0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (5,687 puan) tarafından
Eveeet kızlar bir soru da benden olsun :D eşleriniz fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarında wpde paylaşıyor mu ? Benim cağnım kocam paylaşmıyor gerek yok herkesin görmesine bende işten dolayı tanımadığım insanlar çok diyo :D bir taraftan hoşuma gidiyor beni herkesle paylaşmak istemiyor diye bir taraftan da paylassa iyi olur diyorum :D wp profilinde ikimizin fotosu var ama benim yüzüm çok belli değil yarım durum da da bana ifhafen güzel söz ve baş harfim var sizin

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her yerde ismim resmim var resimlerimiz de paylaşır 
(5,687 puan) tarafından
Oda iyiymiş canım ismim var ama fotoğrafım yok
tarafından
Anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Biz instagram facebook kullanmıyoruz orda yok zaten. Whatsapp a koyuyoruz:)
(5,687 puan) tarafından
Kocamın insta var ama fotoğraflar paylaşımı yapmıyor wp de de paylaşmaz kendini bile :)
0 oy
tarafından
Benim eşim asla paylaşmaz baş harfimi bile yazmaz
(5,687 puan) tarafından
Yok baş harfim var sadece benim
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Benim ki de senin kinin kafadan ve kıskanç ama arada güzel sözler eşliğinde paylassa hoşuma da gider hani
(5,687 puan) tarafından
Bende öyle diyorum ama sonra hemen vazgeçiyorum içinden sevsin bana belli etsin yeter diyorum:)
0 oy
tarafından
Bi kuzenim var evlendi bile paylaşmadı karısını kendisi boy boy resim atıyor her yere karısını kırpıyor sosyal medya kullan dırmıyor bi çok erkek böyle nefret ediyorum oyle erkekler den evli olup olmadığı bile belli degil ya ortak kullanıcan yada hiç. Niye erkeğin ki yüzde kadınınki ne aynı şeyler erkek içinde gecer li bence.

İkimizinde var ister tek ister onunla resim atarım hiçte hesap vermem. 
(5,687 puan) tarafından
Kesinlikle kendisi de paylaşmaz  bende sadece wp var kırk yılda bir paylaşırım zaten kocamın da sadece isnta di var ama  paylaşım yapmaz öyle yapana bende sinir oluyorum
tarafından
O paylaş sada ikimizi atar
(5,687 puan) tarafından
Yok canım hiç paylaşmaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 571 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,055 göst.
14 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy