0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,221 puan) tarafından
Kızlar 2 den önce uyumuyo akşam kesik kesik uyuyo iki kez ne zaman düzene girer bu gündüz de 3 kez uyuyo 5 ay 1 haftalık bebeğim 

11 Cevaplar

0 oy
(3,250 puan) tarafından
Aksam 7 8 9 civari  uyutma son uykusu 6 da olsun sonra 10 da uyut uyanır  ama gece uykusunada gecmeyi öğrenir 
(1,221 puan) tarafından
Ne güzel bir düzen oturmuş inşallah benim ki de öğrenir artık şu an memede sarıldı mışıl mışıl uyudu
(3,250 puan) tarafından
Aksam yatiripta geri kalktiginda kalkip oynamasina izin verme yatir emzir bida uyusun
(3,250 puan) tarafından
Benim kizim aksam 9 dedimmi yer yatagini getireyimde yatsin diye dort gözle  bekliyo napalim annem diyorum eeee eee hu huuu diyo sallanmaya basliyo ben süngeri  getirip atiyorum oturma  odama pat yıkılıyo  üstüne  mem diyo verene kurban oldugum sizin mini bebisleri gördükçe  kızımı  büyümüş  hissesiyorum ah annelik❣☺️
(1,221 puan) tarafından
Yaa aynen şu an en güzel zamanlari nasıl tatliliklar yapıyo Rabbim onlarla imtihan etmesin inşallah hep varolsunlar sağlıklı olsunlar
(3,250 puan) tarafından
Az dillensin tadindan yenmiyor ❣ amin aminn insallah bacım
-Reklam-
0 oy
(263 puan) tarafından
Kuzum dahada çok küçük kelin ikacı olsa basına sürermiş saat 10 da yatr memeye eme me uyutmayı dene 
(1,221 puan) tarafından
10 da uyuyo ama 11 veya buçuk gibi geri kalkiyo sonra ikiye kadar duruyo oynuyor
0 oy
tarafından
Sabah erkenden dik ayağa gün içinde uyutma akşam 9 da bayılır altı üstü 1 gün uykusuz kalırsınız ikinizde geçen arkadaşlar bana saat konusunda baya yağdırdı istsem bugün çekerim saati erkene ama kızım öğlene kadar uyumayı çok seviyor diye dokunmuyorum
(1,221 puan) tarafından
Yaaa benimki de gündüz uykusunu çok seviyo doğduğundan beri böyle ama ilk aylar 11 diyince yatardı sonradan 2 ye geçti bir de çalışıyorum ben inşallah düzene girer 12 de yağda razıyım
0 oy
tarafından
Bnde şurda bekleyim bakalim bu saat olmus iki kizim hala yatmadi yaa :(
(1,221 puan) tarafından
Kaç aylık senin ki ilk aylar gaz vardı o bozdu düzenimizi bence yoksa gece de gündüz de iyi uyuyor akşamları gazı olurdu
tarafından
1.5 yasinda biri 2 aylik da biri
0 oy
tarafından
Uyku düzeni kur cnm 11 de yatırmaya  başla yavaş yavaş öne doğru al gündüz 2 uyku alsın 
(1,221 puan) tarafından
Henüz başaramadım ama inşallah yakinda başarırım ya
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Uyuduğu odadan çıkarma ilgilenme ve sürekli uyutmaya çalış o saatlerde uyuması gerektiğini bilsin 3 günde filan alışır 
(1,221 puan) tarafından
Ayy inşallah ya çok seviyor uykuyu aslında sadece biraz geç yatması sıkıntı
(1,309 puan) tarafından
Sabah erken kalkıp akşam erken yatması lazım gece uykusuda 12 saat olmalı sabırlı ol tam alışma zamanı sen nasıl yönlendirirsen öyle alışacaktır
(1,221 puan) tarafından
Evet bizim ki sabah 11 de fln kalkiyo 1-2 saat durup geri yatiyo gündüz uykusunu çok seviyo doğduğundan beri boyle inşallah değişir biraz
0 oy
tarafından
Herkesin  bi derdi var işte benım kızımda 5 buçuk aylık gündüz uykusu düzensiz  ama gece uyur 11 de uyudu dörde beşe kadar uyanmaz elemesem belkide hiç uyanmaz ama beslemek için kaldırıyorum 4 te emzirip mama veriyorum yatırıyorum sabah 10 11 gibi kendisi kalkıyor sonra  emzirip mama verip yatırıyorum öğlen vakti kalkar uyumaz 4 5 gibi yatar 7 8 civarı uyanır sonra tekrar 11 de bazende değişir 9 10 da yatar akşam 12 de uyanır mama içip yatar  öyle yani tam uyku düzeni sanırım bu aylarda kurulmuyor kafalarına göre yani 
(1,221 puan) tarafından
Evet ya inşallah oturur sağlık olsun da
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben de 5 6 sonra bidaha yatirmiyorum 8 gibi kendi başına uyuyor 
(1,221 puan) tarafından
Yatırmaynca ortalığı yıkıyor hemen gözleri kıpkırmızı oluyo
0 oy
(14,507 puan) tarafından
Akşam 9 da uyuması lazım ama daha küçük 6 aydan sonra uyku eğitimi veriliyor 
(1,221 puan) tarafından
İnşallah 6 ay olunca biraz erken uyumaya geçeriz
0 oy
(9,332 puan) tarafından
Akşam 6 dan sonra uyutmamaya çalış öğlen uykusu az oynat geç yatır ikindi gibi uyur kalkarsa akşam üzeri rahat olur
(1,221 puan) tarafından
İnşallah bakalm öyle yapmaya çalışıyorum
0 oy
tarafından

Gündüz kaç uyku yapıyor 

Akşam uykusuna kaçta yatırıyosn canm 
(1,221 puan) tarafından
Gündüz çok uyuyo işte canım gece 2 ye kadar 6 kez flnn uyku yapiyo ve bunlar da çok kısa olmuyo sadece akşam olanlar biraz kısa oluyo dogdugundan beri uykuyu çok seviyo aslında ama gazları akşam oluyodu ilk iki ay bir de atak fln derken uyku düzeni o şekilde şaştı sanırım sadece gece 2 de yatmasa çok iyi olacak 2 den sonra sabah 10 - 11 e kadar yine uyuyo

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 218 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.

397,562 soru

11,890,291 cevap

36,008 kullanıcı