0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Çocuğun boğazından kesecek halimiz yok 2 ay önce 3 li 1 200 gram aptamil 500 TL ye almıştım şuan  bin TL  bezler 2 kat fiyatına çıkmış yazık günah ya  yemek degilki biraz kısıp  yetttiririz diyelim 

10 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben mamayı 13 buçuk aylıkken kestim süt veriyorum ama süte bile zam geldi millet ne yapacağını şaşırdı artık yakında hırsızlık yavma başlar 
(604 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum   insanlari cagresiz bırakıyorlar zaten normalde geçimsizlik vardı şimdi Allah sonumuzu hayirsl etsin
(2,826 puan) tarafından
Aynen öyle Allah milletin fakir fukaranın yardımcısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Yazım günah ya Allah sonumuzu hayır etsin bian önce akıllanmalı bu millet yoksa işimiz yaş 
(604 puan) tarafından
Ya kuzum Türkiye'de ne zaman  biseye zaman gelip de bidaha fiyatı geri çektiler ki bizim milletimiz fırsatçı sömürü cu
(497 puan) tarafından
Geri çekmiyolar düşmez zaten bu saatten sonra süt 16 lira bune ya şaka gibi
0 oy
(497 puan) tarafından
herşeyi bahane edip fiyatları ucurdukca uçurdular Allah hoş gormesin marketlerde sütleri artırdılar yok bize sutculerde çok pahalıya veriyor diye akşam haberler gösterdiler üç TL den topluyorlamis eee markete gelene kadar uçup gidiyor Allah sonumuzu hayır etsin önceden 100 TL değerliydi şuan sadece adı var 
(604 puan) tarafından
100 TL ye marketten 3 parça alırsak şükür ediyoruz ateş pahasına herşey  . Ama bu bebek ihtiyaçlarına zam. Yapılmamalı  2 kat fiyat. Nedir ya
(497 puan) tarafından
aynen hatta ve hatta mamadan bezden bu tür seylerden vergi bile almasa aslinda çünkü herşeyden kisarsin ama bunlardan kisamazsin ama nerde onlar dahada çok arttı şuan mama yiyen bez bagladigim bebeğim yok ama gerçekten Allah yardımcınız olsun
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Yetkililer nerde uyuyorlar herkes yolunda ya üç beş 
(604 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bakalım nasıl gitcek boyle
0 oy
tarafından
Birşey soracağım canım Nerden alıyorsun mamayı
(604 puan) tarafından
Gitti gidiyor hepsi burada  Trendyol kuzum
tarafından
Marketlerde daha ucuz değil mi aptamiller İnternet fiyatları her zaman kazıktır
(604 puan) tarafından
İnternette çok lu paket aldığımızda ekonomik oluyordutabi şimdi olmuyor
tarafından
Tabi önceden daha ucuzdur ama şuan çoştular satıcılar hep milleti kazıklama peşinde eşim markette çalışıyor aptamiller 50 TL civarı dedi sende 500 TL diyince merak ettim nerden aldığını o yüzden sordum canım Allah yardımcımız olsun çok zor günler geçiriyoruz inşallah bir an önce son bulur
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Walla hersyimiz den kısıyoruz. Çocuğun bezinden kisacak halimiz yok artık . Bezi az kalmış . Ayın on beşi gelsin bir an önce ya 
(604 puan) tarafından
Benimki de az kaldı manada bitti sipariş vereyim dedim şok oldum ya
(5,559 puan) tarafından
Malesef. Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ya burda görüp şasırıyordum.iste yeni doğana tuvlate eğitimi vercez diyenler vardı nerdee benim kız 3 aylik tavuk gibi boyna cirtliyor ben nasil egitim verim ayda 3 paket bez aliyoruz yetmiyor sonumuz hayrolaa
(604 puan) tarafından
Ya kuzum bu ihtiyaç şimdi sen çocuğa az yap  ve az ye diyemezsin ki yani buna 2 kat zaman yapılmamalı
(2,803 puan) tarafından
Nasıl dicem sı.cma valla gozumun icine baka baka yapiyor :D Allah yardimcinmmiz olsun
0 oy
tarafından
Yapılması gerekeni şuan yapması gereken bizler değilizde asıl yapması gerekenler 3 maymunu oynuyor 
0 oy
tarafından

Malesef çocuktan değil kendimizden kısmaya başladık prima aktif bebek kullanıyorum indirimliyken 2-3 paket stokladım şuanda var ıslak mendil prima kullanıyordum ona da zam geldi şimdi a101 den uni baby alıyorum yılbaşından sonra dahada zam gelecekmiş Allah sonumuzu hayır etsin 

0 oy
(7,773 puan) tarafından
Allah bu ülkeyi bu hale getirenlerin bin belasını versin inşallah tövbe estağfurullah beddua etmiyoruz allaha havale ediyoruz
(604 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 933 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 545 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gamzey (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 687 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu