0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Anneler sorum başlıkta

8 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Benim ellerimde var 4 yıldır hiç geçmez bide mevsimi var mesela son baharda aşırı kötü oluyo kan akiyo su topluyo en büyük düşmanı da deterjan eldivensiz hiç bsy yapmam 
(909 puan) tarafından
Ayaklarımda ve kollarımda var bugün biyopsi yapıldı. Evde eldiven kullanıyorum
tarafından
Bak assaya bı yazı yazdım ben iyileştim canimm oku bı dilersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumun yanağında ve boynunda var doktor iki krem verdi kullanmayı bıraktığım an yeniden çıkıyor anlamadım 
(909 puan) tarafından
Momecon kullanıyorum kortizonlu
tarafından
Terbisil ve travazol kullanıyorum bende çocuğumda
0 oy
tarafından
Instagram Ensarisabun 

Googledan da naturava yaz onlara ulaş inşaallah. İkisi aynı şirket. Ben baya yarın gördüm. Kevser hanım ilgileniyor kimyager.
(909 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim. Bıttım Sabunu iyi geliyor diyorlar ama
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim sağ elimde üç parmak da var. Yemin ederim öyle bir kaşınıp yara oluyordu ki . en son bir doktora gittik . Doktor bizden önce bir hastayla kavga etmişti sinirliydi. Anneme bağırdı. Nedir bir egzema için yüz defa geldiniz dedi . Kanser olsaydı ne yapardınız. Dedi anneme . Sonradan pişman oldu . Baya ilgilendi yama testi yapıldı. Temizlik ürünlerine alerjim çıktı . Hiç elimi sürmedim. Kırk gün banyo yapmadım . Zamanla iyileşti
tarafından
Aynı bunları yaşadım assaya bı yazi bıraktım dene derim canım ben kurtuldum şükür elhamdülillah
(909 puan) tarafından
İnan görüntü olarak rahatsız ediyor beni
tarafından
Berkin yazı yazdım bak geçti diyorum
(909 puan) tarafından
Tamam canım okudum fırsat bulursam yapmaya çalışacam neden olmasın. Teşekkürler
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Bende de var geçmez 
tarafından
Geçti benim aşaya bı yazı bıraktım oku derim canimm
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Alternatif tıp denediniz mi o etki ediyor diye biliyorum 
(909 puan) tarafından
Yok canım denemedim hiç
0 oy
tarafından
Bir tane igne varmis cnm ama kortizonlu. 3 ayda 1 vuruluyormussun cok etkisi oluyormus. Duydum ama detayini bilmiyorum. Doktora sormak gerek
(909 puan) tarafından
Ne iğnesi acaba. Ddrmovat kullandım deri incelttiği için vermediler
tarafından
Bilmiyorum valla cnm duymustum sadece
tarafından
Esime sordum diprospan mis ismi
(909 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Benim İlk hamile olunca biber dogruyunca çok yaktı elimi o zaman çıktı hangi Dr gittimse geçmedi krem vayda etmedi tek elimde sulu akiyodu parmak arasında vardı benim en çok gece kasiyodu yemek yapmak isence beş yıl çektim ikinci oğlum hamilelik döneminde bı komsum vardı 75 yaşında o kadın anlattı ben yapamam ama sana soyleyim dedi ona yeni evliyken kaynanası yapmış çok ağladım dedi ama geçti dedi bende denedim su kabukklü sülükler varya sümüklü böcek ona büyük olanlardan yapmışlar ben büyüklerden korktum küçük olnlardan yaptım mezarlıklarda var kiriyosun üstüne tuz döküyosun eziyon kinaa gibi oluyo eline yakıyon üstüne çorap geçir yat ben bı on çorap geçirdim kötü kokuyo baya sabah yikiyosun ben bı iki sene arayla bı iki kere yaptım 15 yıl oldu hiç yok geçti çok şükür elhamdülillah şimdi yok nasıl öldürdün filan demeyin sağlık için yaptım valla ne yapim minikler kolay oldu büyüklere bende kıyamadım korktum sen bilirsin denemek denemek sana kalmış benim elim gecti duyan gören inanmiyo elim çok kötüydü şifa Allah tan buda vesile oldu çok şükür

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 202 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,581 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hafize12345. (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hafize12345. (55 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...