0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Meraba kızlar eşimin arkadaşının sevgilisi eşimi arıyor işte İslam abinin doğum günü var ona supriz yapmak istiyorum diyip eşimden yardım istiyor onu oyala ben gönder dediğim zamanda ofise gönder diyor işte neyse eşimin arkadaşına mesaj atıyor abi şuraya gelsene biraaz vakit geçirelim falan filan diye bı süre oyalıyor kızda eşimi 2 falan daha arıyor ne yaptın ne ettin falan diye sonra wptan yazıyor durum ne oyalabiliyomusun diye eşimde en son İslam abiyi göndereyim mi yazıyor kız kızda gönder diyip gülücükler atıyor,eşimi tanıyorum yanlış bişey yapmaz ama kızı daha tanımıyorum onca arkadaşı varken niye benim eşimi arıyor numarasini nerden buldu bilmiyorum ben konuşmalardan falan acayip sinir oldum gece 2-3 gibi okudum mesajı eşimi o sinirle uyandırdım kavga ettim sen benim huyumu biliyosun neden muhattap oluyosun onca kişiden niye gelip seni arıyor diye kızdım o gece sinirden uyuyamadım eşimden o kızı engelledim kendimden mesaj attım iyi geceler böyle böyle bişey olmuş eşimde rica etmişsiniz bence yaşta büyük olabilirsiniz o yüzde saygimi çok bozmucam ama bir böyle etkinlik fala biseyler olursa hiç bir şekilde eşimle muhatap olmanı istemiyorum eşimle iletişime bidaha geçme eşi olarak rahatsız oluyorum tartışıyorum onunla dedim kız gördü cevap vermedi iki gündür bende uzatmadim tabiki ama çok rahatsız oldum bu durumdan acaba abartiyormuyum diye düşündüm siz olsaydınız ne yapardınız ??(benim bu tür şeylere asla tahammülüm yok isterse başkası olsun niye benim eşime yazıyor başkaları varken sinir oldum)sonra eşim ise gitti mesajlastik kıza attığım mesajida eşime ss olarak attım böyle yazdım sendende engelledim dedim biraz konuştuk eşimle bana hak verdi en sonunda haklısın bidaha olmaz dedi.

40 Cevaplar

0 oy
(520 puan) tarafından
Ben olsam bnde aynısını yapardım canım iyi yapmıssın 
tarafından
Sağol canım desteğin için .. :)))
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Senin yaptiginin bi fazlasini yapardim benimde kesinlikle tamulum yok
tarafından
Az önce onu izliyodum eylülü kaçırmak için plan yapıyor ;D :D reklam
(6,053 puan) tarafından
Hahaha esim ben ona bakinca cinnet geciriyor ☺☺☺
tarafından
Benimde midem bulanıyor ondan pislik şey :)) :D
(6,053 puan) tarafından
******** adam :)) yalniz bu komuya nerden geldik☺☺
tarafından
Sen haha diye gulmussun ben hihihi diye güldüm Kemalde öyle gülüyor aklıma geldi :D :D
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Saygını bozmadan kibar bir şekilde uyarmıssın cnm tebrik ederim iyi yapmışsın. 
tarafından
Tamam iyi niyetli de olabilir belkide ona bişey dediğim yok iyi niyetliysen git başkasına yaz
0 oy
tarafından
Bende çok sinir olurum hiç tahammul edemem . İyi yapmissin 
0 oy
(213 puan) tarafından
Bende aynısını hatta daha beterin yapardım iyi yapmışsın canım böyle devam bunlara fırsat vermeye gelmiyor
tarafından
Oyle canım git başka bekar olan bı arkadaşına yaz yada başka bahane buk oyalamak için ne bilim bana ters böyle şeyler
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Keske kiza yazmasaydin. Kendini bisey zanneder. Beni kisakndi esinden vs. 
tarafından
Bana öyle geliyor ama uyarmasaydim yine yazsaydı daha çok olay cikartirdim bende öyle olmaktansa guzelcene uyariyim dedim,zaten kızda görüp cevap vermedi,niye dönüş yapmadı o zaman iki gündür o zaman ben onu kardeş gözüyle gördüm yada bidaha yzmam yazsaydı gözüme girerdi ama gorupte cevap vermemesi bende daha çok şüphe uyandırdı
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben böyle bişeyi takmazdım kız sevgilisi için mesaj atıyormuş sonuçta ne bileyim ya bi kaç kez başıma geldi de aynı şeyler hiç tuhaf bi durum görmedim ben 
0 oy
(41 puan) tarafından
Bence çok abartmissin. Belli ki sürpriz yapacağı saat sevgili ve eşinin yanyana olduğu bir saat ve kız bunu bildiğinden eşinden yardim istemiş. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek gibi olmus
tarafından
Hayır sevgilis başka yerde eşim çalışıyor o sırada eşimle o abinin mesajlarinada baktım eşim bı saat boyunca dil döküyor abi şuraya gelsene diye,kimin aklına ne düşerse düşsünde ben iyi ki yaptım diyorum aynı kız yine yazarsa bu sefer daha ileri giderim
(41 puan) tarafından
Bir daha yazarsa zaten ileri git. Üstelik ayni yerde degilken mesajla oyalamasini istemek saçma olmuş ama bu yine de eşine sarkacagini anlamina gelmez :)
tarafından
Ben eşiyim çok kıskancım ve yazamaz :D :D
(41 puan) tarafından
Ben hiç kiskanmam onun da beni kiskanmasindan hic hoslanmam. Ondandır seninle olan fikir ayriligimiz  neyse rabbim yuvalarimiza huzur mutluluk versin daima
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İyi yapmışsın valla bende hiç sevmem böyle şeyleri tanıdığın bildiğin biri olsa neyse 
tarafından
Zaten canım tanıdıklarından kazık yediğim için bu kadar yabancılara karşı tavrim
0 oy
(190 puan) tarafından
Ben olsam kızla hiç muhatap olmazdım.esimi takibe alırdım kızdığımi belli ederdim.guveniyorsam yeterli olacaktır
tarafından
Eşim zaten huyumu biliyor Allah'tan mesajları silmemis silipte ben onları bi şekilde bulsaydim olay olurdu iyice,eşimden kızın profiline baktım gözüküyor durumu fotosu falan kendimden baktım bende hiç biseyi gözükmüyor demekki kaydetmiş bide nosunu
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bence abartmasin ben olsam okur geçerdim sonuçta mesajlarda ne olduğu belli yanlış bir konuşma olmamış ki aynı şekilde benimde kız arkadaşımim erkek arkadaşi yardım istese ederdim hadi eşine kızdın hak veririm ama mesaj atman kıza gerçekten abartı olmuş ve kızı tehlikeli gördüğün imajı vermiş
0 oy
tarafından
kalkip da kiza msj atman olmamis, sonucta esinin arkadasi yarin birgun evlenince muhattap olacaksiniz..
tarafından
Hayır asla zaten o abiyi bı sefer gördüm ne bize gelir ne biz ona gideriz eşimle sadece iş yerinde görüşüyorlar bide arada balığa gidiyolar evime asla sokmam zaten gelmezde o abi
tarafından
adam suan bekar, bekarken gelmemesi normal tabi sadece is arkadasiysa bilemem hem cok samimi dilse esine msj atmasi da tuhaf olmus gercekten..
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Valla helal olsun sana abartmissin diyenler olacaktir bosver sen essegini saglam kaziga baglada gerisini bosver guveniyoz bisi olmaz diyoz ardindan bi b.ok cikiyor en guzeli basta kararli olmak tebrik ederim seni cnm 
tarafından
Sağol gülüm desteğin için olsun ben takmıyorum abartiyosun diyenlere de uzulmuyorumda herkes düşüncesini söylüyor sonuçta,kız mesajımı görüyor cevap vermedi iki gündür insan bı açıklama yapar sen yanlış anladı vb,gibi daha sonra işi bittiginde eşimin nosunu silebilirdi ama rehberine kaydetmiş eşimden görünüyordu profili durumu falan benden gorukmuyodu,ben bunda iyi niyet göremiyorum pekte o yüzden bu kadar tavırlandim
(2,803 puan) tarafından
Madem oyle aciklama yapabilirdi sana kisira bkma yalnis anlasilmak istemem diye seni kaile almiyor ama esini kaydediyor hasbam iyi yptin kocanda almistir boyunun olcusunu tepkini gormustur iyi oldu canını sıkma cnm üzulme sen doğru olani yaptin
tarafından
Kızın adını soyadını öğrendim faceden baktım hemen bugün hem açık fotoları var hem kapalı fotoları var sağlam bı tipe benzemiyor zaten iyi ki yazmışım :))) aynen eşimede ayar verdim iyi oldu bidahakine yine olursa en azından uyarmadim demem
(2,803 puan) tarafından
Uzak dur cnm boşver eşinde anlasın anyayı konyayyı hep iyi dusunmek istiyorum ama yok cnm bu zamanda kimseye guven olmuyor
0 oy
tarafından
Ben olsam birebir aynısını yapardım, bazı şeylere gerçekten tahammülüm yok benim..
tarafından
Müge anlı gibi artık her şeyden şüphelenir hale geldim :D o diyorsa ne hakla yaparsın edersin falan ne hakla benim eşimin nosunu sevgilinin telini karistiriken gizlice aliyosun bir ariyosun ve bide işin bitince silersin bide o kaydetmiş eşimden baktığımda durumu fotosu gözüküyordu benden baktım gözükmüyordu bende eşimdende engelledim iyi yaptım bencede asıl yazmasaydim içimde kalırdı
tarafından
Vallahi o an insan ne istiyorsa onu yapmalı, hayat kısa bana dert olacağına ona dert olsun.. Bence de iyi yapmışsın aynısını yapardım ben de..
0 oy
(366 puan) tarafından
Gayette iyi yapmışsn canım bnde olsam aynı şeyi yapardım
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Kıskanç olabilir bende yapı olarak Kıskanç biriyim ama asla böyle bir durum olsa eşime söylerim böyle şeyler olmasin diye asla karsisindaki bayana msj atmam küçültmem kendimi sonucda esinle arasinda bir durum yok plan yapıliyor yardımcı olmasini istemiş  eşinin durumunuda düşürmussun msj atarak bence benim fikrim ben esimle muhatap olurum bu durumda 
0 oy
tarafından
Birgün bizimkinede böyle biri ulasti 

Neymiş işte haber alıyormuş sesimi etmedim falan gel zaman git zaman kız sürekli arıyor eşim diyor yanımda değil kapatoyor birgün çarşıya gittim 

Geliyorum eşimi arıyorum meşgul çalıyor yarimmbsaat aradım hala meşgul neyse eve geldim akşam baktım kız aramış neymiş kavga etmiş sevgilisiyle kocama anlatıyor kocamda ***** banne diyemiyor arkadaşına ayıp olurmuş 

Birdaha seni ararsa arkadaş dinlemem ağzına sıcarim yarım saat konuşmak nedir dedim o son oldu arkadaşında dedim aramasın ben böyle şeyleri sevmiyorum dedim eşimde demisdi aramasın karım kızıyor diye öyle kapandı 
tarafından
Yaaa işte böyle oluyor sonra eğer baştan uyarmasam ben belki kız en ufak şeylerde eşimi aramaya mesaj atmaya başlayacak e o zaman kim tutar beni kimse mahfedersin onu en iyisi güzelce uyarmak oldu dedim benden büyük olabilirsin saygimi korucam sana karşı ama böyle seylerde eşimi aramanı mesaj atmani istemiyorum böyle şeyleri hiç sevmem eşi olarak ben rahatsız oluyorum bidaha olmasın lütfen iyi geceler dedim bı dakka sonra görüldü daha dönüş yapmadı zilli
tarafından
Allah'tan üstüne gitmedi kötü niyetli değildir ama kimseye guvenemeSin
tarafından
Yani güvenmedigim için yazdım bende iyi ki yazdım diyorum bende yerini haddini bilsin hadsiz
0 oy
tarafından
Bence çok iyi yapmışsın 
tarafından
Sağolasın gülütom bencede yorumlara bakılırsa iyikide yapmışım o zaman :))
0 oy
(870 puan) tarafından

Şu zamanda kimin ne olduğu belli degil iyi yapmışsın 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,381 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
10 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 404 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 271 göst.

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı

...