0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (218 puan) tarafından
Kizlar çok kilo aldım ya. Daha 23+5 im 10 kilo almışım ne yapicam daha çok var doğuma.  Benim gibi olan varmi nasil kontrol edicem hamileyken zayiflaya bilirmiyiz zararlimi

9 Cevaplar

0 oy
(7,949 puan) tarafından
Ben 18 kilo almıştım doğumdan sonra eridi :)
(218 puan) tarafından
Doğuma kadar mı 18 almışsınız insaAllah benimkide hemen gider
(7,949 puan) tarafından
Evet emzirdikce eridim
-Reklam-
0 oy
(1,691 puan) tarafından
bende 30 haftaligim 15 kilo aldim belki dahada artmistir bilemiyorum bana diyey yazfilar ama uyamadim
0 oy
tarafından
Çok mu ekmek yiyorsun canim
(218 puan) tarafından
Evet ya . Ekmek yemeyince doymuyormusum gibi hissediyorum. Tatli hamur işi de yedim . Hiç dikkat etmedim açıkçası ama bukadar da hızlı alacağımı tahmin edemedim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Birşey olmaz kız bebeğe gider ama baktın çok alıyorsun bir diyetisyene falan danis bazislri yer ama. Kendisine kilo olur bebeğe deil 
0 oy
(581 puan) tarafından

Ben 25 kilo aldım :D:P

(218 puan) tarafından
Siz de yiyip yiyip doymayan bendenmisiniz :). Yatana kadar ağzım hiç boş durmuyor ona rağmen aç yatiyorum
(581 puan) tarafından
Aynen hamileyken öyleydim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:))
0 oy
(7,395 puan) tarafından
74 hamıle kaldım suan 91 kılo oldum 35 haftalık 6 gunluk hamıleyım
0 oy
(9 puan) tarafından
Maalesef bende aynı durumdan muzdaripm cnm bende 27+5 günlüğüm 11 12 kilo falan aldım ama insanın elinde olmuyor bende aynı ekmek yemeyince doymuyorum ve çok çabuk acıkıyorum hafta ilerledikçe inşallah doğum dan sonra veririrz :)
(218 puan) tarafından
Aynı bende öyle yatana kadar yiyorum engel olamıyorum kendime. Elim ayağım titriyor acıkınca. InsaAllah hemen veririz. pek diyet yapmayida beceremem ihtiyaç ta duymamıştım ilk defa 67 yi gördüm normalde en fazla 60 a çıkmıştım.
0 oy
(2,746 puan) tarafından
38 haftayım 14 15 kilo aldım. Doğumdan sonra geçiyormuş
(218 puan) tarafından
Sizin ki ideal bence vok almamissiniz. InsaAllah gecer hemen doğumdan sonra dediğiniz gibi
(2,746 puan) tarafından
İnşallah şu anlık vucudum öyle görünüyor. Ekstra bir şey yok çok şükür bir de abur cubur çoooooooook fazla yedim. Her gün yiyorum ye diye demiyorum kesinlikle yeme. Ama çok şükür vucudum abartmadı. Neden derse spor yapıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Normal hayatımda da zaten pilates yapardım. Hamile kalınca ilk 3 ay yine pilates devam ettim sonrası yürüyüş hareket yogaaa
(218 puan) tarafından
Benimde en büyük hatam hareketsizlik. Farkındayım. Aslında yürüyüş vs yapmak istiyorum ama bel fitigi ameliyati geçirdim şimdi hamilelikle beraber ağrılarım yine çok arttı. Oyuzden çok yürümem yasak. Sporların  çoğu yasak. Ama fazla kilo almam da sakıncalı. Ne yapacağımı bende şaşırdım. Hal böyle olunca iyice haraketsizlestim. :(
(2,746 puan) tarafından
Alllah yardımcın olsun... Ben bilmiyorum ama doktoruna sor istersen varsa sana uygun egzersiz türleri denersin.
0 oy
tarafından
Gebelikte yapacak bisey yok canim sadece dikkat etmelisin yediklerine saglikli seyler tuket illaki bebegin kilosu dogum ödemleri falan olacak :) ben gebelikte kontrollu beslendim 8 kilo aldim sadece sonra gitti zaten hepsi
(218 puan) tarafından
MasaAllah tebrik ediyorum sizi :). Ben biraz arsizim galiba . Canim istedimi  illa yiyicem  :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 220 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 556 göst.
0 oy
6 cevap 84 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...