0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
kayınvalidemin ayagi kirildi bende gorumceme dedim sen calis izin alma ben bakarim bir hafta kadar cunku bayramdan sonra aileme memelekete qidicem bakamam neyse konu su 

bir yasinda kizimla 4 yasindaki oglumla kaynanama geldim bi gorumcem ve kayinbaabm var yemeği camasiri v.s herseyine bakiyorm konu su floda bir alana bir bedava kampanyasi varya kayinbabam bibkendine bide ogluna (esime )aldi gorumcem kendine iki tane aldi cocuklarima aldilar kayinvaldemde bi kendisine bide annesine aldi kimse bana demediki bi tanede sana alalim ayakkabi istediqimden deqil istesem 3 4 binliralik ayakkabida alirim ama hic dusunmediler nasil zoruma qitti nasil 

12 Cevaplar

+1 oy
(81 puan) tarafından
El kapısına gidip te çekmeyen varmi bacım illa bi dusuncesizlik oluyor 
(997 puan) tarafından
Ben :D
tarafından
Bende bende ☺
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Tabi hediye olarak ailesi alabilirdi ama burda ailesinden cok eşinin suçu var onun daha cok düşünmesi lazımdı 
(329 puan) tarafından
Babasi eşine almış kaynana annesine görümce kendine. Eşin belkide haberi olmamış.
(9,626 puan) tarafından
Alındıktan sonra haberi olsa bile yine de sorsaydı keske
0 oy
tarafından
Burda esin düşüne bilirdi 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
 Kotu olmus haklisin 
0 oy
(265 puan) tarafından
Aman canı cehenneme, kendi annen gibisi var mı
0 oy
(455 puan) tarafından
Bu düşüncesizlik maalesef tüm kültürlerde var alınma ama ben olsam laf sokardim 
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Bence sende git kendine 2 tane al. Beni düşünen olmadi bende ikisinide kendime aldim de. 
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben hala yasiyorum inşallah son baharda eve başlıcaz ayrılacaz
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla al eşini istediğin ayakkabıyı git al düşünmeden düşünmesinler çok da önemli değil sanki alacaklar bişe beğenmeye çeksin he senin yanında alığta sana almasalar sana sorma salar dediğin doğru 
0 oy
(329 puan) tarafından
Yaa içim burkuldu kız. Öyledir hepsii napıcan. Anne gibisi varmı Allah sağlık versin onlara elden adama annemi olur. Boşver cogumuzunku öyle. 
0 oy
(997 puan) tarafından
Kaynanamdan canını iste canını verir o kadar iyi asla parasını sakınmaz gizlemez , durumumuz iyi olmasına rağmen gizli gizli hep para verir ama bu konulara gelince benim kaynanamda aklına gelmez o an için ondan dolayı kendi kaynananizi kendiniz tanıyorsunuz belkide o an için unutmuş olabilir 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Geberesiceler

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 820 göst.
5 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 679 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 562 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Yusufcan (130 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 286 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı