0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Meraba kızlar eşimin arkadaşının sevgilisi eşimi arıyor işte İslam abinin doğum günü var ona supriz yapmak istiyorum diyip eşimden yardım istiyor onu oyala ben gönder dediğim zamanda ofise gönder diyor işte neyse eşimin arkadaşına mesaj atıyor abi şuraya gelsene biraaz vakit geçirelim falan filan diye bı süre oyalıyor kızda eşimi 2 falan daha arıyor ne yaptın ne ettin falan diye sonra wptan yazıyor durum ne oyalabiliyomusun diye eşimde en son İslam abiyi göndereyim mi yazıyor kız kızda gönder diyip gülücükler atıyor,eşimi tanıyorum yanlış bişey yapmaz ama kızı daha tanımıyorum onca arkadaşı varken niye benim eşimi arıyor numarasini nerden buldu bilmiyorum ben konuşmalardan falan acayip sinir oldum gece 2-3 gibi okudum mesajı eşimi o sinirle uyandırdım kavga ettim sen benim huyumu biliyosun neden muhattap oluyosun onca kişiden niye gelip seni arıyor diye kızdım o gece sinirden uyuyamadım eşimden o kızı engelledim kendimden mesaj attım iyi geceler böyle böyle bişey olmuş eşimde rica etmişsiniz bence yaşta büyük olabilirsiniz o yüzde saygimi çok bozmucam ama bir böyle etkinlik fala biseyler olursa hiç bir şekilde eşimle muhatap olmanı istemiyorum eşimle iletişime bidaha geçme eşi olarak rahatsız oluyorum tartışıyorum onunla dedim kız gördü cevap vermedi iki gündür bende uzatmadim tabiki ama çok rahatsız oldum bu durumdan acaba abartiyormuyum diye düşündüm siz olsaydınız ne yapardınız ??(benim bu tür şeylere asla tahammülüm yok isterse başkası olsun niye benim eşime yazıyor başkaları varken sinir oldum)sonra eşim ise gitti mesajlastik kıza attığım mesajida eşime ss olarak attım böyle yazdım sendende engelledim dedim biraz konuştuk eşimle bana hak verdi en sonunda haklısın bidaha olmaz dedi.

40 Cevaplar

+2 oy
(1,580 puan) tarafından
Bence abartmışsınız. Benim arkadaşımın erkek arkadaşı da aynı şekilde benden yardım istemişti. Elimden geleni yaptım, ne var bunda. Bir sürpriz hazırlamış herhangi birinden yardım isteyecek bu sizin eşiniz olmuş ne varki insani bir şey istemiş. 

Sonrasında eşinize mi asıldı anlamadım bu tavır neden ?
(612 puan) tarafından
Katılıyorum kesinlikle. Ne kötülük var bunda ben de anlamadım. Kızın yerinde olmak istemezdim, saygimi bozmayacagim falan sanki bişey yapmış kız
(14,033 puan) tarafından
Abartmissin yazanlara cevap vermiyor sanırım :D bana da abartı geldi tamam bu durumdan hoslanmamis olabilir eşine söyler bir daha karışma diye olur biter başkasına mesaj atarak eşini mahcup etmiş bence
tarafından
Eşimin arkadaşları en az 4 5 tanesi eşim askere gidince haftada 1 muhakkak yenge bir ihtiyacın var mı senin yada oğlanın bak biz buradayız Allaha emanet ol diye mesaj atarlardı. Sağol kardeşim derdim ve biterdi. Eşimle konuşunca da falanca bugün ihtiyacın var mı diye sordu haberin olsun derdim oda biliyorum haberim var derdi.
Yaptığınız o kadar abartı ki. O kızın yerinde olsam asıl saygımı ben bozardım. Kadını ne yerine koymuşsun
(1,580 puan) tarafından
Derya deniz, Ggyk, Last love üçünüze de katılıyorum. :)
-Reklam-
+1 oy
(2,196 puan) tarafından
İyi yapmışın takipte kal yinede 
tarafından
Kalıyorum canım hiç birakirmiyim :)))
+1 oy
(1,572 puan) tarafından
Mesaj atman olmamış bence. Tehlike olarak gördüğünü kıskandığını belli etmişsin. Senin muhattabın eşin kızı umursamayacaktın bence
tarafından
Yazamadan duramadim valla sinirden elim ayağım titredi :D ama mesaj attıktan sonra cok rahatladım içimde kalırdı yoksa,yazmasaydim eğer sonra yine böyle olduğunda yine eşimi arar mesaj atar diye düşündüm baştan uyarmak istedim
(1,572 puan) tarafından
Hzjsjajsisksn anladım
+1 oy
tarafından
Ben kızacak bu kadar büyütecek bırsey goremedım herkesın yapısı farklıdır tabı ama eşin mahcup olmustur dıye düşünüyorum, kız bellı kı kendı sevgılısının telefonunda numara aldı en son konuştuğu belkı eşin vardır denk gelmıstır bende esımın doğum gününde Polıs arkadaşlarına mesaj atmıştım böyle bır planım var herkes su saaate surda olabılır mı dıye, bence çok büyütülmüş bırsey 
+1 oy
tarafından
Yani gecenin 2 sinde esini uyandirip kavga edecek kadar ya da kiza yazacak kadar buyuk bir olay gormedim ben ortada. Tamam, rahatsiz olabilirsin, buna kimse birsey diyemez, esinle konusursun o da dikkat eder. Ama kiz esine sarkmamis esin kiza sarkmamis bir supriz icin yardim istemis, bunu ben de cok yaptim zamaninda keza bana da yaptilar. İnsani bir iletisim kurulmus mevzu uzamamis bunda bu kadar takilcak birsey yok bence. Hele de kiza yazacak kadar, kendini esine ve kendisine guvenmeyen ozguvensiz biri durumuna dusurmen olmamis bence.
+1 oy
tarafından
Bence fazla abartmışsın
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Valla hic de abartmiyosun ben olsam bende aynisini yapardım
tarafından
Eşimde biliyor huyumu zaten o yüzden bana bişey diyemedi mesajdada ben kötü bişey yapamıyorumki rica etti bende yardım ettim o kadar İslam abimin yeri bende çok başka o yüzden yardım ettim dedi bende senin dogumgunun olduğunda yada başka bi konularda yardıma ihtiyacım olunca senin arkadaslarina yaziyormuyum dedim en sonunda bana hak verdi tabiki Allah'tan yoksa çok üzülürdüm
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Yaaa asla normal karşılayamam ben cinnet geçiririm cidden yaaa kocan da ne rahatmış bokmuu var bu evli insalarda anlamıyorum gitsin başkasına sorsun etsin :ermm:

tarafından
Aynen zaten sinirden yataktan nasıl firlayacagimi şaşırdım esimi kaldırdım hemen hesap sordum sabredememde sabanin olmasini bekleyemem yani,ama kıza yazınca içim rahatladı isterse 50 yaşında olsun ama benim eşime yazamaz
(2,698 puan) tarafından
Hahh şöyle valla herkes haddini hududunu bilecek gitsin kim sorarsa sorsun evli bir adama sorulmaz der insan eşi kıskanır falan diye düşünür ******** işde idrak yok ki neyse yine görmüşsün bari erken müdahale olmuş iyi olmuş hiç acıma
tarafından
Hiç sorma yaaa yazdıkça yine **** oluyorum,eşimden büyük bı abi oda gitsin bekar olan sevgilisinin yasitlarinda olan birilerine yazsın
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Gayet haklısın iyi yazmışsın herkes ayağını denk alsın. 
tarafından
Aynen öyle canım yaaa şuan bile sinirlendim hemen valla eşime dedim bidaha sana yazarsa o pastanın içine gömerim onu dedim
0 oy
(9,624 puan) tarafından
İyi sana hak vermiş  bari. İyi yapmışsın kimseye güven olmaz tebrikler valla 
tarafından
Sıkıyosa vermesin kız ben yakınlarımdan o kadar kazık yemişim elin insanı ne yapmaz
0 oy
tarafından
Yoo gayette haklısın  ben olsam ayni seyi yapardım 
tarafından
Sağol canım bana çok ters böyle şeyler mesela eşimin kuzenleri falan gelirler kız olan kuzenleri falan işte muhabbet ederken kızdan bı samimiyet görürsem onlar gidince eşimi yine uyaririm ben,oda tamam muhattap olmucam bidaha dedim engeli elleme canım isterse ben kaldırırım dedim
tarafından
Hayır neler duyuyoruz kaynana damat baldız eniste birbirine yan gözle bakarken elin kadinina niye güveneyim
Erkeklerede guven olunmaz  valla burda neler okuyoruz tv de neler duyuyoruz  dunya nin çivisi çıkmış
tarafından
Öyle valla eşime güvenirim ama eşim yapmaz diye ben asla diyemem şeytana uyar yapar Allah göstermesin tabide zindan ederim yani hayatı ona
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Fazlasını da yapardım.haklisin
tarafından
Ama acayip sinir oldumyaa onca bekar arkadaşı var niye gelip benim eşime yazıyor tamam samimiyetleri olabilir eşimle İslam abinin samimiler diye eşime yazmanın bı alemi yok,o İslam abi bize ev taşırken yardıma geldi bı laf atmisligim bile yok asla
0 oy
tarafından
Ne olmuş normal konuşmuş işte sevincinden emoji altmış ne var bunda 
(9,624 puan) tarafından
Emoji samimiyet belirtisidir bence ortada da samimi olacak hiçbir şey yok....
tarafından
Esinde simdi bu kızın gözümü var??? Sevgilisi için supriz yaparken??
tarafından
Canım biz gözü var demiyoruz eşi olarak rahatsız oluyorum diyorum kız bekar gece gündüz o çocuğun evinde niye onca arkadaşı varken gelip benim eşimi arıyor mesaj atıyor dedim,üstelik nosunuda sevgilisinin telini karıştırirken almış
0 oy
(599 puan) tarafından
Ne demek eşime mesaj atmak eşimi aramak oyala demek ben o kadını öyle bir oyalarım ki feleği şaşar benim eşimin telefonuna ablası yeğenleri dışında kimse böyle Bir mesaj atıp arayamaz haşat edeceğimi çok iyi bilir kendisi
tarafından
Sendeki cesaretten lazım bana ben bu kadar yapabildim valla,çokta uzatmak istemedim eşim anlayış gösterdiği için
tarafından
Herkes kötü yorum yapmış ben kızın içinde kötülük oldugunu düşünmüyorum ondan başka.esinizi rahatsız etmiş mi sadece doğum günü içinse sorun yapmazdım
(599 puan) tarafından
Canım benim eşin senin haklı olduğunu bildiği için zaten anlayış göstermiş sende uzatmamak la en iyisini yapmışsın
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Valla ben daha büyük kavga ederdim benim eşimi niye arıyo madem bu kadar samimi gelsin bana yazsın esine soylermisin diye yırtarım valla o kızı
tarafından
Bende onu anlamıyorum kendi çevreme güvenmiyorum ben zaten eşimin kuzenlerined epek güvenmem elin kızına aslave asla güvenmem o zaman
(1,297 puan) tarafından
Valla esim bilir benim huyumu is yerindeki kizlar onun numarasini kaydetmis esim benim huyumu bildigi icin kaydetmez rezil ederim valla is icinde olsa kaydetmicek yabancı kızları
tarafından
Evet bend öyle hatta iş yerinden iki tane kızım nosu vardı sildim onları muhasebeci kızlar :D :D ben böyle durumlarda eşimin arkadaşlarına yazmıyosam oda başkası yazdiginda muhatap olmucak,yada dicekti ona eşim biyle şeyi sevmez başkasından yardım al yenge desin konu kapansın
(1,297 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
tarafından
Çok iyi yaptın güven olmaz kimseye
tarafından
Sağol gülüm bende iyi ki yaptım diyorum
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Dengesiz insan çok. Hadi yardım istedin adam gibi iste gülücük atmak vs ne. Ne bu samimiyet. Bu konuda haklısın. Erkekler biraz saf oluyor böyle konularda. O evli o yaşlı. Ne evlisi ne yaşlısı kimseye güvenmem onlarda yapan yapıyor. Allah şaşırtmasın. 
tarafından
Evetya eşim göndereyim mi İslam abiyi yazıyor aynen böyle oda GÖNDER diyip arkasından gülücükler yolluyor
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Gereksiz bir muhabbet olmuş başka aradasina yazabilirdi kız veya sevgilisinin kardeşi bacısına yani

tarafından
Evet başka arkadaşına yazabilirdi o abi Gebze'de kendisi yaşıyor yada başka şekilde o kendisi oyalayabilirdi gece gündüz o evde.o kız zaten bide ben buna nasıl gveneyim
0 oy
(2,226 puan) tarafından
haklısın tabi ki bende normal karşılamak ve aşırı rahatsız olurum 
tarafından
Ben çok rahatsız oldum zaten kizada iyiki mesaj attım diyorum
0 oy
tarafından
Aferin kız helal olsun valla. Alkışlıyorum iyi yapmışsın 
tarafından
Bı yanım yapmasamiydin diyor ama bı yanımda iyi ki yaptın sonra yarın bir gün bişey oldugunda yine arar mesaj atar baştan uyarayım dedim
tarafından
Yok yok valla iyi yapmışsın,arada şeytan var neler görüyoruz neler duyuyoruz Allah korusun.

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,340 göst.
0 oy
2 cevap 163 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 269 göst.

380,455 soru

11,391,140 cevap

34,899 kullanıcı

...