0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim gibi olan var mı kızlar haftanın 7 günü neredeyse evdeyim  hiç çıkmak istemiyorum dışarısı beni korkutuyor acaba piskolojik bir sıkıntı mı bu:ermm:

22 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından

Bende sendenim cnm  korkma yanlız değilsin:)

(146 puan) tarafından
Bende hic çıkmak istemiyorum
tarafından
Sevindim yalnız olmadığıma cadı kiz nicin yabancı gelmedi aklımda kaldığına göre ya Anteplisin yada ismin İlknur yani ya adasimsin yada hemsehrim:))
(5,311 puan) tarafından
Her ikiside değilim kuzum  :(  postlarına yorum çok yapmış olabilirim oradan aklında kalmıştır  uzun zamandırda girmiyorum
tarafından
Demekki yanlış hatırlıyorum canim ☺☺
(5,311 puan) tarafından
Olabilir balım  hiç sorun değil
-Reklam-
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Ben de aynıyım. Bugün eşim dedi ben cocuga bakarım git bir iki gez dolaş yürüyüş yap diye ama hiç çıkasım gelmiyor evden 
tarafından
Eşim de bana diyir ama cocjkla çık diyor 6. Kat asansör yok nasıl in çık yapayım
(8,961 puan) tarafından
Nasıl asansör yok ya. Bizim de 6.kat. İki senedir bir kere merdivenle çıktım daha da çıkmam :)
tarafından
50 yillik bina kuzum keşke tek eksik asansör olsa
0 oy
tarafından
Psikolojik olduğunu sanmıyorum ev kuşusundur, bende öyleyim evi çok severim ama havanın güzel olduğu her gün çıkıyorum oğlum için 
tarafından
Aslında haklısın canım bekarlıktan beri boyleyim
tarafından
Evi daha çok seviyorsun normaldir hem zaten kış geldi dışarısı buz gibi ev en iyisi
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yalnız değilsin bende çıkmak istemiyorum ama Bi yanım da anneme gitmek istiyor bazen anneme kaçıyorım onun dışında evdeyim hep 
tarafından
Bide ben gurbetteym ne anam var ne babam burda:'/
(1,015 puan) tarafından
O zaman ben hiç çıkmazdım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz sklmiyonmu 24 saat evde durmaktan
tarafından
Bazen sıkılıyorum hatta çoğu zaman canım
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bende eve gelmek istemiyorum ☺️☺️☺️☺️
(13,705 puan) tarafından
Aha ben djdjdjd
tarafından
Ne güzel canim:))
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Valla bende çıkmıyorum çocuk sıkılıyor onu mecbur çıkartıyorum 
tarafından
Benim kızımda çok sıkılıyor o yüzden eve sureklo cocuklu misafir alıyorum çocuk odasına salıncak kaydırak kurduk orda oynuyorlar ama dışarı gibi olmuyor maalesef
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Ben tam tersi gezme olsun yeter
(13,705 puan) tarafından
Ne kadar da ben djdjdj
(7,687 puan) tarafından
Canımsın djfjsjdjxj
tarafından
Bide çok üşengecim kiz 6. Kat in çık asansör yok ne bilium inmekye istemiyorum çıkmamak için bi sürü bahanem var
0 oy
tarafından
Bende bende yalnız degilsn hep evde yatasim var :))
tarafından
Aynıyız desene:))
tarafından
Aynnn vlaa:))
0 oy
tarafından
Haftanin 7 gunu evde olmak cok sikinti degil arada olur oyle, hatta cikmak istememen de donem donem normaldir, ama disarisi seni korkutuyorsa bu normal degil canim
tarafından
Ya ne biliym canım şu disarda durduk yere öldürülen insanları görünce can güvenliğimiz yok gibi hissediyorum hep bi tedirgin oluyorum olmadık şeyler düşünüyorum dışarı çıktığım zamna
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Benimde eve giresim yok gezme olsun hemen çıkıyorum valla :P

tarafından
Ne güzel kız bende misafirliğe felan bile gitmek istemiyorum hep herkes bana gelsin istiyorum sırf çıkmamak için
(2,064 puan) tarafından
Ben arkadaşa gidiyorum apartmanda ordan geliyorum 15dk sonra başka komşuma gidiyorum :))
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Benide herif göndermiyor çok sıkılıyorum sürekli evde 
tarafından
pandemıyle yasamayı ogrendık valla onlem alıp cıkıyoruz yanı evdede ömur gecmıyor kı ınsanız sonucta
(7,272 puan) tarafından
Nedenini sordun mu kendine neden istemiyorsun
(7,272 puan) tarafından
Tabikide zaten çıktığımda sürekli elimde kolonyayla geziyorum da yinede çocuktan korkuyoruz maske takmıyor sonuçta daha
tarafından
ne kadarlık cocugun
(7,272 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında canım
0 oy
tarafından

çıldırmış olmalısın gezmek sevılmez mı ya :D

tarafından
Ne bilim kuzum ya bekarlıktan beridir böyleyim acikcasi
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende öyleyim. Çıksam bile bir an önce eve dönmek istiyorum. Çok rahatsız hissediyorum kendimi. Dışarı çıkınca keşke cikmasaydim evde daha mutluydum diye içimden geçiriyorum sürekli.
tarafından
Ay aynı ben valla ya eve gelince iyiki evimiz varmis diyorum
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende hep evdeyim 3 gündür hiç cikmadim eşim diyor ki bugün dolaş gel marketleri bim şok a101 falan gittim 1 saatin içinde geri geldim :D beni hava etkiliyor kapalı yağmurlu  olduğu zaman hep evdeyim cikasim gelmiyor 
tarafından
Benim eşimde diyor git gez kendine oyl4 kızla ben uyuycam gececi hep kendisi bende sende gel diyorum ama gelsede gitmek istemiyorum sonra vazgeciyorum
0 oy
tarafından
Yalnız değilsin bende öyleyim oğlum 6 Aylik hiç dışarı çıkmak istemem annem ben oğlana bakayım sen yürü der . Ev kuşu okdum iyice
tarafından
Aynı canim valla kızım çok sıkılıyor arada kiz kardeşim birda onun yanına gidiyoruz ama çoğunlukla o geliyor
0 oy
tarafından
Ah bu pandemi bizibu hale getrdı. Bnmde hıc cıksam olmuyo ama hva gunesli sıcakken kızımı yarım saatte olsa hftada bır ıkı defa cıkarıyorum hva alsn dıye
tarafından
Anladim canım bide bizim ev 6. Kat asansör yok inip çıkmakta bana eziyet oluyor
tarafından
Ooo oyle olsa ayda bır bıle ınmem ☺☺☺
0 oy
tarafından
Bende çıkasım gelmiyor eşim zorluyor o olmasa 7 gun evde durcam
tarafından
Niye böyle acaba sende mi evde oturmayı sevdiğinden canim
tarafından
Normalde aktif çalışan biriydim 5 aydır evdeyim çok sevmiyorum evden çıkmayı valla araba altımda alışveriş merkezine bile isim olmazsa gitmiyorum.. eşim gelince yürüyüş için çıkartıyor sağlık olsun diye:)
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bende ev kuşuyum evimde huzurluyum dışarısı pislik dolu en azından güven icinde çocuklarımlayım cnm 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Canım ben gezmeyi çok seven bi insandim . Sonra evden çıkmamaya başladım baya sürdü yani dışarıda kendimi rahat hissetmiyodum bunu farkettim rahatsız oldum yani bu durumdan insan evde durdukça durası geliyo. Şükür geçti şimdi 2 gün evse kalıyım gözüm dışarda:D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,100 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 613 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.