+1 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Aslında istiyorum ama paryda kıyamıyorum malum ortam hiç iyiye gitmiyor geliyo sonrada pişman olur muyum içimde kalır mı dye düşünüyorum yenidoğan çekmi yaptrmadm çk huysuz Bi bebkti o yüzden şuan 11 aylık kararsız kaldm szin fikirlerinizi arayım dedm

13 Cevaplar

+2 oy
(765 puan) tarafından
Bana gereksiz geliyor ama sen nasıl istersen canım 
(4,067 puan) tarafından
Az önce 40 banyosu hakknda ki yorumunu okudum kız :) kızımn adı da Ceren :) dediğim gbi bnda gerksz geliyo ama ilerde hatra dye gösterir myim acaba diyorum
(765 puan) tarafından
Ahhahaha kaynanam öyle yaptırmıştı bende bilmiyorum neden :))) Allah bağışlasın inşallah yok be neyini gösterceksin eski zaman gibi degilki 1tane bile bebeklik fotoğrafımız yok doğru düzgün ilerde çocuklar bakmaya sıkılacak telefonda bile hafıza kalmadı artık ona Instagram açtım da oraya atıyorum çektikce bı benim takip ettiğim  :D
(4,067 puan) tarafından
Aaa güzl fkir canm gerçkten normalde çekiyorum ama öyle her gn hergn değil işte
(765 puan) tarafından
Aynen canım iyi olur ben hamile kaldığımda açtım hamile fotolariyla odasını hazırlamaya başladım güzel oldu inslalah Instagramida kapatmazlar :Dd
(4,067 puan) tarafından
İnşallah canm :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

kendın aksesuar al ortam hazırla snra cek sonra gıt bastır :Dbana gereksız gelıyor boyle seyler 

(4,067 puan) tarafından
Bnda gerksz geliyo ama ne blim ilerde hatra kalır mıki dedim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Gereksiz bence ben yeni dogam cekimide.yaptirmadim yılbaşı içinde yaptırmayı düşünmüyorum.ha çok istiyorsan noal anne.babanin giydiği kıyafetten alıp evde kendin çek 
(4,067 puan) tarafından
Aaa evt bu olr bak öyle yapayım bari teşekkürler canm fkrin için
(4,859 puan) tarafından
Daha uyguna gelir :D Pamuklar dan da kardan adam yap ufakta bı çam ağacından dal kes süsle kurdele bağla ne bileyim supriz yumurta falan as çok güzel olur :)
(4,067 puan) tarafından
Ay çok saol ya valla çk iyi fkir oldu bna :)
(4,859 puan) tarafından
Rica ederim canım :))
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yılbaşı için yapmıyoryz da 

Diğer hatıra kalmasını istediğimiz günlerde kendimiz yapıyoruz
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Zaten 11 aylık olmuş canım ben de yenidogan yaptirmamistim kovit olmuştuk 11 aylıkken 1 yaş çekimi yaptık albüm yaptırdım 1 yaş çekimi yaptır zaten çoğu fotoğrafçı da yılbaşı konsepti var ikisi bir olmuş olur 
(4,067 puan) tarafından
Oda olur canm aslında
0 oy
tarafından
düzenlendi
Özel olarak yaptırmadım kendim konsept yapıp çekiyorum ona verdiğimde kızımın ihtiyacını alıyorum yada onun adına atıyorum kenara 
(4,067 puan) tarafından
Ne güzel nasıl yaptınız acba
tarafından
Bu seneki yok ama geçen senekini yoruma ekleyim istersen canım
(4,067 puan) tarafından
Olr canm saolasın
tarafından
Ekledim kuzum bakinca yazda sileyim
(4,067 puan) tarafından
Ben dha anca girdim siteye kız :)
0 oy
tarafından
Ablam yaptırmıştı ya çok güzel oluyor yaptir derim
0 oy
(254 puan) tarafından

Minik bir yılbaşı ağacı aldım canım kendim çekicem kızımı şu an para veremiyceem :D

(4,067 puan) tarafından
Bnde öyle yapayım bari
(254 puan) tarafından
Valla başka türlüsü zor şu an dediğin gibi yarın ne olacak bilemiyoruz ama böyle şeyleri de seviyorum kızımın ilk yeni yılı hatıra kalsın istiyorum hatta kıyafet olarak da kırmızı vş tulum örücem onu giydiricem bakalım güzel olur inşallah
(4,067 puan) tarafından
Benmkini de ilk yılı ondan canm
(254 puan) tarafından
Yaa daha nice güzel yıllar görsün inşallah bebişlerimiz
(4,067 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(770 puan) tarafından
Bizim ikisi bir araya geldi inşallah yaptırcam :)
(4,067 puan) tarafından
Hayırlısı olsn inşallah canım
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Ben düğün hariç hiç çekim yapmadım telefonumdan istediğim gibi çekiyorum bana gereksiz boşa masraf gibi geliyor aslında tabi herkesin kendi fikri 
(4,067 puan) tarafından
Dğündede yapmadık biz çekm
(5,500 puan) tarafından
Doğrudur canım açıkçası bana boşa masraf gibi geliyor yemin ederim nişanda kendimizin çektiğimiz fotoğraflar düğünde adamın çektiği fotoğraflar dan çok iyi adam bile bunları kim çekti dedi o günden sonra artık kendim çekim yapıyorum :D
(4,067 puan) tarafından
Doğrudur canm ya baklm bnde kıyafet faln alıp evde çekeyim
(5,500 puan) tarafından
Kendin bilirsin canım oda olabilir internette örnek çok
0 oy
(534 puan) tarafından
Ben kendim yapıcam da hala ağacı süsleyemedim fırsat bulup da ☺
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Ney ney yılbaşının neyinin çekimiymiş anlamadım ben tövbeler olsun ya 6 aylık çekimmi bu 1 yaş çekim mi baby shower  çekimimi  mi ilk defa duyuyorum sizden :))
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Para harcayacak o kadar yer var ki 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 510 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 542 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
0 oy
6 cevap 107 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,009 puan) tarafından soruldu

380,319 soru

11,387,138 cevap

34,887 kullanıcı

...