0 oy
1,093 göst.
Aile kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Hadi biraz sohbet edelim. Eşlerinizle nasıl tanıştınız? Ben başlatıyorum. Bı karpuza gittim

Şimdi ben en yakın arkadaşımın düğününe onların köye gittim damat da eşimin arkadaşı tabi ben bakmiyorum kimseye gelinin nedimesi olduğum icin gelin nereye ben oraya neyse yemek yenilcek yemekleri yedik bi güzel eşim dedi ben size bi karpuz  kesiyim kesti etti o sıra da da gözü bende ama ben bakmıyorum. Neyse düğün bitti eşim bna Messenger'dan Merhaba yazmış ama ben 1 yıl sonra gördüm. En yakin arkadaşıma dedim boyle boyle yazmis etmis iyi biri yazin konuşun dedi. 25 Kasım'da konusmaya başladık 31 Aralık'ta bi bakmışım kaçmışız ve evlenmişiz. 34 günde evlendik Tabi o zmn yılbaşı yasakları vardı o yüzden ailem Ankara'dan Eskişehire gelemediler beni götürmek istediler. Sonra bi haber nikah kıyılmış. Kaçtık ama benim babam vermedi 2 yil bekliyceksiniz dedi. Anneme dedim kacicam diye dalga gecti hergun iş çıkışı arıyodu ee bugün kaçtın mı kaçcan mı diye. En sonunda dedim kaçtım. Ha bu arada eşimin ailesinde herkes kaçarak evlendiği için normal karşılıyorlar.

35 Cevaplar

0 oy
(21 puan) tarafından
Eniştemin kardeşiydi bana bi kaç sene yazdı ben cevap vermedim istemiyodum sonra bi anda oldu :)
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Üniversite tanıştık sınıf arkadaşımdı sevgiliydik okul bitti askere filan gitti bekledim sonra evlendik çok şükür
0 oy
(570 puan) tarafından
Görücü usulü oldu bizimki eniştem ve eşimin amcası aynı yerde çalşyordu kız varmı demiş yeğenime arıyırz demiş oda benim baldzm var demiş neyse akşam gelelim demişler annem beni aradı çalışıyordm dedim istemiyorum zinhar çağrdm annemde sadece bakmak içn geliyolar dedi neyse geldiler akşam herkes bana aşırı yakınlık duyuyor tabi ben  yok diyom babam diyor brn kızımı vermiyorum sonra gittiler tekrar gelelim demişler geldier eşimle tanştk konuştk ben bu sefer istiyom demeye başladm  babam diyor aklını yıkamış senin ben diyorum yok ben istiyom 1 hafta sonra isteme söz oldu sonra nişan şimdi babam benden çok seviyor eşini :) :) :') 
0 oy
tarafından
Kız 1ayda nasıl güvenip kaçtıniz onun yerine ailenle göruşseydiniz 

Bizim tanışmamız eşim benim kuzenim ama hiç görmemiştim neyse biz bir arabamızın dugunune gittik annesi seni istemeye geldik dedi bende asla olmaz dedim neyse onlar eşimle görüşmek için evimize geldi annemde görüş birşey olmaz dedi oturduk konuşruş sevdim onu evlendik 
0 oy
(422 puan) tarafından
Görücü usulü :D
0 oy
(2,462 puan) tarafından

Tabi o zamanlar messenger var. Milattan öncee... :D

(1,464 puan) tarafından
Kız Facebook'un Messenger'ı var ya o ben onu da kullanmıyorum gerçi de denk geldi bı girmiştim:D
(2,462 puan) tarafından
Hee hehehe :))
0 oy
(240 puan) tarafından
2012 de üniversitede tanıştık 2020 de evlendik :)
(5,108 puan) tarafından
Yaa bizde 2012 de tanıştık , 2020 de evlendik :) Ama ben liseye gidiyordum tanıştığımız zaman
(240 puan) tarafından
Uzun zaman geçirmişiz anlaşılan :)
(5,108 puan) tarafından
Evet, öyle gerçekten  (:
0 oy
tarafından
Ne cesaret ya 1 aylık tanıdığın birine nasıl kaçtın kız:)))
(1,464 puan) tarafından
Deli cesareti ama yine olsa yine eşime kaçarım:D
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Uluslararası bir toplantıda tanıştık. Eşim toplantının moderatoru idi ben şirketin görevlendirdiği tercumandim. 3 gün aynı otelde beraber çalıştık o şekilde tanıştık 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Lise 1 de aynı siniftaydik sonra biz taşındık falan ama arkadaş olarak hep konustuk ara ara sonra babam vefat etti yanımda oldu hep derken sevgili olduk sonra annem ne kadar doğma büyüme İzmirli de olsa aslen Kürt oldukları için asla vermem dedi bir tanisin dedim aynı yerde durmam bile dedi biri vardı eski konuştuğum süreklu onunla gizli gizli konuşuyordu o da bana çiçek falan yolluyordu ben de gidip gizlice nikah kiydim anneme de söyledim kıyamet koptu eşim hiç bı zaman saygısını bozmadı hep efendi kaldı annem şimdi hep onu sorar anneme gidince pervane olur aç gitti çocuğum yemek yemedi tüh falan diye dert eder kavga etsek bağırıp durma adama onun gibisini zor bulursun ne desen yapıyor falan der her yerde de overmis eşimi kardeşlerim söyledi. Boyle annemin saçma bir inadı yüzünden gizlice evlendim yani şimdi çok pişman ama anneler her zaman evlatları için daha iyisini ister onu da anlıyorum
0 oy
tarafından
Ben liseye gidiyordum eşimde arkadaşımın sevgilisiydi başka bı arkadaşımla yolda yürürken eşim yanımızdan geçip giderdi sevgilisinin yanına okula yanımdaki arkadaşımla biz arkasindan dedikodusunu yapardık ayyy ne biçim bu çocukya diye pembe pantolon pembe tişört saçlar dik öyle **** biseydi :D nasıl bakıyorlar şöyle cocuklara bilmiyom diyodum :D neyse lise bitti olduğum yerden taşındık başka biyere o zamanlar face meşhur tabi neyse bı istek geldi o çocuk neyse takipçim çoğalsın diye kabul ettiydim :D sonra yazmaya başladı ben o samimiyeti sevmediğim için engelledim diğer hesabından bulup yazmış neyse bı hafta boyunca başımın etini yedi bı demeyelim bilmem ne sevmediğim halde bı şans vermek istedim iki günün sonunda sevgili olduk :)) ama numaramı vermemiştim hiç ne olur ne olmaz diye özelden arıyorum ben onu :D öyle öyle konuşmaya başladık iki sene sevgiliydik sonra ben evlenmek istemiyorum eşim sürekli ısrar ediyordu evlenelim artık diye o kadar sıkıştırıyoduki en sonunda annemin basınının etini yedim bende ama evlenmek istiyorum demedim sadece siz bilin gizli saklı bişey yapmak istemiyorum ben artık dedim neyse işte bobafa annem ve babamla muhabbet ederken bı anda babama telefon geldi müsaitseniz akşama busrayi istemeye gelcez diye bende kıpkırmızı oldum tabi sağdan soldan annemle babamın nosunu bulup babasına arattirmiş :)))babam aldı karşına konuştuk 2 saat kimdir nedir diye sonra hemen eve cagirmadi ilk önce biyerde buluşalım bı tanıyim sizi dedi öyle tanımadığım insanları bı anda evime sokamam dedi :D öyle öyle oldu 2017se sevgili olduk şuanda iki kızımız var eşimi çok seviyorum :)))
0 oy
tarafından
Eşimin kuzeni ile aynı hastanede çalışıyorduk bir gün onu ziyarete gelmiş ben tesettürlüyüm hastanede tesettür yasak açık çalışıyorduk kantindelermis ben de çay sigara molasına indim o ara kantinde bi hengame bi hasta yakını fenalasmis acil sorumlusuydum koştum baktım müdahale ettik aradan 2 gün gecti telefonumda bir mesaj saçların çok güzel keşke sadece ben görsem benden başka kimse görmese diye 

Derken 8 yıldır aşkımız ilk günkü gibi 5 yıllık evliyiz 1 oğlumuz var :-):-)
(4,475 puan) tarafından
Nerde calisiyorsun sayin meslektasim=)
tarafından
Manisa canım
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Benim ananem hasta idi, ona bakıyordum hastanede kalıyordum. Eşimin komşusu gördü beni onunda annesi hastanede kalıyordu. Sonra işte eşime ve bana söylediler biz görüştük 2 ay gezdik tozduk söz yaptık 10 ayda sözlü kalıp 1 buçuk yıl önce evlendik. :)
0 oy
tarafından
Hikayene bayıldım :)))))) 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 869 göst.
0 oy
29 cevap 915 göst.
0 oy
72 cevap 1,109 göst.

379,742 soru

11,368,039 cevap