0 oy
1,072 göst.
Diğer kategorisinde (979 puan) tarafından

Kizlar az once sofrayi topluyorum kahvltlklri dolaba koyrken kynanam ddiki o ymegi cikarda eltin baska kaba koyup buzluga yrlestrsin ddi... neden bana sylemiyorda hrseyi o ypsin diyor sinir oldum tmamen.. bni neden kimse grmuyor  bktim artik

13 Cevaplar

+1 oy
(3 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim senin onceki sorunuda okudum sen kendini o hadsiz eltiye ezdirme o yemezse yemesin sen kocana gitmeden sor canim sana ne yemek yapayim ne canin istiyor de onun istedigini yap eltin ben yaparim derse benim kocam benden bu yemegi istedi dersin sen kocanin istediklerini yap oda ne yaparsa yapsin hangi zikkimin kokunu yerse yesin begenmiyorsa yemesin sen kocana yap o da zaten kimse begenmesede yerim diyormuş ki o seni catlatana kadar sen onu catlat sende ayri tencere kur

(979 puan) tarafından
Hayatim onada kaynanam laf ediyor ama ona bisey demiyor
(3 puan) tarafından
Konuşsun takma kaynanan birsey derse o an kocani ara sana yemek yapacaktim izin vermiyorlarde tatlim sen onlara yürü
(979 puan) tarafından
Bu kez de kizio skayet edym die
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Onu çağırmama gerek yok anne.ben yaparım de .Çok fazla takma kafana canım. Onlar sana böyle davranıyorsa sen de kendi varlığını zorla kabullendir

(141 puan) tarafından
Sen kaynananla bu durumu konuştun mu canım?  Neden bi iş olunca eltini sana tercih ediyor diye
(979 puan) tarafından
Benim anlasamadgmi hrkes blio... aslinda evdkler de oyle ama ne olsa yinede ona syluyrlar... gecen ymek ypiodu gtte yardim et brlikte ypin ddi gttim yrdim edim ddm grek yok bn ypyrum ddi... beni neden disliyrlar byle daha ne ypmam grekiyor
(141 puan) tarafından
Ne yapacaksın biliyor musun canım? Sana iş vermelerini beklemeyeceksin. Mesele özellikle mutfaksa gidip eltinden önce alacaksın eline ve yemeği yapmak için senin elinden almasına izin vermeyeceksin.  Yoksa bu durum hep böyle devam eder.  Eltin uyanık olduğu için hemen koşup yapıyor. Sen de onun taktiğini kullan ki eşit olun.
(979 puan) tarafından
Anladim cnm haklisin valla... ben yparim gerek yok halledyrum dio o kadar snir bzucu itici ki cnmi skiyor syleme skli tavri cok dgsik bnde daha bsy dmiom ckiom
(141 puan) tarafından
Ayrıca kaynananı da eltinin duymayacağı bi yere çek ve güzel bi dille bu durumun seni ne kadar üzdüğünü anlatmalısın  canım. Çünkü sadece eltinle olacak bi iş değil bu. Kaynanan da seni desteklemeli
0 oy
tarafından

Ben farklı açıdan baktım olaya. Belki de senin yorulmanı istemiyorlardır? Hatta bir sorunu varsa bile seninle değil eltinle olabilir çünkü ben olsam her iş bana kalıyor diye sıkılırdım açıkçası :) Boşver, sen keyfine dinlenmene bak. Neden üzülüyorsun bu kadar? 

(979 puan) tarafından
Elti cok fena surekli bnm arkamdan atio adim gbi eminim... evet esim laf ediyor bnde bu durumdan rahtsiz olyrm... yksa banane bnm icin daha iyi ya hrseyi ypan biri var nasilsa bnde kyfime bakrm ama olmyr iste
(141 puan) tarafından
Sen kaynananı kendi tarafına çektin mi tamamdır canım.Çünkü bi iş olduğu zaman hep eltine sesleniyor.Ona de ki Bu evde artık ben de varım anne. (Eltinin ismi neyse) o her işe koşamaz ki.hem çok yoruluyor falan de ki eltini çekmediğini düşünmesin. Sen her işi ona verince ben bu evi sahiplenemiyorum. Dışlanmış gibi hissediyorum de. Artık kendince durumu açıkça konuşursun canım.
(979 puan) tarafından
Anldim cnm.. bgn bna ddiki kiz yruluyor hasta olms ddi.. bnde yrulmsin dnlensin bn yprim ddim.. bu kezdr mcbur yorlck dio
(141 puan) tarafından
Işte asıl mesele kaynana. O eltini sahiplendiği gibi seni de sahiplense mesele kalmiycak. Artık ben de varım .onun yapamadığı yerde ben yaparım anne de. Ben olmasam doğru,  mecburen yapacak ama artık mecbur değil de.
(979 puan) tarafından
Haklisin valla sylicem
0 oy
tarafından

Cnm niye bu kadar takıyorsun birak o yapsın herşeyi sen de ayağını uzat keyfine bak içtiğim bardağı bile kaldırmam ben olsam inadına: )

(979 puan) tarafından
Bnm bi tane bardagm bile olsa onu ykamyr ayiriyor
tarafından
Allah sabır versin cidden ev ev üstüne olmuyor!
(979 puan) tarafından
Aynen oyleymis derlerdi de inanmazdim
0 oy
tarafından

koyacak oldugunda kendisi cikarir deseydin :) bence seni esine ccekistiriyorlar esinin yaninda oyle davraniyorlar erkekler soyleyince degil gözüne sokunca goruyor gerçekleri  sende esin evdeyken artik yenge mi diyorsun abla mi deki sen yoruldun ben yapayim bugunde benden olsun arada banada firsat ver gibisinden konus esin yokken yapsanda yapmasanda eminim onlar yapmiyor derler

(979 puan) tarafından
Aynen ole vallaha dgru diosun
0 oy
(545 puan) tarafından

Valla ben bunda pek  kotu bisi goremedim ne guzel iste sana is yaptirmiolar belki hamilesin yorulmayasin die yapiolardir belki bilerrk ama bence kiymetini bilmelisin canim. Birak eltin yapsin bosver keyfini cikar sende git dinlen niye bozuluosunki. He biri bisi dicek olursada ben k3ndimmi yapmiorum.yaotirmiolar dersin olur biter stres yaoma bosuna hamile hamile kendine canim

(979 puan) tarafından
Ha yok cnm bn dgum yptim 1ay olck
0 oy
(164 puan) tarafından

Canım sen de onları yok say niye bu kadar takiyosun boşver sen eşine bak biz farklı şehirde olmamıza rağmen ben yoklar gibi davranırım 2 haftada ararım napiyosun iz nasılsınız o kadar salla gitsin onları eşinle iyi ol yeter inan ben de kendi ailemden daha yakın olamk istedim ama olmuyo böyle canını sıktığını degmezler 

(979 puan) tarafından
Ama esim anlasa bi cnm onlar bna frsat vrmio esimde bn is ypmiom die gruo
(135 puan) tarafından
Ay canim kusura bakma ama send cok pasifisin ne o oyle ya 3 yasinda cocukmusnda senden kuck eltin seni elind eoynatiyo hele bi soyle napiyosun sen ne yapamaya calisyosun de kavga cikar bakalim tekrsr yapicakmi buraya yazarak bisey dgimsiuo kaynanala esinle konsuacalsin brufa yazinca ne degisecekki bence git o larla konus okaar canavarlarmida senin konusmani dinlemiycekler bosver gitsin ya eltinide tskma biraz sende biraz asil ol ayakalrin uzerinde dur bu ne oyle canim ya sen oyle durdukca seni daha cok ezer
(979 puan) tarafından
Kvga ettim hrseyi dnedim ama ayni  cnm
(135 puan) tarafından
Ay Allahim.ozman bos vercen kardeism bos veeer esinde deni anlamiyosa bu onuj hatasi insan esini anlamazmi yalan soyliycek halin yok ya sana destek olmasi gerek
0 oy
(22 puan) tarafından

Yaaa bunda kotu bisey yok seni isletmiyorlar,  ben sabadan aksama dek isliyorum birkes bana yardim edmiyor ,oturuyorum kalg is le. Vala Senin durumun iyi islemekden hasta oldum ben ,birazda iyi kendinen ilgilen

0 oy
tarafından

Hepiniz bir evde mi kaliyosunuz acaba 

tarafından
Evet daha oncede yazmisti bu arkdas iki elti kaynanayla kaliyolar
0 oy
tarafından

Azicik disini gostericen bu kadar strese girene ladar yuzsuz ol biraz ondan once davran kaynanan oyle dediyse benimde elim var anne hangi kaba koyayim goster de sen yap gulerek soyle ne ciddi oldgnu anlasn ne saka yaptigini

0 oy
tarafından

Nasil bir aile yapiniz var bilemiycem de zaten olayin kendisi garip 1 evde 2 elti kaynana kayinbaba nasil oturuyorsunuz ya hayir villa da filan mi yasiosunuz nasil sigiyorsunuz merak ettim is yapma konusuna gelince kocanda sana ne laf soyluyo hamilesin belli ki yada bebegin var cok merakliysa kalksin kendi yapsin sen neyi bu kadar takiosun erkeklerin her dedigini emir gibi anlayip yapmak zorunda degilsiniz haa merak etme ortaligi bozan da kaynanandir is buyukte biter o dengeyi kurar  

tarafından
Bu ne ki  canim benim kayinvalidemin komsusu var uc geliniyle oturuyo 3+1 ev tam 16 kisiymis sok gecirdim duyunca kaynana kaynata etti 2 arti 3 oglan 3 gelin 5 cocuk 2 bekar gorumce 1 bekar kayin :D oha dedim ya
tarafından
Kac donum arazide yasiyorlar onlar
tarafından
Binadan komsusu kaynanamin kiz donumu 3+1 bildigmiz standart daire :D
tarafından
Benim aklim almiyor nasil sigiyorlar nasil  yasiyorlar haaa bak cidden cok kotu durumdadir hani kira vs veremeyecek durumdadir da oda gecici olur ayni evin icinde surekli olarak  nasil yasanir ya insani sartlarin olusmasi imkansiz villa yali filan olur  kimse kimseyi gormez normal oturulur yani.dersin dairede aklim almiyoe
0 oy
(127 puan) tarafından

Hepiniz aynı evde nasıl yaşıyorsunuz yaa. Kaynanam geldi lohusalikta ilk hafta bunaldim valla git dedim sen evine ben iyiyim. Kalabalık insandan bunalıyorum. Kaynana elti bi sürü insan nasıl sığıyorsunuz eve. 

0 oy
(12,773 puan) tarafından

bence  o  evden çıkın de esine kaynananla yasiyon da eltinde var bide

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 222 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 443 göst.
13 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya02 (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gülsüm12345 (173 puan) tarafından soruldu

374,680 soru

11,207,379 cevap

34,510 kullanıcı

...