0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,776 puan) tarafından
Nerdeyse iki haftadır böyle kızlar hastaneye götürdüm hamazing bide tracort diye ilaç verdi 8 gündür kullandım gecmiyo tam geciyo bida oluyo ıslak mendil kullanmıyom yikiyom kurutuyom Bepanthol sürüyom sabaha kadar geciyo aksam tekrar böyle oluyo kafayı yicem yaa tekrar götürsem mı kızlar zorla krem sürdüğü aciyo diye 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir fikrim yok ama biliyorlardır canım yorum yaparlar çok geçmiş olsun 
(1,776 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birşeye alerjisi olabilir canım 
(1,776 puan) tarafından
Neye acaba herşey yiyo ama
tarafından
Onu anca doktor kontrolünde anlarsınız canım
(1,776 puan) tarafından
Götürcem kuzum tekrar yaa
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum bezden olabilir mi ? Yakın zamanda bez markası ya da numarası değiştirdin mi ? 
(1,776 puan) tarafından
Değiştirdim kuzum Molfix kullanıyorum yoktu numarası sleppy aldım ama iki gündür kendi bezine döndüm yine aynı
(3,552 puan) tarafından
Canim bezdendir bence iki gün olmuş daha iyileşir yakında. Dış dönemi de pişik olabiliyor ondan da olabilir. Sen gene havalandir bol bol. Hamazinc cok iyi bir krem gün içinde sür poposuna altına da rahat   bi pijama giydir 5 10 dakika bezsiz dursun oyle daha çabuk iyi olur. Gecmis olsun kuzucuğa
(1,776 puan) tarafından
Sağol canım onu da denerim valla iyi gelirse
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Canim zeytin yagi surmeyi denedin mi 
(6,053 puan) tarafından
Canim zeyzin yagla guzelce bi sur bakalim bol bol hava aldir bizim pisigimizi zeytin yagi geciriyor
(1,776 puan) tarafından
Denerim canım ama pek gecircegini sanmıyorum
(6,053 puan) tarafından
zararli bisey deil canim sonucta bi sansini dene
(1,776 puan) tarafından
Tamam kuzum denerim çok sağol
(6,053 puan) tarafından
Sende saol kuzumm
0 oy
tarafından
Canım yediği bisey mı ishal yapıyor acaba 
(1,776 puan) tarafından
İshal değil kuzum ama
tarafından
Hmm ishal yoksa ozaman büyük ihtimal bezi böyle yapıyor kuzum onu değiştir ve bebek pudrasi kullan kuru tut cabuk iyilesir
(1,776 puan) tarafından
İnşallah kuzum sık sık bezini değiştiriyorum pudrads kullandım kuru tutuyorum da
0 oy
(303 puan) tarafından
Canımm çokk baharatlıı acılı salçalı şeyler yapıyo böyle, diş dönemlerinde de böyle olabiliyo bide bezden kaynaklı olabilir en bastan beri bile kullandıgın bi bezse eger degiştirip bi gmzlemle 

Benim oğlum oldu böyle artık kanıyodu hametan sürdüm arada kötü olunca da trosyd ile karıstırıp sürdümm vesile oldu iyileşmesine 
(1,776 puan) tarafından
Aynı bez canım değiştirdim ama geri bezine döndüm normalde herşey yerdi hiç böyle olmazdı
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ay yanık gibi olmuş ya 
(1,776 puan) tarafından
Mahvoldu kuzum kaç gündür valla tam geciyo yeniden oluyo kremler bitti bı iyi olmadi
(3,156 puan) tarafından
Tüh tüh Rabbim şifalar versin inşallah kaç aylık yediği bir şey mi yapıyo acaba
(1,776 puan) tarafından
16 aylık canım valla kafayı yedim kaç gündür asla böyle bı fotoğraf atmam böyle yerlere ama mecbur kaldım artık
(3,156 puan) tarafından
Evet insan bi çare arıyo mecbur kuzum olsun napcan
0 oy
(387 puan) tarafından
Kullandigin bezden de olabilir canim gecmis olsun kiyamam cok cani yaniyodur minigin((
(1,776 puan) tarafından
Çok canı yaniyo elletirmiyo bile
0 oy
tarafından

image

Offff kuzum ya gecmis olsun. Benim oğlum da boyle oldu doktor mantar dedi pişik mantara dönüşmüş bize travazol diye bi krem verdiler cok ise yaradi 3 gunde faydasini gordum. Bide bez değisikliği yada islak mendil değişikliği yaptin mi

(1,776 puan) tarafından
Kullandım geçirmedi kuzum
tarafından
Sen bidaha doktora git canim o zaman insallah geçer bir an once
(1,776 puan) tarafından
Bende aynısı canım Molfix beden yoktu sleppy aldık ondan sonra mahvoldu poposu
tarafından
Sleepy sorunlu bi bez ya belli zaten
(1,776 puan) tarafından
Keşke almasaydim ama beden yoktu işte
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım aynısı benim oğlumda oluyordu mercimek ezogeli tarhana gbi şeylerden en iyi gelen krem de hametan kesinlikle dene çok ucuz ve çok faydali
(1,776 puan) tarafından
Hamazing var kuzum bizde ondan mı acaba
(213 puan) tarafından
Onunla birlikte kullan canim
0 oy
tarafından

Kuzum bak bu krem bence dene bak vallahi tek seferde bizimki bitti çok şükür 

image

tarafından
Senden de kuzum. Şifa olur inşallah haber bekliyorum vallahi içim gitti ❤
(1,776 puan) tarafından
Kuzum dün eşim aldı bugün sürdüm ama ishal olmuş bide geçmedi valla tam iyi geliyo kaka yapiyo mecbur yikiyom yani ne bileyim gece suruyom sabah bişey yok akşama kadar tekrar tazeliyo çok sağol yinede haber ver demiştin ondan söyleyim dedim kuzum ❤️
tarafından
Kuzum benim Rabbım acil şifalar versin inşallah kıyamam yaa o pisikten öyle mahf oluyor canım benim inşallah düzelir en kısa zamanda ❤
(1,776 puan) tarafından
Amin canım amin Allah razı olsun inşallah geçer biran önce ☺️❤️
tarafından
Senden de canım benim inşallah ❤
0 oy
(1,094 puan) tarafından

image

canım buni tavsiye ederim oglumunda böyle olmuştu bu birebir ikinci gün etkisini görürsün
(1,776 puan) tarafından
Bundan da alırım canım yeter ki geçirirsin çok sağol Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 450 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 191 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,934 cevap

34,887 kullanıcı

...