0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (2,314 puan) tarafından
Eksper gelecek dendi bu gün 2. Gün para çekilmiş, eksper geldikten kaç gün sonra sonuçlanıyor acaba kredi onayı? Çekenler bir yardımcı olabilir mi ? Heyecanlıyım bir an önce evime geçmek istiyorum :)

8 Cevaplar

0 oy
(13,074 puan) tarafından
Bursa da 1 hafta içinde sonuçlandı:)
(1,368 puan) tarafından
Aa ankarada mısın canım nerden aldın evi :)
(2,314 puan) tarafından
Sincan :)
(1,368 puan) tarafından
Eski semtim 14 yıl oturdum bekarligim orda geçti hep.  Güle güle oturun :) Bende geçen sene taşındım evime sende geçersin inşallah bi an önce
(2,314 puan) tarafından
İnşallah bende çubukluyum ama 21 senedir sincanda yaşıyoruz evlendim hala burdayım eşimde burdayım oturuyordu çünkü:)
(1,368 puan) tarafından
Ne güzel canım. Biz de ben evlenmeden 1 sene önce yenimahalleye taşındık sonra eşimle tanıştım burdaki mahallemde :) 1 sene sonra evlendim. Sincani hala çok severim ama
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bizimki  1 hafta sonra açıklandı 
(2,314 puan) tarafından
Tapuyu kaç gün sonra aldınız acaba :)
(1,007 puan) tarafından
Aymı gün almıştık bence tam hatırlamıyorum valla
0 oy
tarafından
Canım bizim ki acildi o halde bile iki gün içinde geldi sonra ertesi gün bankaya gittik oldu hamdolsun insAllah hayırlı uğurlu olur
(2,314 puan) tarafından
İnşallah ya benimde ayın 5 kadar burdan çıkmam lazım yoksa kira vereceğiz
tarafından
Ooo çoktan çıkmış olursun bile
tarafından
Ben Antep'ten geldim baya uzaktı ev yoktu bile geldik direk müteahhitle anlaştık alacağımız kesinleşti eşyalarım yoldaydi direk eve geldi cnm hatta eksper geldiğinde yerleşiyordum :))
0 oy
(710 puan) tarafından
Biz yeni aldık canm 4 gün sonra falan sonuçlandı cnm
(2,314 puan) tarafından
Hemen tapu oldu mu peki
(710 puan) tarafından
Ertesi günü tapu alincakti malesef sistemde arıza vardı ertesi güne aksadı ama hemen tapuyu alıyorsunuz 1 gün içinde alınıyor ama bizim sıkıntı eksprde  çıktı eksper  bizim istediğimiz parayı eve bicmedi  biraz ugrastk daha oncesinde
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çarşamba başvurduk en erken pazartesi eksper gelir dediler cuma ya da pazartesi tapu olur dediler halkbankası başvuru yaptık bekliyoruz 
(2,314 puan) tarafından
4 binde banka kesiyor sonra kredi çıkınca doğru duymuşsunuz
(13,202 puan) tarafından
Toplam kesinti 22 olacak dediler bize de bakalım pazartesi salı belli olacak
(13,202 puan) tarafından
Bizim eksper bugün gelmiş salıya raporu çıkar cuma da tapu devri olurmuş kuzu bilgisi geldi şimdi
(2,314 puan) tarafından
Kaça kaç  çekeceksiniz biz 240 çekeceğiz ev 300 bin sizin ki nasıl
(13,202 puan) tarafından
915 e 260 çekeceğiz biz de
0 oy
tarafından
 Yaklasık 5 ay once aldık evı eksper geldı ertesı gun sonuclandı hemen kredi cıktı tapuyu aldık. Insallah hayırlısıyla sızınde bı an once cıkar
0 oy
(1,437 puan) tarafından
3 yada 7 is günü içinde cevap gelir canim bugün Cuma gelirse haftaya haber gelir inşallah hayırlısı olsun
0 oy
(462 puan) tarafından
Canım eşim eksper eşim iş yoğunluğuna göre yazıyor erken yazarsa  2 3 gun içinde sonuçlanıyor  eşim raporu yazdıktan  sonra firma kontrol ediyor onaylıyor ardından bankaya gidiyor banka onayliyor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 519 göst.
27 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,561 soru

11,394,363 cevap

34,909 kullanıcı