0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Az önceki postumda sormuştum herkes çok ayıp olmuş dedi benimde zaten İçim içimi kemirdi gittim babanne sende almak ister miydin kucağına dedim alırım tabi dedi verdim bende ama ne yalan söyleyim bi yandan da koruma iç güdüm çok ağır bastı 2 3 dk durdu kucağında hatta fotolarınj çektim sonra bebeğim ağlamaya başladı bende gazını çıkarıyım diyerek geri aldım. En azından gönlü olmuş oldu. Bende bebeğimi herkesten sakınmıyorum eşimin ailesi ordu gibi her gelen kucaklıyor öpüyor zaten aşırı kalabalık bir aile ama gerçekten bağışıklığı düşük temizliği çok sık yapılmayan birisi olduğu için koruma içgüdüm de çok ağır bastı 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok iyi yaptın hem sevinmistir kadincaz
-Reklam-
0 oy
(5,507 puan) tarafından
İyi olmuş canım ölümlü dünya birşey olsa vicdan yeter insana Rabbim korusun mesleklerimizi
0 oy
tarafından
Gönlünü alarak çok iyi yapmışsın herkes hata yapabilir telafisi önemli. Şimdi vicdanın rahatlamistir. Gelen geçene yedi kat yabancıya tabiki de verme sevdirmeye ona bende karşıyım ama o kadın ağız yaşlı aileden eşinin babaannesiydi gidipte eşinin halasının gelinine opturme yani. 
0 oy
(818 puan) tarafından
Iyi yapmissin cnm gönlu olmustur yarın öburgun öldugunde sana kırgin gitmemiş olur sende hemen bebginin elini ayağini yikasaydin insallah hic biseycik olmaz bebegine
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsın ya valla benim bile içim rahatladı resmen sil bebeğini güzelce şimdi bişey olmaz Allahın izniyle :) 
0 oy
(5,358 puan) tarafından
O kdar vicdanlısın ki içine oturmuş gttin verdin kucagına. Bu vicdan işte kaybettiriyor bize ama vicdansızlar ne kdar rahat. Sen genede iyi yapmışsın
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Of diğer postunada yazdım cahil cahil işler yapip öpmesinler çocuğu yaaa :(
tarafından
Of sorma ya bir an önce büyüse napıcam bilmiyorum bişe diyince çok sakınıyor oluyorum demesem içim içimi yiyor
(612 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık Ece. Ben de çok tedirgin oluyordum kızım küçükken, eşimin ailesiyle aynı yerde yaşıyoruz. Sevmem zaten iç içe olmayı, koronadan dolayı daha da azalttık gidip gelmeyi. Zaten ayda yılda bir operler ama eşimin babası çocuk gibi. Kayınvalidem kızıyor yok, eşim uyarıyor yok. Sürekli öpüyor ama ya sürekli. Bı kez benden istedi opeceksen vermem baba dedim, bı sonraki gidişte yine aynı. Şuan kızım onsekiz aylık, opulmeyi sevmiyor, o dedesine de çok yaklasmiyor öpecek diye ama o hala yakından geçse çocuk hemen yakalayıp sap diye öpüyor
tarafından
2.5 aylık öpen öpene öpmelerini de geçtim yarım yamalak tutuyorlar sürekli geriliyorum . Ne insanlar var ya
(612 puan) tarafından
Yavrum daha da çok küçükmüş ya. O aylarda bizimkiler ayağından ancak opuyolardi, belki çok nadir elinden. Ama çok sinir bozucu gerçekten şu düşüncesizlik
(1,556 puan) tarafından
Gerçekten çok kucukmus okdr küçük bebek bütün virüsü kapmaya meyilli
0 oy
tarafından
Sen en iyisini yaptın merak etme. Çocuğuna bir şey olursa o sapur şupur openler yüzünden olur. Yaşlı ve bebekler Allah'ın güçsüz kullari. Onlarin sevabını kazanmakla en iyisisi yapmışsn
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Boşver canım sen içinden geleni yap bebek bu . Pandemi dönemi herkes kucaklamasin bı zahmet asla da kimsenin opmesinr izin verme. Bişi olsa herkes kaçacak yer arar
0 oy
(724 puan) tarafından

Çok iyi yapmışsın canım <3

0 oy
tarafından
Senin vicdanın onun gönlü rahatladı, hayatta sana büyük mutluluklar getirsin..
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Aferin sana ya cok iyi yapmissin vicdann agir basmiss. Ins hayr duasinida almissindir babannenin
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy çok iyi yapmışsın çok sevindim en azından öldüğünde içine batmaz 
tarafından
Zaten ölümünü bekliyor herkes günden güne eriyor çok içime batardı
(2,244 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın yinede kalbi güzelim ❤️ :)
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ayıp ettin demistim sana çok kral hareket ettin tebrik ederim seni en azından gönlü oldu hayır zaten herkese verme çocuğunu ama o kadın almak istemiş yaşlı sevaptır bişey olmaz  en iyisini yaptin
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın canım o 2 3 dk yla ne kadar sevinmistir ya Allah ım kimseyi elden ayaktan dusurmesin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İyi yapmışsın doğru olanda buymuş 
0 oy
tarafından
Bı şey soylicem ya sen geçen gün buradakileri küçümseyen kadın değil misin ? Hani hiç buradan çıkmıyorlar ne zaman girsem hep aynı kişiler onlara acıyorum sosyal hayatları yok filan yazmıştın 

.Bugün gördüğüm 4. Postun şaşırdım açıkçası kendinle çelişen birisin sanırım.
tarafından
44. Postumu da görebilirsin ben 7 24 burada yaşayıp bununlada övünenleri saçma bulduğumu söyledim yoksa arada bir bende giriyorum gördüğün gibi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 347 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 461 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 309 göst.