0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Uyusam diye dualar ediyorum kizlar sabah 11den beri uyumadi kizim oda perisan oldu bende sizler napiyorsunuz

13 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Kızımın burnu tıkalı uyuyamıyor başını bekliyorum bende 
(12,498 puan) tarafından
Bunu görmüştüm nette ama benlmkine yapmak imkansız zaten teşekkür ederim yine de canım
(285 puan) tarafından
Canım 2 gün önce benim kızım da öyleydi 2 buçuk yaşında .Burdan arkadaşlar soğan kes yanına köy dadiler soğanı kestim iki dilimide yastığın iki yanına koydum birde ayaklarının altına zeytinyağlı sarımsak surup çorabını giydirdim çok işe yaradı Elhamdülillah sende deniyebilirim çok geçmiş olsun
(3,099 puan) tarafından
Canim esin tutup yuzustu kaldirsa sende sirtina vursan oyle bi denesen bronslarida temizliyormus
(12,498 puan) tarafından
Teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun balgamı yok şükür sadece burnu tıkalı akıyordu soğanı daha önce denemiştim faydası olmamıştı tekrar deniyim inşallah işe yarar
(285 puan) tarafından
İnsaAllah cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi yuhummm yok bacım Allah yardımcın olsun inşallah 
(3,099 puan) tarafından
Amin canım uyu kiz uyu benim yerimede uyu hatta sabahin korunde kalkmisim dun gecede uyuyamadim gozlerim pert
tarafından
Gündüz çok uyudum bende canım yaa :-)
(3,099 puan) tarafından
Gunduz bende tam uyudum bebem uyandi :((
tarafından
Kıyamam yaa cnm
(3,099 puan) tarafından
Kiyan kiyiyoo:D
0 oy
tarafından
Geceyi bekliyorum uykum gelmeyince ☺️❤️
(3,099 puan) tarafından
Jeton dusmedi :D
tarafından
Eee yapacak birşey yok :Dd
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oğluşumu uyutmaya çalışıyom direniyo 
(3,099 puan) tarafından
Ah bu bebeler:D canları sagolsun kuzuların
(4,651 puan) tarafından
Aminnn canım amin
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Tekmeleyen bebişle sohbet ediyorum bende canım doğsun bende görecem esas tekmeyi bence sürekli hareket halinde ne zaman uyuyor ne zaman uyanıyor bu çocuk karnımda bilmiyorum valla :D

(4,171 puan) tarafından
Yani anne karnında hareketli olan bebek doğunca da öyle mi oluyor diyosun canım vay halime o zaman
(3,099 puan) tarafından
Canim bende oyle oldu ama herkeste oylemi bilemiyorum bu kizim 2 aylik ama soyle diyim gelisim olarak cok ileride doktoru oyle dedi gecen bizde şoktayiz yani bide eli kolu hic durmuyor biberonu agzina verene kadar canim cikiyor
(4,171 puan) tarafından
Yaa ne güzel canım Rabbim ömrünü bereketlendirsin sana Salih evlat eylesin insallah ❤️
(3,099 puan) tarafından
Amin canim amiin Rabbim sanada su gibi kolay dogumlar nasip etsin insallah❤
(4,171 puan) tarafından
Amin amin insallah canım ❤️
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Uykum kaçtı yaa uyuyamıyorum 
(3,099 puan) tarafından
Tadini cikar kiz uykunun kaynim derdi insanin en sevdigi sey yastigi yorganidir diye hak vermezdim suan en sevdigim sey bu yastigima hasret kaldim:D
(5,220 puan) tarafından
Kız uyuycaktım adam iştwn geldi falan derken uykum kaçtı gidip bi sağlam dövsem rahatlar uyurum aslında ama neyse :D
(3,099 puan) tarafından
Simdi kendi uyuyordur fosur fpsur demi hep oyle olur sabah 11dwn beri cocuk sallarim az ben salliyimda 1 saat dinlen demedi bende terligi kafasina gecirmemek icin zor tutuyorum kendimi:D
(5,220 puan) tarafından
Kaşıkla 3kere vur sende hahahah :D tv izliyo içerde zibidi gonzales
(3,099 puan) tarafından
Kayinbabamin kaynanama kepceyle vurdugu gibi bende gecircem sorarsa onlardan ogrendim derim ahsjkfndjdjkd:D
0 oy
(3,910 puan) tarafından
Oğlumu emziriyorum uyucam bende 
(3,099 puan) tarafından
Iyi geceler kuzum simdiden:))
0 oy
(53 puan) tarafından
Ay vallahi yarım saat sürüyor uykusu 2 gündür kesik kesik artık uykusuzluğa alıştım benimde uykum gelmez oldu

Allahtan burayı keşfettimde biraz iyi geliyor :) 
(3,099 puan) tarafından
Aynen valla cocuk sallarken bi giriyorum bakiyorum 1 saat gecmis
(53 puan) tarafından
Çok zor oluyor mu kuzum sallarken ya benimkinin uyku pozisyonları o kadar garip ki daha o uyuyana kadar bişey yapamıyorum valla
(3,099 puan) tarafından
Canim ben gazli zamanlarin disinda sallamiyorum kendi uyuyor gazliyken mecbur salliyorum enazindan biraz uyusun diye yorulan bebek hic uyumaz cunki sık sallamadigim icin zor olmuyor pek
(53 puan) tarafından
İyi bari i. Kaç aylık peki? Gaz sorunu için sordum. Çok gaz probleminiz var mıydı baştan beri?
(3,099 puan) tarafından
2 aylik kuzum yok ilk zamanlara gore azalma var normalde dunki gibi uykusuz kalmazdi ama aşıda biraz huzursuzlandirdi sanirsam canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yeşil çay içiyorum bitsin uyucam insallah eşimde tutturmus film izliyelim diyo baklm uyuyamazsam film izlerim
(3,099 puan) tarafından
Ne guzel kiz valla benim kocada tavuk gibi isterse evde 10 gun yatsin surekli uyuklar ajdkkfndjsjsj:D
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Oğlum şimdi uyudu bende burda tur atıyorum :D

(3,099 puan) tarafından
Firsat bulmusken uyu valla kiz
(3,681 puan) tarafından
Uykusuzluğa alıştım kız artık :D 1 saat uyusam yetiyor
0 oy
(476 puan) tarafından
Kızım asla uyumaya niyetli değil
(3,099 puan) tarafından
Niyeki kuzum hasta falanmi yoksa bizimki gibi gazmi
(476 puan) tarafından
Akşam üzeri uyuyup uykusunu aldı gündüzden çok gazliydi uyumadı hiç akşam üstü rahatlayınca uyudu şimdi uyumuo
(3,099 puan) tarafından
Kac aylikki kuzum 6 ayın altıysa aslinda uyumayan bebek hic uyumaz yorulan bebek uykuya gecemez bizimki kısır döngü mesela kolik suremiz bitiyor bu sefer yorgunluktan uykuya gecemiyor huzursuzlaniyor
0 oy
tarafından
Bende bebe sallıyorum inşallah uyur. Bide güzel güzel gülüyor bana. Yiyesim var :D
(3,099 puan) tarafından
Valla bnde kendimi zor tutuyorum ıssırmamak icin bide tatli tatli ses cikariyorlar ya
0 oy
tarafından
Şimdiden kahvaltı hazırlığı yapıyorum sabah hazır olsun diye :) geçmiş olsun canım benim
(3,099 puan) tarafından
Misafirinmi var canım:)
tarafından
Yoo kendimi şımartayım dedim tuzlu bişiler yaptım fırında:)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 363 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 443 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 229 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 353 göst.