0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayınvalidem Çarşamba ameliyat olmuştu kayınbabam göndermedi kadını ben bakacaktım ona kendiside gelecekti taksi çağırdım bebeğimle gittim. Gidince hemen evleri supurdum temizlik yaptım dip bucak sonra da bulaşıkları yıkadım akşam yemeği hazırladım o çocuğa baktım kayınbabam da vardı. Yemek saati görümcem geldi sofra hazırdı bir tabakta ona çıkardım. Hoşgeldin Zehra nasılsın dedim cevap vermedi duymadı sanırım dedim kaynanam kızım sana diyor dedi . Ne var anne cevap vermek zorunda mıyım dedi. Bende ne dedim de cevap vermesi bu kadar zor anlamadım hosgeldin nasılsın dedim kötü bişey mi dedim dedim. Sende deme o zaman bana bişey dedi gereksiz yere tartışma çıkardı kayınbabam bana sen ona bakma gelmişler ona dedi. Sofraya oturduk yemek yiyeceğiz önümdeki kaşığı falan aldı kendi önünde de var neyse kalktım kaşık aldım kaynanam burda kaşık vardi dedi bende görmemiş ki benim kaşığı aldı dedim. Yemek yedik çayı demledim sofrayı kaldırdım makina dolu olduğu için Elim de yıkadım annesi kız bugün çok yoruldu hiç oturmadi sende durulu dedi gelin değil mi yıkasin bana mı güvendi ben gelmesem nasıl yikayacakti dedi. İkinci şokumu da yaşadım gerek yok ben yıkararim dedim . Deli mı ne anlamadım niye bana bugün böyle davrandı kocasından dayak yediğinde onun için nasıl üzülmüştüm dua etmiştim. Taksi çağırdım eve gelirken hiç konuşmadı benimle kaynanam da eline sağlık sen onun kusuruna kalma dedi ben 25 yaşındayim görümcem 27 terbiyesizlik yaptığı kusurda değildi çok zoruma gitti.  Kim ne yaşıyorsa bazen hak ediyor dedim içimden

22 Cevaplar

+1 oy
(1,060 puan) tarafından
Aranızda başka bir sıkıntı var anlaşılan. 
(1,580 puan) tarafından
Görümceniz ikizler burcu mu diye sorasım geldi dün öyle bugün böyle. :) sorunu kendiyle, size denk gelmiş size çatmış. Dert etmeyin.
tarafından
Terazi Burcu bende teraziyim :D
(1,580 puan) tarafından
Ah terazide de mod değişmesi çok. :D siz bence yüce gönüllü bir insansınız şahsen. Asla gidip de başkasının evinde iş yapmam ben şahsen. Yatsınlar kalksınlar size şükretsinler.
tarafından
Sabahtir beli dolandim durdum kaynanam yapma yoruldun dedi hanfendi bana gelin değil mi yapacak dedi.  Tek bugün değil ne zaman gitsem yaparım
(1,580 puan) tarafından
Yani takdir mi etsem napsam bilemedim umarım pişman olmazsınız, etmezler yani. Güzel şeyler hak ediyorsunuz.
-Reklam-
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Hak ediyor değil. Boşver ya sende konuşmaya çalışma bidaha yüzüne bakma elbet anlar hata yaptığını 
tarafından
Şuan bunu taktım kafama ne oldu da bana böyle davrandı bir sıkıntısı varsa gelip deseydi bana ailecek tuhaflar ya morelimi bozdu
(12,927 puan) tarafından
Kız ne takıyorsun kendisi kaybetmiş artık eskisi gibi zor olursun zaten.
tarafından
Arar mesaj atar bugün yarın bende ona göre alırım tavrımi
(12,927 puan) tarafından
Cevap verme ya
tarafından
Vermicem zaten
0 oy
tarafından

Adet günü herelde:D

0 oy
tarafından
Yediği dayaktan beyni yanmış sanırım manyak mı ne
tarafından
Kaynanan sana iyiyse salla onu o kimki en fazla konuşmazsim kocası dövdü diye bende çok üzülmüştüm ama oda ayıp etmiş
tarafından
Sanırım kaynanamla iyi olmamızi istemiyor gibi geldi bana
tarafından
Olabilir kıskanıyordur bosver onu
tarafından
Boşverdim zaten herkes yaptığından utansin
(507 puan) tarafından
Kız. Profılın cok komik :) neyse takma gorumcenı
0 oy
(606 puan) tarafından
Öyle insanlarla konuşmaya bile değmez cnm... Bnm 3 görümcem var biriyle yine konuşmuyorum sade görürsem merhaba meraba bitti.
tarafından
Gelip gidiyorlar heralde yapmak zorunda değilim gelin oldum diye insanlık ettim gittim kendisine de bayağı güler yüzlü davrandım beni azarladı ya
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Oncesinde bisey varmiydi ya aranizda 
tarafından
Hayır daha dün akşam beni aradı iki saat konuştuk çok samimiydi canım falan bir gorsen bende şok oldum buna aramızda birşey olsa bile gelsin yuzume desin kaprislere girmesin
(1,921 puan) tarafından
Amam bacim ne ugrasiyon bidaha yuzen bakma olur biter hayirdir aksam oyle sabah oyle yanar doner gib dersin oyle insanlarla isim olmaz yasin buyuk kafan kucuk kalmis diye
tarafından
Valla bukelamun gibi renk değiştirdi
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kesinlikle yuzune dahi bakmam ölüyom dese bile yardimina gitmem banami guvendin olurken banane derim
tarafından
Evimdeyim şimdi bebeği mi uyuttum bunu düşünüyorum niye bana böyle davrandı diye.
(2,555 puan) tarafından
Gereksiz insanlar icin hic kendini uzme bence
tarafından
Takıntı ettim valla kendime ediyorum artık durduk yere
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Mutsuz insan işte psikolojisi bozulmuştur sen de üzerine alınma konuşma gerrk yok terbiyesizliği fazlasıyla yapmış
tarafından
Yok konuşmam artık yazarca cevap vermem ararsa acmam
0 oy
(293 puan) tarafından
Kocasıyla arası duzelmistir sana da anlattıklarına pişman olmuş olabilir.

Benim görümcek de oyleydi anlatırdı anlatırdı telefon da yüzyuze gelince de posta koydu kendince 
tarafından
Arası duzelse ne olacak ki duzelse onun adına sevinirim değişik bir karakteri varmis
0 oy
tarafından
Bosver belli ki gelmişler gerçekten ona. Eşi ile sorun yasadai ise belki sana çatmıştır.

Ama kayın validen kayinpederine maşallah sana destek olmuşlar sagolsunlar . Yaptığın iyilikleri karşına gelir bosver canim o terbiyesizliği ile kalmis 
tarafından
Benim de sorunlarım olur ama kimseye Catmam gelin oldum diye de yapmak zorunda değilim içimden geldi gittim gerçektende terbiyesizlik yapti
0 oy
(570 puan) tarafından
Sende onun için post açmıştın kimseye üzülmüycen demekki boşver konuşmaya çalşma 
tarafından
Bugün yarın mesaj atar asla cevap vermicem niye cevap vermiyorsun dediğinde de cevap vermek zorunda değilim diyeceğim
(570 puan) tarafından
Bencede tavrını koy yani
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Aa evli bide bekar olsa her neyse evliymiş ben şok 

Bizde görümceyiz babamızın evine gidince tam tersi biz hizmet yapıyoruz yengelerime çok ayıp etmiş 
tarafından
İş yapmasın da agzida dursun saygısız çok sinir etti beni
(7,606 puan) tarafından
Bence kıskandığı için yapmış
tarafından
Bana da öyle geldi annesiyle iyi olmamı istemiyor ne zaman kaynanamla tartışsak arar beni benden laf alır kaynanama kaynanamdan laf alır bana der daha da kavga ettirdi bizi.
(7,606 puan) tarafından
böyle insanlar için hiç üzülmemek lazım konuşmayın da iki yüzlü dönek
tarafından
Konusmicam artık
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kiz ii demistin pek iyide deilmis sen arana mesafe koy
tarafından
Valla ya bende mi sorun bilmiyorum herkese karşı onu overim açığını vermem gördüğüm muameleyi hıc haketmedim onun için üzüldüm bide ***** gibi
(6,053 puan) tarafından
Sen mesafeni koy kuzumm haketmiyormus demek ki
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Adet gününde herhalde
tarafından
Fıtratıni koydu ortaya
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Asla muhattap olma o terbiyesizle bir daha 
tarafından
Olmam zaten şakaya vurup dese alinmam ama o kadar ofkeliydi ki bana karşı üstelik çocuğumu severken bile öfkeli seviyordu
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Ne güzel kayinvaliden kayınpwderin kıymet biliyor bosver gorumceni baksana anasi babasi bile utanmış 
tarafından
Yok canım onlar da pisliğin teki oturduğumuz evi eşim aldı kayınbabamin uzerine ama benim eşim tır şoförü uzak yola gidiyor gelmiş bana evden çıkın diyor. Önceki postlarim da var zaten ikisi de birbirinden pis ama gorumceme daha da sasirdim
0 oy
tarafından
Ay valla kusura bakmayın da sizlerde var bence sorun,yav sana öyle davranan birine ne diye insan gibi davranıyorsun ??? Ver ağzının payını hayırdır yani. Ohoooo siz böyle olursanız tabi ki daha çok yaparlar böyle 
tarafından
Doğru söylüyorsun hata bende ona onun gibi davranmadim
0 oy
tarafından
Bişey olms belli ki..direk saldırıyor ve annesiyle babası da biliyor durumu. Kapatmaya çalışmışlar. Ama neyse olay sana hak veriliyor. Yoksa onlarda tavır yaoarlardi. Bn olsam noldu ya fan diye sorardım bı kenara çeker mutlaka konuşurdum
tarafından
Bı kaç gün sonra o beni arar zaten ona onun dilinden konuşurum
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bana gorumcem böyle bişey dese agzina sicarim kusura bakma
tarafından
Kız beni parcalicak varya o benim ağzımı yirtadi
(1,253 puan) tarafından
Yok artik sen birseymi yaptinki acaba
Biseyemi sinirlendi
***** yaa malll mal bende gorumceyim.gelinler beni cok sever hayatta yapmam boyle dengesiz hareketler
tarafından
Bir gün önce beni aradı çok samimi konuştu canimlar cicimler şimdi böyle davrandi
(1,253 puan) tarafından
Dengesiz demekki . Esinden fln mi bosandi eger oyleyse seni kiskaniyodur
tarafından
Yok evli
0 oy
tarafından
Kudurmuş ondandir terbiyediz
tarafından
Bir iki gün sonra arar mesaj atar bende cevap vermicem
tarafından
Yok verme zaten hatasını anlasin

İlgili sorular