0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar yeni evli görümcemi ilk kez yemeğe alacağım da sizce ne yapsam fikir verir misiniz:angel: yanliz 3 buçuk aylık bebeğim var çok zorlanmayacagim bir menü olursa güzel olur... 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mercimek çorbası, ara sıcak mantı, ana yemek fırında patates ve salata. Eşin de baklava alsın tamam yeter 
(2,165 puan) tarafından
Fırında patatesli tavuk mu yoksa kıymali mi yapsam canm sence hangisi daha iyi olur
tarafından
Tavuk daha güzel oluyor canım. Ben hep tavuklu yaparım,ya kanat olur ya da but koyuyorum .
tarafından
Ha pilavı yazmayı unutmuşum canım :) bide pirinç pilavı yap yeter.
(2,165 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm:)
tarafından
Rica ederim canım Afiyet olsun :)
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Mercimek çorbası fırında patatesli tavuk yada et yanına pirinç pilavı tatlı da dışardan al yada muhallebi yap kupalara olsun bitsin 
(2,165 puan) tarafından
İnan tatliyla hiç uğraşmaya zamanım olmaz hem hesaplı hem uygun olsun diye yemeği de evde yapacağım zaten ama tatlı işi.zor belki bir pudingli pasta yaparım en kolaydindan ;)
0 oy
(4,583 puan) tarafından

Mercimek veya Tarhana çorbası, talaş böreği hazır milföy hamurundan, fırında tavuk patates, yanına pilav. Tatlı olarak da ya dışarıdan al ya da Hira tatlısı çünkü çok basit ya da yalancı tavuk göğsü de olabilir. :D

(2,165 puan) tarafından
Haklısın canım valla tatlı işi.beni zorlamasın çünkü kızım daha küçük sürekli beni istiyor yemeği bile zorla yapacağım diyebilirim oda adettendir mecburi almam gerekiyor:)
(4,583 puan) tarafından
Doğru canım tatlıyı da illa yapacaksan akşamdan bebiş uyuduğunda da yapabilirsin ama istersen de hiç uğraşma :)
(2,165 puan) tarafından
Yok yok yapsam daha güzel olur Makbule geçer inşallah canım
(4,583 puan) tarafından
Kolay gelsin canım ☺️
0 oy
(606 puan) tarafından
Kilis tavası

Pirinç pilavi

Çorba

Salata.. Ayran

.....

Tatlı da.. Baklava 
(2,165 puan) tarafından
Canm menun güzelmiş ama baklava beni aşar biraz :)
(606 puan) tarafından
Hazır baklava cnm pastaneden
(2,165 puan) tarafından
Baklavanin kilosu da uçmuş gidiyor fiyatları :)) bakalım inşallah canm teşekkür ederim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Mercimek çorbası

Fırında salça soslu patates köfte 

Pirinç pilavı

Salata 

Turşu

Şerbetli hazır tatlı 
(2,165 puan) tarafından
Güzelmiş canm teşekkür ederim
(12,854 puan) tarafından
Rica ederim canım hepsi de kolay köfteyi de bildiğin iyi bı kasaptan al tamam işte ama borcamda patatesleri ve köfteleri önce çok az sıvıyağ ekleyip kızart sonra çıkarıp sosunu ekle daha güzel oluyor
(2,165 puan) tarafından
Fikirlerin için sağol canm inşallah güzel olur
(12,854 puan) tarafından
Güzel oluyor canım :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
24 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Yenianne_tugce (1,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 379 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 561 göst.
0 oy
25 cevap 434 göst.

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...