+1 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Teyzem kahvaltı ya çağırdı gittim oğluma sürekli onu yapma buna elleme ona zarar verecek bir şey olsa yada bozacagi zaten engellerim ben oğlumu yapma derim ama oğlum ne yapıyorsa her şeye yapma dedi kahvaltı yapıyoruz onu öyle yeme bunu böyle yeme ben teyzemi böyle bilmezdim hiç rahat edemedim geldim eve insanın kendi evisi gibi yok gerçekten 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes öyle cnm bizde olsak aynısı deriz bence hor görmemek lazım 
(350 puan) tarafından
Zarar vercek yada onun canı yancak bir şey olsa engelleriz ama zararlı olmayan şeylere de yapma demeyiz
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bilemedim ki bazen tahammülüm üz olmuyor
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Senin için önemli olmayabilir ama teyzen için önemlidir belki, bende öyleyim hem kendi çocuğuma karşı hemde başka çocuklara karşı. Herşeyin ellenmesinden kurcalanmasından hoşlanmam
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Çocuğa tahammül edemeyen evine çocuklu kadın sokmasın. Yerinde olsam biraz zor uğrarım artık o eve. Benim 9 sene çocuğum olmadı ne çocuklar geçti evimden. Cocuk onlar yeti gelir kırar dökerde. Onu öyle yeme nedir... 
0 oy
tarafından
Hiç sevmem öyle tipleri 
0 oy
tarafından
Bir daha çağırır sa oglum huzursuz oldu baya teyze sizde ben çocuğumun rahat etmediği yere gitmiyorum dee ooo anlarr
0 oy
(2,701 puan) tarafından

İşte bu yüzden herkesin evine gitmem çocuklar bana gelsin yıksınlar evi misafirdir derim çocukların kalbi kırılsın asla istemem, anne çocuğuna sahip çıkıyorsa ne diye geveliyor, 

hiç sevmem öyle insanları öyleleri bi zahmet kimseyi çagırmasın
0 oy
(686 puan) tarafından
Bana gelen misafirlerime coxuklarina hiç öyle demedim yıllarca çocuğum olmadı geç oldu 7 yıl sonra ,,arkadaşlarımın coxuklari evimde tüm biblo vs herşey kırdı etti napim canı sağolsun dedim yeterli kendilerine bişey olmasın bende kirikdik a attım yerlerine başka biseyle doldurdum değerli olan eşya varsa kaldırdım hani anı hatıra olan geri kalanlar giiti ,,ama bende şimdi oralara gidin e rahat ediyorum tabiki oğluma dikkat ediyorum hatta halasina gittik bırak diyolar yapsın etsin kırılsın ama ben rahat edemediğim den bana kizdilar hep rahat ol dediler ama tam tersi bı durumla karşılaşan birdaha gitmem daha iyi evimde dururum 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bir gün bana cocuklu aile geldı koltuğun arkasına işemiş cocuk hani ben diyim sen anla :) cocuk bebek adi üstünde 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 212 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 687 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 280 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 327 göst.