0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar pişik için kullandıklarım. Bunlar 

Sudokrem

Vazelin

Zeytin yagi

Arko krem 

Pisik önleyici mustela krem

Pisik geçmiyor ya nolur bisey diyin bez de değiştirdim Jenny villy kullanıyoruz şuan slpy olmadı truco baby naisl onu mu denesem

43 Cevaplar

+1 oy
(1,775 puan) tarafından
Şey iyi geliyo Bepanthol pişik önleyici hemen geciriyo canım bide hametan buda iyi geliyo diyolar bide normal sıvıyağ varya o da çok iyi geliyo ben kızıma bı kere sürdüm çok iyi geldi
tarafından
Onları da denedim şimdi de travazol sürdüm inşallah iyi gelir kontrolde söyledim ebeye oda dış çıkaranlara olur dedi
(1,775 puan) tarafından
İnşallah geçirir canım asitli bişey yediyse o da yakmıştır pişik yapabiliyo
tarafından
Travazol bize iyi gelmişti. Bir de eviniz soğuk değilse her kakadan sonra yıkayıp kurutup sürün
-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hametan dene canım bide ben iki bebeğimide onla büyüttüm 
tarafından
Denedim canım şimdi travazol surdum
(2,264 puan) tarafından
Geçer inşallah çok zor oluyor pişik
(152 puan) tarafından
Travazol kesinlikle ama çok kullanmayın içinde kortizon varmış aşırı pisiklerde sabah akşam  2 3 gün kullanıyordum toparlayınca sudokreme geçiyordum
0 oy
(344 puan) tarafından
Hametan çok iyi geliyor ve birde fito krem var oda iyi geliyor
0 oy
(1,428 puan) tarafından
O bez yapmıştır kesin bi ara bende ona geçtim geçmez olaydım o günden beri adam akıllı düzelmedi bile molfixten şaşmam
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Birde popolin maeka kullan ben cok memmunum annem bizide onla buyutmus bende ogluma dogdugu gunden beri kullaniyorum
0 oy
tarafından
Eğer çok kötü pişik olmuşsa. FUNGOİD diye bi krem var günde 2 defa falan sürüyorsun ama anında geçiriyor. Kızım berbat pişik olurdu ağlama krizine girerdi acıdan onu sürdüğüm anda susardı gülmeye başlardı anında acıyı alırdı 
0 oy
tarafından

Trysol ve hametan kullan bende aşırı etki etti hemde kanamalı pişik di 

0 oy
(883 puan) tarafından
Truco baby de pişik yapiyor canim
0 oy
(128 puan) tarafından
Tamamen çocuğun yapısıyla alakalı bir şey sen gider en pahalı bezi alırsın ama bu çocuğuna yaramaz, naylon gibi bez alırsın ama çocuğa iyi gider. Şu ana kadar sleepy, Molfix, Jenny willy, baby turco ve a101 bezi kullandım. A101 bezi çocuğumu acayip pişik yaptı çok zor iyileşti ama  memnun kalan çok ondan bile. Baby turco şu an kullandığım bez ikidir onu alıyoruz başta hafif pişik oldu ama bezden miydi bilemiyorum geçti o, baby turcoyu da çok övenler var, denemelik paket alabilirsin. 

Ayrıca pişik için şu ana kadar hep kantaron yağı kullandım ve çok iyi geliyor bir de onu dene istersen. Hiç pişik kremi almadım, birkaç kez de aynısefa kremi sürdüm, kantaron 1 numara aynısefa kremi de iyi ama 
0 oy
(82 puan) tarafından
Valla bende kızıma her şeyi denedim ama yok fayda etmedi hiç biri,pudra pek tavsiye edilmiyodu burada Bi posta okumuştum ama mecburen alıp pudra da denedim 2 günde düzeldi pişik olmuyo şimdi ara ara da kullanıyorum pudrayı
0 oy
tarafından
Sudocrem çok iyi aslında o artık mantar olmuş olabilir mi travazol dene 
0 oy
tarafından
Ekmeğe surulmelik yağ sür birebir geliyor
0 oy
tarafından
Bezi degistir bi de cnm
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kesinlikle kantaron yagi dene ben gece sürüyorum üzerine krem sürüyorum gündüzde havalandırip sürüyorum kremsiz 2 gune kızarıklık bile kalmıyor tabi geçmeyen pişik alerji sebebi de olabilir 
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım en iyisi sudocrem aşırı şekilde faydası var be çok hızlı ve sana baya yeter yani ha çok yağlı kolay da bitmez 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Fito krem sabah sür akşam geçmeye başlar. Bez evt baby öneririm canım lastik izi bile yapmıyor 
0 oy
tarafından
Canım bez degisyir yaa mantarmi oldu yoksa
0 oy
(472 puan) tarafından
ıslak mendil kullanıyorsan onu yıka aşkım 

Kovanın içine at güzelce yıka 2 yada 3 kere sonra güzelce sık kapağı kapalı kabın içine koy 

Köpükleri gitsin

Büyük tuvaletini yaptıktan sonra biraz altını açık bırak. Pudra da iyi gelir. Bebek pudrası. Ben bunların hepsini kullanıyorum çok şükür hiç pişik olmadı 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Molfix dene bir de 

Farmasi aynı Sefa balsamı ya da yine farmasinin çay ağacı balsamını dene bize bunlar fayda etti canım
0 oy
(6,136 puan) tarafından

image

A101 deki bebek vazelinini denedin mi sonra bebek yağı fln 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 221 göst.
8 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
17 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 190 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı

...