0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar annem aradi sesi cok buruk uzgun geliyordu bizi ruyasinda gormus...cok kotu kar yagmis heryer bi metreden fazla kar ben ve cocuklarim disarda karin ustunde oturup esimin bizi alip ewe donmeyi bekloyormusuz bir kizimin ayaginda ayakkabi yokmus soguktan kipkirmizi olmus ayagi..annem gelip yanimiza bana  sormus niye ayahi ciplak bu kizin ben gulerek diyormusum nolucak anne usumuyoruz ewe gidicez ztn burda kalmicaz annminde ici parcalanuyormus agliyormus bu halimize...boyle iste hayir olsun ins dedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mevsiminde kar görmek güzeldir anlamı 
(383 puan) tarafından
Insallah cnm bu aralar biraz maddi sıkıntılar  yasiyrz ondan mi blmyrm
-Reklam-
0 oy
(5,168 puan) tarafından
Rüya görenindir Annenin senin hakkında sıkıntıları ya da tedirginlikleri var sanırım kar mevsiminde görülürse iyiye yorulur
(383 puan) tarafından
Maddi sikintilar yasiyoruz brz ewin kredi borcu var cok annemde bunlarin farkinda dmk ki dert eduyir:(
0 oy
(97 puan) tarafından
Hayirlara gelsin, bi sadaka verin. Kar gormek sıkıntı olsa da mevsiminde goruldugu icin iyidir. 

Yinede ufak,capli bi kriz bi tartisma yada bi gecici ayrilik yasanabilir fevri davranmayin ruyayi hatirlayin ve gaza gelmeyin evinizi terk etmeyin 
(383 puan) tarafından
Cok sukur eşimle  ve kndi ailemle bir sorunumuz yok iyiyiz  ama borc icindeyiz maddi sknyilarmz var hayir olsun ins
(5,168 puan) tarafından
Rüya ilmin var mi
0 oy
tarafından
Rüyayı herkes yorumlayamaz cnm bilgisine güvendiginiz bir din insanına sorun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 449 göst.
0 oy
6 cevap 381 göst.
+1 oy
8 cevap 139 göst.