0 oy
1,466 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim sigaradan nefret eder. Bende sigara içiyorum ama bıraktım demiştim tekrar başladım ve beni defalarca yakaladı. O sakin sessiz adam evi yıktı dağıttı duvarlara vurdu bana vurmamak için aşırı derecede avazı çıktığı kadar bağırdı çağırdı çocuğum var 1,5 yaşında o kadar korktuki ağladı ağladı zor susturdum. Normalde iyidir evine çocuğuna bağlı ama aşırı sinirli herşeye ama herşeye anında sinirlenip bağırıp çağırır. Boşanma davası açıcam dedi sigara içtiğim için. Annemi aradı kızınız boşanmak istiyo benden dedi kapattı benim üstüme attı yani suçu. Evde olan şeyleri ailelere yansıtmak en nefret ettiğim şey. Bende onun annesini aradım böyle böyle dedim işte akıllı olun yapmayın bilmem ne. Oğlunu savunuyor hala işte onun adı çıkmaz o erkek senin adın çıkar diyo dediği lafa bak. Bırak sigarayı özür dile dedi. Bırgakamıyorjm arkadaşlar o sürekli bana baskı yaptıkça ben bırakamıyorum. Beni bi sal rahat bırak  bak ben bırakcam zaten gizli gizli içtiğim için cazip geliyo diyorum anlamıyo içmiceksin diyo. 1 aydır aramızda münasebet falan geçmedi bu yüzden sana asla da yaklaşmıcam demişti. Bugün yine içerken yakaladı beni ve koptu kıyamet böyle işte. Sigara yüzünden yuva yıkılır mı allahaşkına. O istediği için değil ben istediğim için bırakmak istiyorum ben sigarayı öbür türlü biri istedi diye bırakamam yine gider gizli içerim kafamda bitmesi lazım. Şimdi ben napim allahaşkına. Boşanırsan boşan dedim. Babası duysa gebertir onu gelinlerini çok tutan bi adam

63 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Anam bı sıra için mi o yaygara destek al bırak zır evet ama sigara için de yuva yikilmaz ki keşke eşinde biraz anlayışlı olsa yani ama iş o dereceye geldiyse ben yuvamı seçerdim şahsen napcan doktora giderim napim ama Allah'tan biz ikimizde iciyoz
-Reklam-
0 oy
(971 puan) tarafından
Valla sigara eşinden yuvandn daha önemli degil biraz empati kurmak lazim sonuçta defalarca icmeni istemediğini soylemis sende biraz düşünceli olup bırakmayı deneyebilirsin karşılıklı anlayış ayni şeyi sen onun için isteseydin o yapmasaydi sende ayni şeyleri soyleyebilirdin

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,953 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Acemi anne162 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 508 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Yenianne. (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 962 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,024 göst.