0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Doğum yapalı 32 gün oldu kanamam ne güzel durmuştu 3-4 gün rahat etmiştim. Şimdi gene kanamam başladı. Öyle oluk oluk değil ama normal mi ? Sütün korumuyor dedi herkes adet gorceksin dediler. Ne zaman düzene girer ki ? Henüz muayene de olmadım doğumdan sonra. İdrarımı yaptıktan sonra sanki parçalıyorlar beni çok acı çekiyorum..

9 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Vala cnm söylesem belki innamazsin ama ben tam 62guj boyunca kanamam vardı aralıksız hemde ilk adet nezmn oldum bilmiyorum da hatırladığım tek şey lohulaaligim çok sürdü
tarafından
Aynen benö de 60 küsür dü.. hayır zaten kansızım :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Enim tam 38 gün sürdü 40 doldu tamamen kesildi.herkesin aynı değil canım bazılarının uzun sürüyor 
0 oy
(601 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım tam 40 gün sürdü hep sildikce gün icinde ara ara kanamaların oldu 40 gün sonunda kesildi ama 53 günlüktu yanlis hatırlamıyorsam bebeğim .ilk adetini oldum bazı arkadaşlarım 1 sene olmadı mesela bünye meselesi tamamen ama normal bişey bu canm 
0 oy
tarafından
Kız benim 40 gün sürdü sjsjsjsjsj duşa girdim çıktım bir iki gün daha devam etmişti yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
tarafından
Ne güzel işte kız göbeğin gider
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bende 60 güne yakın lohusaydım canım normal bunlar ama süt korumaz sakın güvenip ihmal etme ben hemen 15 20 gün sonra da adet gördüm ama kimisi bir sene görmüyormuş
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir canım. Kontrole gitsen iyi edersin 
0 oy
tarafından
40 45 bazılarında 50 gün kanama durup tekrar devam eder çok normal 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Acı için  bilmiyorum geçmiş olsun 

Ama adet oldun galiba kesilip tekrar baya başladıysa

İlgili sorular

+1 oy