0 oy
1,101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (659 puan) tarafından
Sorum yukarda hastaneye 12bin ödeyip doğum yaparmısınız

70 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben yaparım Cnm canımdan kıymetli değil
(659 puan) tarafından
En iyi cevap seçtim seni aradıgım yorum sjsjsj☺
tarafından
+++++      doğuma para vermedim ama 50 bini geçti  benim sadece hastaneye git gel masrafım

Bilsemki bı 50 daha gidecek yine oğlum için o yolları gitmeye  razıydım
(6,859 puan) tarafından
Aynen öyle canım..
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Annemin çok güzel bir lafı var . 

Rabb'im o bohçayı nasıl bagladiysa öyle de açar 12 bin  versem de vermesem de nasibimi yaşayacağımı bildiğim için vermezdim eninde sonunda Allah'ın istediği olur Allah sağlık sıhhat versin.. öyle de böyle de doğacak o çocuk.
tarafından
Artıladım csnım aynen katılıyorum +++
tarafından
Sağol canım ♥️
+2 oy
tarafından
Bu zmaanda aslaaa aç kalmıyacağımız ne malum .paramız var diye boşa harcamakta ne ...gider koluma bilezik takarım. yaparım diyenlerede ayrıca şaşırıyorum,ben geçen sene oğlumda özelde doğum yaptım 2500 verdim ama bu sene olsaydı vermezdşm açıkçası bazı devlet hastaneleri özel gibi ilgileniyorlar.
+1 oy
tarafından
Bırak 12 bini 2 bin bile vermem ben :) 
+1 oy
(13,003 puan) tarafından
Hayır tabiki gittim mis gibi devlette yaptım param cebime kaldı gerçi yoktu da :D
tarafından
Hahaha :) aynı benim kafadan olmayan paranın da neyiyle yapacaksak:)))
(1,464 puan) tarafından
++++ canım
(13,003 puan) tarafından
☺️❣️.
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Hayırrrrrr....
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Yapmam sanırım 12bin şu zamanda iyi para  
0 oy
(14,030 puan) tarafından
2bucuk istedi vermedim devlette yaptım 
0 oy
tarafından
İlk doğumda aşırı korkuyordum bir kere devlete gittim burnumdan geldi korkumdan verirdim heralde ya doğuma olmasada kızım hastanede vs kalınca bir o kadar gitmişti 
0 oy
(15,663 puan) tarafından

Durumum iyiyse yaparım  niye yapmim :)

(10,411 puan) tarafından
Valla benim durumum iyi ben yinede yapmam
0 oy
tarafından

Ben yaptim ama ozel sigortam karsiliyordu 3 bin odedim hastaneye kendi cebimden.

Sigorta durumum olmasaydi yapmazdim net, o kada para bu sartlar altinda veremezdim saniyorum 
0 oy
(6,824 puan) tarafından
Ben oğlumu şehir hastanesinde doğurdum iyi ki orda doğurmuşum baya takmıştım özele kafayı doğum yapım falan diye ama boşa para tuzağı 

Ve ben bazı özel hastanelerin bilerek sezeryan yaptığını düşünüyorum para için riskli olan neysede olmayanida yapıyor gnu çünkü para tuzagi
(9,626 puan) tarafından
Para için yapıldığını zannetmiyorum çünkü bazı özel hastanelerde normal doğu sezeryandan pahalı oluyo benim gittiğim hastanede de normalde sezeryan arasında sadece 250 lira fark vardı cokta büyük bi fark değil ikisini de sezeryanla doğurdum ikisini de aynı hastanede ve ayni fiyata doğurdum yine hamile kalsam yine o hastaneye gider o doktora dogurttururum kendimi qsdfghgjahsg  aslında özel sezeryana zorluyo algısı cok yanlış çünkü devlet hastanesi sonuna kadar normale zorlar bakti ki çıkmıyo acil sezeryana alınır bu çok riskli bi durum ama özel öyle değil o sana imkan sunuyo istediğin dogum şeklini isteyebiliyosun bu bi yandan iyi bi durum,bazıları normal doğumdan cok korkuyo ve imkanı olmadığı için özele gidemediginden devlet hastanesini de istemiyo böyle katı bi kuralı olduğu için çünkü devlet hastanesinde gecenin  halinden psikolojisinden anlayıp sana seçenek sunulmuyo
(6,824 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben sadece düşüncemi söyledim
(9,626 puan) tarafından
Olabilir canim herkesin kendi düşüncesi ben genel olarak yazdım bizim buradaki yani çevredeki devlet hastaneleri 5 para etmiyo 1 tane adam gibi doktor kalmadi şehir hastanesi de 2 saat uzaklıkta olduğu için özeli tercih ettim  cokta memnun kaldım ama eger şehir hastanesi yakın olsaydı orda doğumumu yapardım çünkü bizim evin yakınındaki devlet hastanesinin dogum doktorlarından 1 tanesi şehir hastanesinde ve tam işinin ehli bi doktor doğumlarimi onun yapmasını cok isterdim ama nasip olmadı burda sadece asistanlar stajyerler kaldı onlarda adam gibi ilgilenmiyo
(6,824 puan) tarafından
Anladım canım ben yozgat şehir hastanesinde doğum yaptım özelden hiç bir farkı yoktu bir odanın içinde doğum yaptım orda yattım tekrar ve banyosu  falan içindeydi çok memmun kaldim
tarafından
Ben özelde doğum yaptım ikisinide aynı doktor ilkinde normal doğumda asla sezaryene kabul etmedi doktorum ikincide agladim sezaryen yap yine kabul etmedi senin keyfinle yapamam dedi zor duruma düşmediği sürece dedi ve özel hastane özel doktor .para tuzağı olduğunu dusunmuyorum işini ehliyle yapan var yapmayan var
0 oy
tarafından
2 sene önce 6.5 milyara oldum veriridim sanırım çünkü estetik amelyat oldum dikişsiz yapıştırma
(4,875 puan) tarafından
Valla canım aradım Medicali şehir dışından geleceğimi söyledim doktorun ismini söyledim muayene ve doğum ücretini öğrenmek istiyorum dedim.
Kayıt oluşturuldu gün içinde aranılcaksnz deyip 20 dk sonra aranıldı öğrendim.
tarafından
Anladım canım vallahi çok iyiymiş böyle telefonla fiyat öğrenildiğini ben ilk defa duydum senden açıkçası ama iyiymiş yani çünkü ben de uzakta oturuyorum Mersin ilçesinden çok uzağım ben tarsus'a yakınım o yüzden ben de çok böyle hani boşu boşuna gitmemek için öğrenmek istediğim zamanlar oldu bana bilgi vermediler

Muayene ücreti 600 lira canım
(4,875 puan) tarafından
Neredesin sen  .
Ama ben doğum için sordum muayene kardiyoloji pahalı olur  ☺️☺️ bana 200 muayene  ücreti kurumlara indirim var dedi dedim eşim askeri personel %20 indirim var doktorun dedi ☺️☺️
tarafından
Akdeniz bölgesi ben huzurkente yakınım kuzum
(4,875 puan) tarafından
Aaa annemler huzurkentte ☺️☺️
0 oy
(1,207 puan) tarafından
12 bin vermezdim şahsen en fazla 3 - 4 bin ki oğluma özel de doğum yaptım 2800 du şu şu busu  4 u buldu zaten
0 oy
(66 puan) tarafından
Ben 5 bine yaptım ama çok pişmanım keşke devlette yapsaydım o 5 le de oğluma cicler alsaydım eşyalar alsaydım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İçimde büyütürsen yinede yapmam 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yapmazdimmm 3_5 bin olsa tamamda 12 binmi olmusss dogumm paketlerini ??????
0 oy
(2,803 puan) tarafından
İçimde tutarım yinede 12bine doğurmam 12 bini bebeme krallar gibi bakarım hıhh
0 oy
(1,059 puan) tarafından
1.5 yıl önce 2500 yaptım özel de nromal  doğumdan korkuyordum doktorum da zatemcati kemigin dar demişti 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
1.5 yıl önce 2500 yaptım özel de nromal  doğumdan korkuyordum doktorum da zatemcati kemigin dar demişti ..

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 273 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurrseda (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 613 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.