0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün bi post açmıştım bebeğime pirinç unu verdim kakası normal mi diye neyse daha önce belki postlardan demk gelmisimdir ama isim olarak hatırlamadığım birisi beni yargılamışta yargılamıs emzirmememe bile laf etmiş herkes emzirmek zorundamı kızlar bu olay zaten çok zoruma gidiyor bende kronik kansızlık var ne yaptiysam kanım olmuyor ve ben doğumda bile ölümden döndüm vücudum süt üretemedi bebeğime anne sütü verdiğim zaman günde 1 bezi dolmuyordu doktor tavsiyesiyle mamaya başladık şimdide ne denediysem ne yaptiysam bebeğim mama içmek istemiyor tamam pirinç unu yararlı değil ama internetten baktım bu ayda verenler varmış bebeğim ac kalmasın istedim en azından gayet iştahla da yedi verdiğim kaşığın ucuyla 7-8 kaşık arkadaş yazmış da yazmış ben sırf onu yedi diye ne kadar mutlu oldum ama bazı insanlar karşı tarafı hiç düşünmüyor cidden herkes çocuğunun iyi olmasını ister burda çok fazla sadece kendisi anneymis gibi davranan insan var lütfen yorum yapmadan önce karşı tarafla empati kurun

24 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Linçleyenlerin hepsi pirinç unuyla büyümüştür gelmiş laf yapıyorlar bosver canım :D
tarafından
Aynen öyle kuzum
-Reklam-
0 oy
(431 puan) tarafından
Kimseyi takmayın herks dört dörtlük değil ,en iyisini siz bilirsiniz, çocuğunuzu sizden başka kimse sizin kadar düşünemez unutmayın 
tarafından
Kız zaten bende sadece sordum versemmi demedim mesela verdim böyle oldu pirinç unu yerine ne verebilirim dedim aman yazmista yazmış sanki ben çocuğumun kötü olmasını istermiyim mesela
(431 puan) tarafından
Daha yeni baktım postunuza vallahi.ahkam kesmiş bazıları küçücük bebeğe pirinç unu verilirmi bilmm ne diye paradan kaçıyorsun falan amann umursamayin ya .siz iyi anne olduğunuzu arastirarak , bebeğinizi önemseyerek gösteriyorsunuz zaten❤️♥️ .bu arada ek gıdaya geçtiniz mi?
tarafından
Canım biz full mama aldığımız için ebemiz 4 aylıkken geçebilirsin dedi ama herhangi bi liste felan vermedi bende internetten baktım pirinç unu veren çok insan gördüm denemek istedim bebeğimde iştahla yedi yoğurt felan yemedi baya zorladım ama yarın çocuk doktoruna gidip danışacağım neler verebilirim ne yapabilirim veya mamaya geri nasıl arastirabilirim diye
(431 puan) tarafından
Anladım, doktorunuz yardımcı olur stres yapmayın ♥️
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Burada bi kitle var asıyor kesiyorlar kendu evlerinde de kedi gibi ler burada klavye artistliği yapan cok kimsye bakma bebegin icin enn iyisini sen bilirsin 
0 oy
(426 puan) tarafından
Aaa lütfen onlar doktordan daha iyi bilirler :D onlar mükemmel anne canım olur mu hiç çok biliyor onlar :D boylelerine gülüp geçeceksin kimse kimsenin anneliğine laf edemez kimsenin haddi değil bu herkes kendi cocugundan sorumlu sen verebilirsin o vermeyebilir onu ilgilendirmez bu ona b.ok yemek düşer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 416 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+10 oy
37 cevap 779 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap