen kapattır ne saygısız bişey bu

Bi de seni engelliyoki görmeyesin

Olmaz
0 oy
(679 puan) tarafından
Senin yerinde olsam telefonu  kafasina yerdi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 388 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (613 puan) tarafından soruldu
+1 oy