+1 oy
992 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kocam bugun benimle bir samimiydi kizlar ama bide dunki haline bakicaktiniz e derdi belli adamin kizlar biliyorum gunah bi kadinin esinin ihtiyacini gidermemesi ama ne yapayim yani bildiginiz kullaniyordu beni baska zaman yuzume bakmaz muhabbet etmez bugun bir neseli guluyor falan anladim tabi alismisim artik hic yuz vermedim bu sefer ben onunla konusmadim dedim ben küçügümü salliyip uyutcam sende yat uyu bi bozuldu yatti uyudu bundan sonra boyle sirf bana iyi davransin diye kacan kovalanir hesabi yapicam. Sizce yaptigim iyi olmusmu hanimlar? Yoksa yanlismi yapmisim? 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından

imagegöster ama elletme jsjsjs

(3,099 puan) tarafından
Ahahahaha oyle planliyorum valla surunsun azcik :D
tarafından
Yap kız o dilden anlıyor demekki :D
(721 puan) tarafından
Yorum harika ++☺☺☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gayet iyi yaptin canim
(3,099 puan) tarafından
Bundan sonra boyle kendi mutlulugum icin
0 oy
tarafından
Süreklide reddetme canm fazla naz aşik usandırır
(3,099 puan) tarafından
O benim isteklerimi reddediyor ama kzum bisey al derim yok bunu yap derim yok
0 oy
(930 puan) tarafından
Ucunu bile gösterme kız 
tarafından
Ahahahha :Dd
(48,695 puan) tarafından
yoruma gel☺️
(3,099 puan) tarafından
Ahhahahah yok kiz tam tersi oldurme surundur yapcam agsjkdkfji:D
(13,702 puan) tarafından
Sskjsjsjsj yavvvv djsjjsjsdjsjjsjs
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ahahhaha :D

Karşı koyabiloyosan devam et :D
(13,702 puan) tarafından
Shehehe ben karşı koyamiyorum meltooo djdjdjdj
tarafından
Belli merve belli söylemene gerek yok anladık :)) ==))
(13,702 puan) tarafından
:D  hemen eriyorum ucuz margarin gibi sjdjjdsjdjjd
tarafından
Hahaha ha Allah seni ya deli :)))))
(239 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu kiz
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Dogru bence demekki istedigi zaman neseli mutlu sakaci biri olabiliyor iyi yapmissin ters tepmis bozulmustur simdi :)
(3,099 puan) tarafından
Bi anda sinirleniverdi kucugumu uyutcam diyince
0 oy
(366 puan) tarafından
Valla çok iyi yapmışsn
(3,099 puan) tarafından
Boyle devam bundan sonra
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Evet günahmis canım ama bende trip attığım zamanlar yapiyorum valla ☺️ iyi etmişsun bence  
(3,099 puan) tarafından
Ama iste beni kullanmasin canim yani isi bitince oyle bi koseye atar gibi yapmasida hos degil bence
(1,105 puan) tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum hoş bir davranis değil umarım tavrından anlamıştır ah bu erkekler
(3,099 puan) tarafından
Anlamaz kuzum anlamaz anca ben buna baya uzun sure cektircem disimi sıkıp cunki umursamaz bi adam zaten
(1,105 puan) tarafından
Erkeklerin en büyük zaafı bu ☺️ sende güzel yerden yakalamissin bence de anlayana kadar sürdür ki aklı başına gelsin canım
0 oy
(581 puan) tarafından
Bence çok iyi yapmışsın canim böyle devam et
(3,099 puan) tarafından
Aman yeterki mutlu oluyum bana iyi davransin huzurum kacmasinda boyle surundurcem son care
(581 puan) tarafından
Aynen öyle benim eşim de çok oyun oynuyor sürekli ben gidiyordum artık biraktim kendi gelsin diye 1 haftadır oyun oynamıyor çok şükür
(3,099 puan) tarafından
Valla bazen iyiliklerine yani belki benimkide sorumlulyk edinir bu sayede
(581 puan) tarafından
Aynen bırak o gelsin alışmışlar hep bizim gitmemize
0 oy
tarafından
Aslında yanlış ama sana bu yüzden iyi davranıyorsa sende aynısıni ona yap cnm bende öyle yapıyorum 
(3,099 puan) tarafından
Nasil yani canim yani onun gibi canim istedigindemi sadece
tarafından
Yok aşko sende istediğinde oda seninle birlikte olmalı oda istediğinde cnm sen ama hastalık durumda mecbur değil cnm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
İyi yapmışsın biraz kendine çeki düzen verir inşallah...
(3,099 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(692 puan) tarafından

Koklatma bile kiz iyi yapıyon valla bunlara böyle gerek :D

(3,099 puan) tarafından
Afshjdnfnfjid koklatma lafina cok guldum kiz:D
(692 puan) tarafından
Napayım bacım böyle duydukça çiçek gibi kadınları harcadıklarını sınır oluyorum ve üzülüyorum :/
(3,099 puan) tarafından
Biz kadinlarin kiymeti zor bilinir kuzum lafa gelince kadin kocasina guler yuzly olcak yemegini yapcak isini yapcak erkege bisey diyen yok kuzenini bir kere buraya getirdide bana dedigi yok kadin gezemezmis bnim karim bana cafeye gidelim dese kesermis bicermis yani demek istedigim Allah kadinlarin yardimcisi olsun
(692 puan) tarafından
Aynen canim haklisin kadının değeri yok erkeklerin  gözünde bende bunu anladım lanet olsunki
0 oy
(2,706 puan) tarafından
Hak edene hak ettiği gibi davranacaksın iyi yapmıs sın 
(3,099 puan) tarafından
Banada oyle gldi canim valla anladimki cok kaldirmisim k.cini artik agirdan alcam az
0 oy
(4,651 puan) tarafından

1 musibet 1000 nasihatten iyidir 

Bunun gibi bişey olmuş
Teşbihte hata olmaz
(3,099 puan) tarafından
Aslinda iyiligi icin yapiyorum sorumluluk edinebilsin diye o yuzden bnde hata yaptigimi dusunmuyorum kuzum
(4,651 puan) tarafından
Yok eşin için dedim zaten canım
Seni hatalı görmüyom
0 oy
tarafından
İyi yapmışın deveye diken insana ..  yakışır boşver hep onun dediği mi olacak birazda senin dedigin olsun 
(3,099 puan) tarafından
Tam lafi otutturdun kuzum valla :D bnde bu yontemi kullanarak d3diklerimi yaptircam:D
tarafından
Sonra diyoruz neden çirkef kadınların kocaları iyi diye bazı kocalara rahat batıyor şekerim :-D
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Valla en iyisini yapmışsın helal olsun bazı kadınlar dayanamiyo ya bende onu anlamıyorum
(3,099 puan) tarafından
Aman yok kuzu ben zaten 2 cocuktan sonra sogudum o islerden benimde isime geldi yani
0 oy
tarafından
Bacım göster ama elletme hahagagsha
(3,099 puan) tarafından
Hahahahha oyle yapcam kiz valla:D
0 oy
tarafından

Aazicikta seninkin kıymetli olsun, boşver peşinde gezsin dolaşsın ama daha fazla çıldırsin istiyorsan "o acilacaaak sen kapatacaksin ,o acilacaaak sen kapatacaksin"taktığını yapacaksin :D:D

(3,099 puan) tarafından
Agsgdhixudue ay Allah cizirtini vermeye nasil guldum:D dun aksamki beni tarif ettin ama gercekten yanlislikla aciliyordu ashdjkdrhrjjd:D
tarafından
Açılsın kuzum açılmazsa sen aç YANLİSLİKLA :)
0 oy
tarafından
Bide her gün güzel güzel giyin iyice delirsin :D Ama bu güzel giyinmeyi ve bakımı kendimiz için yapmalıyız,ay ben neler yaparım kendimle uğraşmayı çok severim :D canım kendim :D
(3,099 puan) tarafından
Dun aksam o kadar guzwl giyindimki don totimden kayiyordu adam bu sayede daha cok sirazedwn cikti gajsjnfjrudjdnfhr sabah sabah karnim agridi ya gulmekten:D
tarafından
:D :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyi olmuş bizi ne saniyolar canları isteyince oynayacaklari oyuncak mi
(3,099 puan) tarafından
Bnce oyle saniyorlar kuzum bizi herzaman sevicek insan bulmak zor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 503 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 317 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
1 cevap 232 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu

380,199 soru

11,382,695 cevap

34,882 kullanıcı

...