0 oy
1,068 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Nasil başlasam bilemedim simdi dun esim eve geldi ben yemek yememistim yemek yedim tezgahin ustunde 2 tabak 1 bardak vardi esim geldi gordu aniden kolumdan tutup ustume bagirdi bu nedir sana demedim mi bir bardak dahi olmiycak tezgahin ustunde bende dedim ki cocuktan firsat bulamadim yikiyorum genelde dedim sonra bana dedi sen pisliksin allah b.elani versin senin keske bir o.ruspuyla evlenseydim de seninle evlenmeseydim senin yerinde olsam gozumu kirpmadan kendimi öldürürdum ne duruyosun cabuk bir seyler yapip kendini öldur intihar et biktim senden dedi cok agrima gitti oglum icin ayaktayim yoksa cogu kez elim gitti ipe j.ilete ilaca bitkinim birazda yorgun duşa giriyorum farketmeden 1 2 saat suyun altinda kaliyorum agliyorum caresizce oyle rahatliyorum 

40 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Eşin psikolojik hasta bu dediklerinden anladığım
(1 puan) tarafından
Bilmem ki
tarafından
Ben mi bilecem durduk yere niye öyle desin akıllı insan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçek misin ? Eğer dalga geçmek için yazdiysan hakka giriyosun. İnsanlar etkileniyor.
tarafından
Annem yoktu babam gitti başka kadınla evlendi 3 çocuğu var evi bizim evin karşısındaydi çocuklarına ayakkabı alır benim ayağıma 1 terlik bile almazdı. Neler mi çektim okulda annem babam yok diye şikayet edemez düşüncesi ile öğretmenim olacak yaratık lojmanın tuvaletine elimi sokup b.okları temizletti bana tıkanmış diye. Neler çektim üvey annem okulun hademeliğini yapıyor diye okulun ilk senesi beni babama dövdürdü okulun önünde andımız okunurken geldi tüm okulun önünde öldüresiye dövdü. Neymiş sırada bir erkekle oturtulmuşum diye. Okulda erkeklerle oynadığını görürsem seni gebertirim diye bağırdı. Sonrada kimse oynamadı benimle 5 sene ne kızlar ne erkekler zeten 42 kişilik bir okuldu tüm öğrenciler bir sınıftaydı. Daha anlatayım mı? Mesela ben hiç bayramda babamın elini öpmedim. Ne o beni bilir nede ben onu. Çok gamsız çok gaddar çok hain çok şeref yoksunu bir erkek o. Adam bile değil
(896 puan) tarafından
Aynen artik sirf insanlar etkilensin diye çoğu zaten hamile olmasa bile dogum yapmis insanlar burda istwr istemez etkilenir bu kacinci post kac kere denk geldim artik buraya girmemek icin baska seylere bakiyorum
tarafından
Az çok biliyordum hikayeni gene denk geldi nerden okudum akşam akşam ya canım sıkıldı
tarafından
Yanlış anlamışsın bacım ben insanlar etkilensin diye yazmadım ki hikayesi bana benziyor
(896 puan) tarafından
Genel olarak yazdim valla en son kadinin biri kocamin yuzunden bebegim yataktan dustu hastaneye gitttik oo oldu bu oldu heosini saniyesine kadar yazp en sonda öldü diyip yazdklarinin yalan oldugu cikincada postlarini gizleyen kadin halada aklimda yazik günah
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ailen yok mu öyle bir insanla aynı evde yaşamak zaten bi intahar sebebi allah korusun öyle şeyler düşünme sakin kendi zavallı biri olduğu icin seni eziyo demekki çocuğun içinde olsa öyle bir insanla aynı evde durulmaz 
(1 puan) tarafından
Ailem mi:( hani su kendine zor bakan ailem para düşkunu ailem kizlwrini para icin zorla evlendiren ailem işsiz serseri abim
0 oy
tarafından
Afedersin ama ağzına s.carim bana oyle diyecek herifin o kimin i.ti oluyomus ya versene ağzının payını saldır üstüne neden sessiz kalıyorsun senin canin ucuz mu o kadar gitsin o. Alsın pazarlasin kendine onu yakistiriyosa
(1 puan) tarafından
Siginacak kimsem yok ki:(
tarafından
Devlete sigin bacım böyle adamlar sığınacak kimsen yok diye senin üstüne geliyor
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yeni uye olmussun eger gercekse daha neyini cekiyorsun oglunu dusunuyorsan ve senin psikolojini bu kadar etkiliyorsa ayril o adamdan cnm 
(1 puan) tarafından
Yooo 2 yildir bu uygulmadayim bunu soylemek icin yeni bir tane actim
0 oy
(724 puan) tarafından
O nasıl bi insan ya  karısına intahar et dermi p.islik 

Boşan kurtul o hayvandan canım 

Kendine eziyet etme 

Ne olmuş yani iki bardak yıkanmamış olsa 
(1 puan) tarafından
Dedim bosanalim kafani kirarim seni boğarim dedi
(724 puan) tarafından
Ailen sahip çıkmaz mı canım ona söğlemeden git
0 oy
tarafından
Kendini niye olduuryosun adama tekmeyi bassana 

O kendini öldürsün hala kendine zarra verme pesindesin
(1 puan) tarafından
O zaman onu öldürmeliyim ancak oyle kurtulabilirim
0 oy
(581 puan) tarafından
Eşinin eğer dediğin gibiyse ciddi anlamda tedaviye ihtiyacı var ayriyeten seninde tedavi görmen bı insan kendi canına bu kadar kolay kiyamaz bence ailecek bı destek alın can Allah yardımcın olsun
(1 puan) tarafından
Esim namazinda niyazinda aslinda dun bu konusmalaei yaparken sadece şok oldum
(581 puan) tarafından
Yaptığın yorumlar paylaşımların hiç namazda niyazda görünmüyor valla
(1 puan) tarafından
İste bende bazen ona bunu soyluyorum bosuna namaz kilma sohbetlere gitme gunah yaziliyo sana diyoeum
0 oy
(403 puan) tarafından
Ah be kuzum ahhh nasıl üzüldüm bilemezsin Allah vicdan merhamet versin o caniye ne demek öldür kendini ne demek hadi birseyler yap sakin ona uyma cocugunu o adama bırakma canım benim bir bardak iki tabak var diye nasıl sana bunları söyler bırakabiliyorsan bırak onu ailen arkandaysa
(1 puan) tarafından
Ailem yok ki:(hic olmadiki
(403 puan) tarafından
Ah canım üzüldüm senin için Allah var Allaha sığın elbet bir çıkış yolu sunar sana
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Diyeceksinki S.I.KT.I.R G.I.T O.R.OS.PU C.O.CU.G.U 
(1 puan) tarafından
Bir gun gercekten onu boyle uzak bir yere goturup bir dagin veya bir ucurumun tepesine goturup yuzune karsi kinimi nefretimi hep kusmak istiyorum öyle bagirmak istiyorum ki sesim kısılsın bogazim acisin ondan sonra onu hic gozumu kirpmadan ucurumdan asagiya atmak istiyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Esin kendine bi o.ruspu mu bulmus yoksa
(1 puan) tarafından
Sanirim:(
0 oy
tarafından
Deli galiba 
(1 puan) tarafından
Artik bende ikna olmaya basladim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşim sana psikolojik baskı uyguluyor. Kendini kurtarmanın yolu aynı şekilde cevap vermek. Bu günler geçecek ama onu asla affetmeyeceksin. Evinin temizliğini yapmak zorunda değilsin dinende yapıyorsan Bi zahmet bunun Bi ikram olduğunun farkına varsın. Hiç sallama ne diye ağlıyorsun en güzel günlerini heba etme. Güçlü ol gülümse ve geç. Ne dünyanı ziyan et ne de ahiretini riske at intihar baskısı uygulayan adam için
(1 puan) tarafından
Kurban olurum cok sagol iyi geldi yorumun sanirim:(
(1,928 puan) tarafından
Canımsın. Güçlü ol melankolik takılma. Vallahi bugünler geçiyor..
0 oy
tarafından
Saçmalama ya sen niye kendine zarar veriyon gitsin kendi intihar ettsin pis adam
(1 puan) tarafından
Git diyoeum gitmiyor bosanlaim diyorum bosanmiyor
0 oy
tarafından
O söyledi diye sende canına kıymayı düşünüyorsun onun psikolojisi bozuk senin değil o kıysın canına töbe töbe bi doktora görünsün yada ailen arkanda ise ayrıl sana ve çocuğuna zarar vermesin
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Benim eşin kendini öldürsün dediği lafa bak 
0 oy
(687 puan) tarafından
Bk cnm esin sana psikolojik şiddet uyguluyor sakın onu haklı bulma sakın sen ezik gibi güçsüz durdugun için şenle uğraşıyor.oruspulara gitmek istiyor senin ortadan kalkmani istiyor boswer takma güçlü dur sakın taviz verme madem ailende destek olmuyor kadın sığınmaya git Allah a güven herşey yoluna girer.bir hafta o karı kıza gitsin evde açlıktan geversin bk nasıl pişman oluyor ama sen sakın ona üzülme   
0 oy
(1,105 puan) tarafından
O pislik kocan kendini öldürsün bence insan eşine öyle şeyler söyler mi yazık onun adamligina ayrıca bak çocuğun da varmış elin gitmesin öyle şeylere aklından dahi geçirme bir adam için değmez kendine zarar verdiğine sen güçlü bir şekilde çocuğunun başında dur 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ne hayatlar yaşanıyo dört duvar içinde Allahım. Bunları okudukça kendi kocama aileme şükreden bı tek ben miyim 
0 oy
(6,759 puan) tarafından
Bacım kendi  öldür demiş ya, sende deseydin; beraberimde senide götürürüm "  tövbeler olsun yahu cins bi kocan var. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 563 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,101 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 534 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...