0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar iki gündür annemde kaldim bugün evime geldim yengem annem abimin hanımı hacamat yaptıracaklarmis sonra bana da dediler hiç yaptırmadım tamam beni de ekleyin dedim sonra küçük teyzem de yaptircakmis hacamat yapan kadın abimin evine gelecek orda yaptircaktik dün gece 12.30 da teyzem bana mesaj attı napiyon sende hacamat yaptircak misin vs diye evet yaptırcam annemdeyim zaten ordan da abimlere geceriz dedim. Bana teyzem hayırdır ne işin var annen de sen gelmezdin dedi ne alaka anneme niye gelmeyeyim hamileyken geldim kaldım doğumdan sonra da uzun süre kaldım bu nasıl laf teyze dedim iki gündür de burdayım noldu yazdım bana eşinle bir sorunun mu varda annende kalıyorsun dedi :blink: illa sorunu olan mi kalır annem değil mi gelmem için illa bir sebep mi olacak sen anne anneme kocanla sorunların olduğu zaman mi gidiyorsun dedim. Sen bir buçuk senelik evlisin ondan dedim hemen kavga etme demiş gece gece o kadar çok sinirimi bozdu ki anneme söyledim annemde sinir oldu öküzün altında buzağa mi arıyor o nasıl laf dedi. Bende yarın onun yüzünü görmemek için hacamat yaptırmicam. Herkes ağzına geleni niye düşünmeden söylerki zaten benim eşim tır şoförü şehirler arası gidiyor yıl başında gelecek bunu bildiği halde böyle düşünmesi bana hiç iyi niyetli gelmedi

5 Cevaplar

0 oy
(9,000 puan) tarafından
Gavura kızıp abdest bozulmaz inadına giderdim ben rahatsız olacağıma o olsun derdim
tarafından
Yengemle konuştum da o da sen yaptırmassan da bende yaptırmam ikimize özel çağırırım kadini dedi. Gidince de böyle dam kapı konuşur iyice sinir olurum.
-Reklam-
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Ben olsam gidip hacamatimi yaptırırdım bir de yüzüme soylesin bakalim
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Canım emziriyormusun emzirenlere yapmıyorlar çünkü bende istemiştim başım çok ağrıyor başım için emzirdigim için yapmadılar 

Bizim milletimiz malesef öyle didik didik heryerden açığını aramaya çalışırlar
tarafından
Emziriyorum evet bende sordum emzirenlere olur mu diye kadın olur demiş.  Bana da öyle açık aramak gibi geldi
(3,681 puan) tarafından
Benim halam da yapıyor eşimin arkadaşının hanımı da ama yapmadıklarını söylediler banada
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ne alakası var sen de teyzeni silmek için bahanede gibisin senin annen dese onunla da mı konusmayacaksin bence çok ağır konuşulmayacak bir laf  değil yani o sormuş sen de öyle bir durum yok demişsin ayrıca kocanla da kavga edip gidebilirsin her ailede olur öyle şeyler bence yarın da git teyzendir buyugundur kafana takacağın buyuk bir şey değil aksine gitmezsen durduk yere alınmış olursun git mutlu olduğun belli olur zaten yanında kocanla da gorusursun telden
tarafından
Benim annem niye öyle bişey desin durduk yere planladik gittim kaldım.  ? İkincisi sen hiç annene gitmezdin diyor anneme gitmediği mi nerden biliyor. Teyzemi silmek için değil ki bu söylediği sözü tartıp biçsin suyu bulandirmanin anlamı yok . Kocamla sorunumuz yokken illa sorunumuz varmış gibi defalarca sordu. Bir buçuk yıllık evlisin ne işin var annen de demesi de bana masumca gelmiyor.
(1,856 puan) tarafından
Varsay ki masum değil bence teyzendir bosver bir kulagindan girsin diyerinden çıksın
tarafından
Gece gece sınır oldum yoksa uzatmam
(1,856 puan) tarafından
Boşver aman de geç değmez aynı kandan geliyorsunuz stresli kötü bir anına denk gelmiştir canin
0 oy
tarafından
Hepmi böyle teyzen yoksa bir yerden bişeymi duydu 
tarafından
Bır insanın fikri neyse zikri odur kendisinin kocasıyla problemleri var çok kuser her şeye anneaneme , teyzeme ya da anneme gelir kalır. Sürekli muhabbetimiz de yok teyzemle evime iki kere geldi bir ilk evlendiğimiz sene bir de bebeğim doğunca kendisinin evine da taş çatlasa üç kere ya gittim ya gitmedim. Birşey duyulacak bir sorun yok ki olsa dahi bunu kimseye söylemem ben
tarafından
Boşver o zaman salla gitsin inadına git hacamat yaptır
tarafından
Gidicem yarın :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 687 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 517 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy