0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Selam kizlar 25 gün önce normal doğum yaptım ve çok kabızlık çekiyorum ilaç yazdılar kulandimama fayda görmedim lütfen birşeyler önerin ne yapabilirim 

9 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Kuru kayısı, incir, erik, pancar, ıspanak, Yulaf ezmesi,elma, avokado bunlar kabızlığını giderebilir ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay özür dileyerek diyorum ki o kabızlık tan neler çektim ben aman aman öldüm dirildim 
0 oy
tarafından
Ay özür dileyerek diyorum ki o kabızlık tan neler çektim ben aman aman öldüm dirildim 

Dikişlerin oynadı düşün 

Zeytinyağı iç bir iki yemek kaşığı
tarafından
Off bnm de dikişlerim açılmıştı :( beslenmeyle düzeltilebilir ancak
0 oy
(324 puan) tarafından
Lavaboda çok kez ağladığımı bilirim o yüzden duphalac diye bi surup kullanmıştım ilk babasına fayda etmedi ama düzenli kullanımdan sonra etkisini görmüştüm 
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben 2.çocuğum ikisindede tam 1 aylıkken oluyorum basur var bide allah yardımcın olsun oralac veriyor doktor o iyi geliyor benim yapmadığım kalmadı kayısı suyu kuru kayısı zeytinyağ daha neler neler ancak oralac çözüm oluyor 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım doğumdan sonra bi süre hiç çok katı bi şey yemedim genelde çorba içtim zeytinyağı kullandım her sabah kahvaltıda tereyağ yedim sıvı şeyleri çok tükettim kuru incir kayısı yedim hiç böyle problemim olmadı dikişim vardı korkuyordum çünkü en başta dikkat ettim 
0 oy
tarafından
Burda duphalac surubu onermislerdi azıcık bile icsen kabızlığı gideriyormus geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kayısı hoşafı iç canm çıkarsn 
0 oy
(2,048 puan) tarafından
Bende sezaryen olmuştum afedersin ama lavoya gidemeyince annem yeşil sabun küçük küçük yaptı makattan aldim ama bir fayda etmedi sonra eczaneden lavman aldim oda makattan bir 5 dkk üzerine yürüdüm sonra lavaboya gittim çok rahat yaptim sende ondan 1 kere kullan derim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 297 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda_25 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 577 göst.
11 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 129 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur_2244 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 175 göst.

377,337 soru

11,292,305 cevap

34,710 kullanıcı

...