0 oy
1,163 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimin ailesine geldik zaten herkes alıp alıp öpüyor bebeğimi artık ona bişe demiyorum dedesi babaannesi sonuçta diye ama. Evde eşimin babannesi vardı ve aylardır hasta yatıyor en fazla oturabiliyor onun dışında hep yatakta. Oda bebeği kucağına almak için oturdu bende yanına oturup bebeği kucağımda tuttum vermedim ona. Ellerini uzattı alacak gibi ama ben vermeyince artık almaya çalışmadı uzaktan sevdi. Çünkü korktum açıkçası yatan hasta olduğu için bağışıklığı düşüktür bebeğim enfeksiyon kapar mı diye. Birde temzliği nasıl yapılıyor bilmiyorum sonuçta hergun hergun elleri yıkanıyor mu bilmiyorum kucaklasa bebeğimi öper mi bilmiyorum o yüzden riske atamadım bende onun kucağına vermedim sonradan da çok içime battı ben mi abarttım diye eşim yok iyi yaptın diyor ama bilemedim sizce :(

51 Cevaplar

0 oy
(1,399 puan) tarafından
Ben böyle durumlarda kendimi onların yerine koyuyorum düşünsene akşama kadar yatıyorsun yaşlısın yatalaksin diye kimse pek umursamıyor verseydin ne olacak dı ki bebek bu sonuçta orda hasta olmasa başka yerde illa ki hastalanacak ben verirdim çocuğu belki onun sevinci başka bi belayı önleyecekti diye düşünürüm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaaa yaşlı insanlar çocuk gibi oluyor canım kendini onun yerine kat sen yaşlı olsaydın sana karsindaki kişi bebeğini vermedi sen kirilmazmiydin yani alsaydı biraz oynardı sonra bebeğini alırdım çaktırmadan silerdin yada yikardin yüzünü falan hiç bisey olmazdı canım yaaa bence çok abartmissin benim eşimin çok yaşlı nenesi var öperdi falan hastaykende ben lavaboya getirirdim yikardim  elini yüzünü caktirmadan
0 oy
(909 puan) tarafından
Hepimiz isteriz çocuğumuz sevilsin fakat hastalık almış başını gidiyor ki zaten bebeklerin bağışıklık zayıf olur. Ben en çok menenjit korkuyorum büyüklerden kapma olasılığı olduğu söylemişti doktorumuz. Nene dede çok öptürmüyorum. Sadece kucağına verseydin keşke. 
tarafından
Alır almaz öpüveriyolar güvenemedim ama verdim sonra
0 oy
(3,162 puan) tarafından
İyi yapmadın günah canım ya ne olacaktı yemeyecekti ya bebeği. Neyse sen de farkındasın hatanın vicdanlı birisin belli. Bir dahaki gitmen de gönlünü al kadının. Sen ver daha çok ilgilen onunla üzüldüğünü hissettir 
tarafından
Aldım canım post attım tekrar bunla ilgili
(3,162 puan) tarafından
Ha görmedim canım bakaırım
0 oy
tarafından
Yanlış ya yaşlı kadinmis insan kalbini kırarmi yaslilarn birgün bizde öyle olcaz kndini onun yerine  koy
tarafından
Pişman oldum zaten
tarafından
Son pişmanlık ne ye yarar :))şarkısını dinle kız bişey  olmaz olmusla olmuse çare yoktur:)
0 oy
(367 puan) tarafından
Rahmetli babaannem 7 ay önce vefat etti  babamla birlik yaşıyordular babamlara gittim orda kalmaya hastaymış meğer haberim yoktu kordona belirtisi var gibiydi pek yanaşmadk korkudan ben iş yapıyordum ver çocuguna ben bakim dedi oğlum 11 ayluktı o zaman yok nene belki sen hastasın ne olur ne olmaz dedim hiç bir şey demedi sustu hastaneye gittiler koronna değilmiş ciğerleri enfeksiyon kapmış yatırdılar 15 gün sonra öldü son görüşümdü oğlumu kucağına vermedim diye vicdan azabı çekiyorum acaba üzüldümü ben öyle dedim diye keşke verseymişim ama korktum bende nereden bilecektm annelik duygusu işte 
tarafından
Yaa çok çok üzüldüm aynısını yaşadım sanki çok pişman oldum
(367 puan) tarafından
Bende çok pişmanım torununu son bir kez kucağına vermedim kızıyorum kendime ama ne çare
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kadın uzulmustur ama dediğin gibi yatalak ve enfeksiyon değilde hijyen konusunda tedirgin olurdum bende vermezdim heralde evet o da çok üzülür onun yerine kendimi koyduğum zaman ve o zamanalr çok hastalık yoktu dikkat edilmiyordu şimdiki çocuklar çok hassas hastalık çok 
0 oy
(15,317 puan) tarafından
Yaşlı teyze adına ben üzüldüm. Aynı evde yaşayan diğer kişilere verip ona vermemek doğru olmamış bence. Ölüp gitse içinden çıkmaz bu belki de. Ben küçükken annemin anneannesi beni öpmek isterdi ben de opturmek istemezdim. Çocukluk hali tabi. 4 yaşında ancak varım. Belki daha küçüğüm. Şu yaşımdayım . Aklıma geldi mi üzülürüm. Keşke o zaman korkmasaydim da opturseydim diye.
0 oy
tarafından
Yok cnm uzulme sende annesin sonucta bebegini dusunmek hakkin bu zamanda öpmeleri hata benden sana tavsiye pek ortam icine cikma genelde evde ol eşin gidelm falan dersede bi bahane bul gitme
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Ya yatalak olip sizin için kalkmış kadır verseydinde altına bakayım diyip içeri götürüp elini yüzünü yıkasaydın belki yarına çıkamicak içindede ukte kalmazdı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 644 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.