0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (2,368 puan) tarafından
kızlar kızımı tuvalete alısıtıryordum 3 yaş kabız oldu ne iyi gelir yardım edin cok acıyor diyor 

13 Cevaplar

+1 oy
(130 puan) tarafından
Kaysı suyu ver kuzu ben öyle yapınca oglum düzeliyor 
(10,411 puan) tarafından
Sen Haticemisin
(130 puan) tarafından
Hayır Büşra hahah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şekerli su cnm  ver
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Posasını içecekler ver canım kayısı şeftali suyu armut ver mesela birebir yediği an tuvalete cikar . Bi iki güne düzelir inşallah 
(5,272 puan) tarafından
Şeftali var mı kız
(1,207 puan) tarafından
Şeftali suyu kuzum meyve suyu yani :) bide duphalac şurup var bak kabixlik için birebir eczanelerde satiliyo reçetesiz oda çok iyi geliyo istersen ona da bak içini rahatlatır yavrunun
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kayısı suyu içr bol su içsin
0 oy
(189 puan) tarafından
Xm diet surup var bitkisel birde yeni alistigi icin yapmamak icin tutmustur kabiz olmistur o yuzden
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kuru kayısı ile kayısı hoşafı ver kuzum 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm kaysi hosafi kaynat icsin yada zor durumdaysa lavman yap
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bal kabağı çorbası yap canım.  Kayısıli meyve suyu içebilir kuru kayısıyı kaynat onun suyundan ver. 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
kızlar cok tesekkr ederm yorumlarınız için size yazdım kızım zorluyordu cıkartmsk için meyveli süt verdim ceviz verdim kayısı yoktu kaynatamdan cok sükür kapkatı yaptı ardından gezindi evin içnide elma yedi az armut yine yaptı ama bu sefer daha cok kstılıfıda gectı 2kez yaptı 3 4gunun yedikleri ckto yavrum rahatladı göbegi 
(51 puan) tarafından
Canim zeytinyagi ver hakiki olsun buaralar pirinc patates v.s uzak tut bol sivi ver
(2,368 puan) tarafından
ay patates cok iyyior ondan dimi bide suyu azalttı yavrum hem ciş hem kaka nasln
 yaptı o rahatladı bende rahatladm meyve suyu fln bu ara sıkmamstm kuzuma sıkıym bari hakiki var zeytnty
(51 puan) tarafından
Patates pirinc yumurta beyazi peynir sut seyelrden uzak tutup corba ya yonelin biraz ve zeyitinyagila yap yemek lerini bol meyve
0 oy
(48,681 puan) tarafından
kayısı hoşafı kefir ac karnina zeytinyağı 
(2,368 puan) tarafından
pişman oldum wlla bende cok gel git yasadım sonunda basladım yaza en azından birazda olsa oturmuş olur tuvaleti arkasından kardesi geliyor 2yaş olacak yazın  evdeyken keske pes etmeseysim ne biliym ozmn hazır degıl gibi geldi aynı tepkileri verince suc kendimde oldugunu anladım  izin verirler inş ya 1sene oturmasını beklmmyr cişi ara sıra olacak kacırmalarda ay smdi bizim yataga gecmiş inş yapmaz:))) annem le kaynnma göre ne var wlla hslimi görsen kosturmaca 2siyle cok zor annem geliyor bahane hep evi topluyor hep sonra kocama laf atıyor babam nöbetten geldi yazık uyut diyor annemde uyumamaısta napms hiç bi iş yapmamıski diyor :))))) artk gülüyorum
(48,681 puan) tarafından
alez al cocuk icin olanlardan. bide sokta alt acma ortusu var onlu ondan ben hep onunla idare ediyorum arada gece kaciriyo o ortuyo yada alezi aliyorum altindan yoksa hep buyuk alezi yıkayıp durmam gerekiyor
(2,368 puan) tarafından
Alez sıvı geciriyor ya o alt acmalardan bende aldım cok cok iyi sürekli carsaf alez degiistirmekten kurtuluyorsn
(48,681 puan) tarafından
soka gelmişti sanirim sıvı gecirmeyenden almistim  gerci kış benim kiz cok donuyo ustunu adiyo yorgan battaniye ne varsa altinda kaliyo cisi kacinca onlari falan komple yikiyorum insallah kolay ogrenir
(2,368 puan) tarafından
inş ya sennki kac ayda ögrenmişti benm kızımda öyle asırondeli yatar kendi yatagmda yatsın istemiyorum ama babamız yok kücükte var emzridigm içni mecbur gel dedm
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Bizde tuvalet eğitiminde 4 ay kabızlık yaşadık gece içtiği süte bir kaşık zeytinyağı bıraktım çok şükür geçti dene canım 
(2,368 puan) tarafından
aa aklımda bulunsun cnm saol wla süt içiyor bazen meyveli sade verdgmde yapym
(2,679 puan) tarafından
Kızımda öğle ve akşam uyurken biberonla içiyor süt zeytinyaği iyi oluyor zaten sütte kabız yapıyor
0 oy
tarafından
Çatlak varmı kontrl et cnm..ondan aciyo olabilor biz hala ugrasiyoruz o problemde..acısı yüzünden andı tuvaletini tutmaya başladı yeni yeni yapiyo..kayısı suyu içine zeytinyağı .yada kefir içine zeytinyağı ver..iyi geliyo..ama.once doktora götür dedim lavman da ise yariyo.
(2,368 puan) tarafından
düzeldi cnm buraya yazdım 2kez yaptı onla ugrasyordm yazamadm sizde mi tuvalet egitmne basladınız .. nasl edilecekti nasl anlasılıyor catlagı
tarafından
Yaparken aciyo diyo canım bnm.bi sene oldi ama.bir senedir uğraşıyoruz..kaka tuvalate yapıyordu snra korktuğu için tutmaya başladı.tutuncada katilasti..ağlayarak bağıra bağıra yaptı tuvaletini..sonrasında çatlak oldu hep tuttu..doktora götürdük ilaç flaan çok dneesik hiç ise.yaramadi..en sonunda.dogal.yollarda yaptirmaya çalıştık şimdi yapiyo bazen iiki gune çıkıyor ama çatlak hala var..her yaptığında.kontel ediyoruz kanama.varmi diye..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ikbal1018 (4 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı