0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar görümcem görüntülü aradı zaten hiç anlaşamayız beni hiç sevmez eşimi aredı çocuğumu benim oğlum diye seviyor ben tepki gösterdim çünkü benim kardeşim aşkım dedi diye kaynanam yuvamın huzurunu bozmuştu bana akıl verin ben bunlarla nasıl baş edecem eşimle de kavga ettik müsade ettiği için ayrı ayrı uyuyoruz şuan

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız çocuk gibi olmuş sanki kavganız ne olcak bende yeğenime oğlum diyorum
tarafından
Ben çok saf bi insanım inanınki beni bu hale kaynanam getirdi çocuğumun ismini bile görümcem koydu ilk yiğeni diye sesimi çıkarmadım ama tepeme çıktılar
tarafından
Kız mesafe herzaman iyidir benimkine iki yüz versem tepeme çıkar hiç konuşmuyorum doğru düzgün 2 yıldır ama eşime de asla bişey demem hatası varsa eşim müdahale eder saolsun he eğer bişey varsa bende söylerim ama tatlı dille oda dinelr
tarafından
Mesafe koymama izin vermiyorlar ki hergün arıyor ya
(3,551 puan) tarafından
Neslihan cım hoşuma gitmiyor benim. Bilmiyorum oğlumun annesi benim. aşkım desin teyzem desin halacım desin ne bileyim farklı şekillerde sevilmesi gerek..
tarafından
Yanı çocuk sizin çocuğunuz ama bana garip gelmedi ne deyim siz bilirisniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlarla iyi gecinmehi denesen çünkü bu duurm sizin ilişkinizi negatif etkiler
tarafından
Canım inan o. Kadar uğraştım ki çocuğumun ismini görümcem koydu ama onlar hep ezmiye çalıştı artık iyilik yaramıyor
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Valla kız cahil insanla uğraşması çok zor baş edemezsin 
tarafından
Hayatımı zindan ettiler
0 oy
tarafından
Zor biliyorum ama zoru başarmak önemli.  Kötülüğe iyilikle yaklaşmak karşı tarafın da kalbini yumuşatır kötülüğü biraktirir , seni de erdemli bı insan yapar.
tarafından
Canm inan çok denedim neleri alttan aldım bunlar arsız vefa bilmez
tarafından
Allah yardımcın olsun canım.
0 oy
(213 puan) tarafından
Ya canım sizce bunlari kafaya takacak kadar uzun mu hayat nolur böyle şeyleri takmayın onun anası yapmış bir cahillik aşkım da ne var sanki sende onlar gibi yapma sonuçta çocuk senin bırak ne derlerse desinler böyle şeyler için üzmeyin birbirnizi
(213 puan) tarafından
Ooo bem yazsam kitap olur ama hala yüzlerine bakıyorum bir dertlerini ben anlıyorum büyüklük sende kalsın onlar gbi olma sen
tarafından
Çok hassas yapıya sahibim canm zaten inan bazen kaldıramıyorum
(213 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum canm ama bu şekilde eşin ve sen yıpranırsin onlarında işine gelir sonra arkandan oğlumuz kurtardık diye alay edeerler prim verme onlara huzurunuzu bozma
tarafından
Allah hidayet versin onlara
(213 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(4,990 puan) tarafından

Evli mi bekarsa dogur kendi oğluna soyle de bazen dişe diş gerekir

Ama.esini karıştırma bence 
tarafından
Bekar başımda kaldı Allah'ın cezası
0 oy
(5,880 puan) tarafından
Yahu yeğeni o yeğeni oğlu gibi zaten oğlum dese nolcak? Çok saçma bir kavga nedeni.. 
tarafından
Benimkide teyzesi o dedi diye kavga ettiler ama
(5,880 puan) tarafından
Onlar seviyesiz diye sende aynısını yapmak zorunda değilsin ki. Niye kaynananın cahilliğiyle kendini bir tutuyorsun
tarafından
Zoruma gidiyor  yaptığı ben tepki vermedikçe tepeme çıkıyorlar
(5,880 puan) tarafından
Tepkini başka yerde başka şekilde ver. Bırak söylesin zamanı gelince bak insan sevince neler söylüyor kardeşim aşkım derken kötü bişey yapmadığını şimdi anlayın dersin otururlar yerlerine.
0 oy
tarafından
İyi yapmissn senin krdesin e öyle demisse sende onun demesine izin verme çifte standart cnm
tarafından
******** ya halam de kuzum de benim oğlum ne ya
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Çocuğa hitap yüzünden kavga etmek bana saçma geliyor ya. Kaynanan da yanlış yapmış  ama bence sende buna takılma. Benim annem babam hep kızıma kendi kızlarıymış gibi hitap ederler. Mesela kızım iyi bişey yapsa babam hemen aferin bak kimin kızı falan der. Eşimin kardeşleri de hep kızım diye severler. Ne ben ne de eşim bu konu yüzünden sorun çıkarmadık. Tam tersi çocuğumuzun sevilmesi bizi mutlu ediyor. 
tarafından
Canım sorun o değil aynısını benim kardeşim dedi diye kaynanam sorun çıkardı  çok kıskanç biri ben ona bana yeptığını iade ediyorum
(13,900 puan) tarafından
Bak canım bu şekilde olursa ilerde de çocuğun olumsuz etkilenir. Belliki kaynanan cahilin teki. Sen ona uyma onun gibi olma. Kocanı da annesinin saçmalığı yüzünden arada bırakma bence. Tabi yinede sen bilirsin ama gereksiz yere huzursuz olma bence.
tarafından
Farkındayım ama kendime hakim olamıyorum
0 oy
(659 puan) tarafından
Abimin kızına kızıkam diyorum o zaman yengemde kavga etsin benimle ne alaka
tarafından
Sen yengeni dövmeye kalktınmı canım
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yani ne diye sevsin bende yeğenlerimi kızım oğlum diye severim bazen evde huzur kaçırmak için her şeyi uzatıp takıyorsunuz bu kadar küçük şeylerle eşinizi kendinizden yuvanızdan soğutmayın
tarafından
Ama karşı taraf yani teyzeleri öyle sevse onun yüzünden dayak yesen gene aynı yazar mısın
tarafından
Benim kardeşim öyle dedi diye beni dövdürdü
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sinir oluyorum şu görümcelerin çocuğu oğlum diye sevmelerine... Fırsat verilse sahip çıkacaklar. Bende de var bitane aynından. Ömür boyu yüzünü görmek zorundayız malesef. 
tarafından
Aynen öyle zaten 1hafta öncede kaynanem bende kalsın dediği için kavga etmiştik
tarafından
Aynenn fırsatını bulsa neredeyse kendine anne dedirtcek
(1,060 puan) tarafından
Mümkün olduğunca uzak kalmaya çalış ben öyle yapıyorum.
tarafından
Arıyor sürekli abisini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 323 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 346 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 935 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miray❤Asel (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 401 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,199 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...