+1 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Kizzz bı gireyim dedim kekler çörekler kurabiyler anam becerikli hatunlar gece gece canım çekti evinizi basacam bak ya burda bazen bişey anlatıyorum lincleniyorum.kiriyolar çok üzülüyorum ben burayı çok seviyorum sanki hepimiz arkadaşız grup kurmusuz gibi ama keşke çürük elma mi denir yanlış bişey demek istemiyorum onlarda denk gelmese keste yalnız kekler kurabiyler harika ellerinize sağlık hepinizin

6 Cevaplar

+1 oy
(48,904 puan) tarafından
hepimiz kek pogaca yapiyoruzda bazilari neden paylasma geregi duyuyo hala anlamiyorum afiyetle ye işte
(48,904 puan) tarafından
bir kez paylasmistim bi salata türü merak edenler vardi bende onda bile pisman olmustum nefis bu hamile olmak sart değil maddi imkanda dl verse o an kalkip yapamiyoruz ki canım çekmiyor benim kac kisiyo goruyorum burda canim cekti yazan
(1,037 puan) tarafından
Benim cekiyo valla ne yalan soyliyim bide bu ara yaoasim var ama bebegimin uyku düzeni çok bozuldu çok yoruluyorum usenip yapamıyorum
(1,037 puan) tarafından
Çok şükür yapacak dururmum var usengecim ondan ama bide olmayanlar da olabilir
(48,904 puan) tarafından
kiz ben carsinin ortasinda oturuyorum gidip alip yapabilirim o an firsatim olmadigi oluyo eltimde ne yapsa paylasir hemde wp instagram Facebook heryerde
(1,037 puan) tarafından
Bizim gelinimizde aynı huylu huyundan vazgecmiyo eskiden tabaklar paylasilirdi şimdi resimler tok açın halinden anlamaz oldu
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Başlığı görünce annaaaam  dedum  nolaaaayyyy  :)
(1,037 puan) tarafından
Kız daha şimdi paylaştım ne ara görüldü :-)dikkat çeksin dedim dermişim valla ama kokuları burnuma geldi yav
(1,207 puan) tarafından
Tel elimde fıldır fıldır burda  geziyorum ondan gördüm hemen :) ay evet ya valla coşmuş  maşallah marifetli hanımlar kol geziyor bugün
(1,037 puan) tarafından
Hahah Allah seni valla banada bir sürü den geldi göz hakkım helal olsun valla onları kınamak için açmadım
(48,904 puan) tarafından
ikibalinannesi ikbal ❤️❤️❤️
(1,207 puan) tarafından
Canım ❤❤  :) :)
0 oy
tarafından
Hamur işini yasakladım kendime kilo vermem lazım o yüzden baakmıyorum o postlara :))
(1,037 puan) tarafından
Bende merak ederim hep ilgim çoktur kız helak nasıl azim valla ben duramıyorum Allah'tan usengecim
tarafından
Bir hafta eşim kendisi için acı çehre tohumu almış..araştırdım kabızlığa iyi geliyormuş eşim onun için almıştı..zayıflamaya yardımcı susatıyor o yüzden bol  su  içiyorum..afedersin ishal yapıyor 1 tanesi bile yetiyor..iştah kapatıyor..ben sabah kahvaltıdan önce bir tane yiyorum hemen su içiyorum tadı acı gerçekten..inan hiç yemek arzum olmuyor..öğlende kızımı okula götürüyorum giderken korse takıyorum yarım saat yürümüş oluyorum..akşam da yarım saat almaya gidiyorum öyle yürümüş oluyorum inan çok farkediyor..çok kilom yok ama göbek 7 aylık hamile göbeği gibiydi..tek sorun o gün dışarı çıkma tuvalete gidiyorsun sürekli bol bol da su iç
(1,037 puan) tarafından
Ya hiç duymamıştım ben deniyim bunu ya doğumdan sonrw benimde çok göbeğim kaldi
tarafından
Ben emzirmiyorum cnm sen emziriyorsan bir araştır..dediğim gibi tuvalet  sıkıntısı oluyor onu yediğin zaman evden çıkma
(1,037 puan) tarafından
Bende emziriyorum canmm. Evden çıkmıyorum zaten farketmez tuvalet meselesi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Başlığı görünce dedim gene kavga var hahay ☺️☺️ valla ben hiç girmiyorum onlara girersem canım ister kilo alıyorum diyetteyim hiç bakmıyorum valla 
(4,061 puan) tarafından
Bende öyle maa kafaya koydum zayıflamak için buyuzden bakmıyorum ama cumartesi doğum günü var nasıl tutarım kendimi bilmiyorum
(1,037 puan) tarafından
Ah işte hepte böyle zamana denk gelir
(4,061 puan) tarafından
Aynen oyle oluyor valla azını da tutamam ben puf
(1,037 puan) tarafından
Aynı ben valla
(4,061 puan) tarafından
Şimdide başladım ben yemeye yaparken yiyorum ya verdiğimi geri almasam bari iki günde
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Walla bende yapamıyorum canım nasıl istıyor anlatamam 

:) hamileyim ama yine de bakıyorum ne yapayım :) 
(1,037 puan) tarafından
Alsın kız aldır anaaa alcak tabi
(2,066 puan) tarafından
Almıyor kardeşim almıyor artık susuyorum gücüm kalmadı
(1,037 puan) tarafından
Valla üzüldüm kız neden böyle bu adamlar neden yani
(2,066 puan) tarafından
Bir bilsem neden böyle olduğunu.....
(1,037 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin ya
0 oy
tarafından