+1 oy
709 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar sorum yukarıda Tesekkurler 

33 Cevaplar

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
5 kişiyiz Valla 2 bini buluyoo bide bez mama giriyor işin icineee daha fazla oluyooo Allah yardım etsin
tarafından
Amin amin..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İki kişiyiz aylık bin lira buluyor 
tarafından
Hm teşekkürler
tarafından
Ekstradan alınan bir şey de yok ha ev ihtiyaçları hep kendime şunu da alayım dediğim her şeyi masraf görür oldum o kadar zamlı ki her şey
tarafından
Bir şekilde gidiyor işte bu ay bu kadar harcarım dıyorum ama tam tersi oluyor Allah yardım etsin
(514 puan) tarafından
İki kisi 1000 t yetiyorsa ne guzel
0 oy
(13,036 puan) tarafından
3 kişiyiz 2000 i geçiyor fazlasıyla 
tarafından
Oo cokmuş
(13,036 puan) tarafından
Yetmiyor ki kuzum aylık 2 koli yumurta 80 TL yapıyor ☹️
tarafından
Evet ya haklısınız :( bızdede aynı
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu devirde bir marketin kapısından içeri girmek 500 bacim gerisini sen düşün nerden kisicamizi sasirdik
tarafından
Aynen haklısınız:(
0 oy
tarafından
2 kişiyiz 1500 ü geçiyo canm 
tarafından
Anladım Tesekkurler
0 oy
tarafından
3 kışıyız bebekle bırlıkte 1.5-2 tutuyor bızım ne yazık ki 
tarafından
Bebek varsa bulur :(
0 oy
(2,323 puan) tarafından
4 kişiyiz kızın bez ıslak mendil fln dahil 2 bin gidiyor  zaten aylık 2 bin kalıyor bize sadece onunla hallediyoruz ekstra ilaç bişey lazım olursa bu sefer borca giriyoruz. Öyle bir hale gelmişki ayda 1 kez et ya alabiliyoruz ya alamıyoruz Allah yardımcımız olsun inşaAllah. Gerçekten gidişat iyi değil. 
tarafından
Gercekten cok zorluyorlar isyan cıkaracak millet artık Allah yardım etsin
0 oy
tarafından
Zamlardan sonra  2500 rahat oluyor yilbasindan sonra 3 bini gecer 3 kisiyiz
tarafından
Gecer gecer net
0 oy
(4,089 puan) tarafından
3 kişiyiz deterjan falan almazsam  2 bini buluyor kırımızı eti fazla alıp buzluğa bölüp koyuyorum uzun süre gidiyor bakliyatı da en az 5 kiloluk torbalarda alırız o da uzun süre gider 4 5 ayda bir alırız o yüzden deterjan bakliyat et hariç 
tarafından
Anlı dm tesekkür ederim
0 oy
(800 puan) tarafından
Senede 2 3 defa türkiye deyim  evde doğru düzgün durmadiğima rağmen ayda 3 bini buluyor. 
tarafından
Bulur :(
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Geçen ay eşim hesaplamış sırf dışarıdan yemek alışveriş vs 5 bin harcamışız
tarafından
Uvvv cokmuş
0 oy
tarafından
Valla geçen eşim tüm tavuk alldi o bile 70 tlydi sen düşün bı kaşar peyniri 30 olmuş zeytin 40 TL olmuş süt 10 TL olmuş geçim zorlastikca eşim sıkıntı yapmaya başladı bende ona üzülüyorum ki durumumuz kötü de değil çok şükür Allah herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Amin canım cok zorlanıyor herkes
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Valla aldigimiz mutfaga gidiyor esim sagolsun hic pahali ucuz demez doldurur sinir eder beni surda ucuz derim ozellikle pahali yere gider ben nasil ogretcem bu adama bilmiyom
tarafından
Eşinizin maaşı iyiyse dert etmiyor demekki ama konusun yani ucuz bulunca pahalı yerden alması dogru değil
tarafından
Eşinizin maaşı iyiyse dert etmiyor demekki ama konusun yani ucuzu varken pahalı yerden alması dogru değil
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Aylik 110 lira yağ 

Haftalık pazar 250 aylık 1000 yapıyor 

Her hafta 1 koli yumurta 30 dan 120 yapıyor  

Ivır zıvır dersen 1500 gidiyordur 
tarafından
Gene iyi sizin
(16,015 puan) tarafından
Etimizi yıllık alırız. Ekmegimizi kendimiz yaparız un da bizim bugdaydan zaten. Ekmek tavuk et stok yapariz bu üçünün masrafi ayri.
tarafından
Güzel bişi yıllık et mantıklı.
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Biz 2 kişiyiz. Bebeğim 5 aylık daha. En az bin TL. Haftalık manav masrafı zaten 100 lira tutuyo en az. 
(8,955 puan) tarafından
Geçen 1.5 kilo et 1.5 kilo kıyma tavuk filan 600 lira ödemiş eşim. Çok pahalı gerçekten ya.
tarafından
Uvv. Ne diyorsun yıllık kurban kes kendıne dolaba koy daha mantıklı
(8,955 puan) tarafından
İşte kurbanı yeni bitirdik. Toplu alalım bereketli oluyor dedik. Valla çok pahalı ama ya.
tarafından
Et yiyince insanın karnı doyuyor Allah yardım etsin cümlemize
(8,955 puan) tarafından
Aynen canım. Yine diyorum alım gücümüz var çok şükür alıyoruz. Allah yardım etsin gerçekten
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Şuan 3 kişiyiz annem doğum için geldi kalmaya.. 1000 TL markete gidiyor nerdeyse her hafta pazara gidiyoruz haftada 100de ona say.. E yumurta süt gibi şeyleri haftalık alıyorsun onuda sayarsak 2000 oluyor aylık.. 
tarafından
Gider :///
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bebek dahil 1500 falan fazlası da vardır ama azı yoktur
tarafından
Gene iyi sizin
(6,047 puan) tarafından
Eksik falan birşeyler alınca bu şekil. Şu an markete gitsem evimdeki eksikleri alsam rahat 3bin tutar
tarafından
Valla kısıcaz yoksa alır başını gider elektrikden suya kadar çamaşır dan bulasığa kadar hep mantıklı hareket etmeye çalışıyorum.ama cok da faydası olmuyor
(6,047 puan) tarafından
Bugün eşimle çarşıya indik susadım ya bi su alayım dedi. Evden çıkmadan icseydin ya alma dedim. Bir küçük su olmuş 2 lira .
tarafından
Şaşırmam :/
0 oy
(10,411 puan) tarafından
5 kişiyiz aylık sadece mutfağa 3.bini bazen geciyo tam 3 bin olduğunda sevinir olduk  az gitmiş diye bide bunların içinde 

Kırmızı et 

Tavuk 

Salça  ve 

Çay 

Dahil degil
tarafından
Evet iyi gene sizin
0 oy
(1,580 puan) tarafından
2 kişiyiz, 2019'da 1 ay hesapladım aldıklarımı ve sadece mutfak gıda masrafımız 1200 tlydi o zaman. Şuan hesaplamak bile istemiyorum ama tahmini 2500 falandır.
tarafından
:/// hesap yapmak sinirbozucu
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Biz iki kişiyiz birde bebek var ne kadar kısmaya çalışırsak çalışalım yine de 1000 lirayı buluyor aşağı yukarı.
tarafından
Gene iyi sizin

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 1,283 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,011 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 1,883 göst.
11 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 2,346 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...