0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Ay kızlar gec gece uykum yok 39 haftalık hamileyim rahatım yok. Çok yorgunum halimii soran yok bunedir yav böle siz nasılsınız naparsnz bu saatte aktif ballar ❤️

12 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah kurtarsın bacım sola yat , yastık köy bacak arana ohhh dınlen 
(26 puan) tarafından
Yok kuzum yok uykularım haram yastık falan hak getire bna ohhh diye dinlenmeyi çok özledim :)
(5,132 puan) tarafından
Allah kolaylık versin
(26 puan) tarafından
Sagol çok❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi şuan uyuyabildigin kadar uyu. Söyleyeceklerim bu kadar =D
(26 puan) tarafından
Kz 2. Gebeliğim anlıyorum ne demk istedgni ama hem kzıım hemde karnımda ki sıpam müsaade etmiyordu :))
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Ay tam 40.haftamda bebeğimin hareketleri çok yavaşladığı için doktora gittim ve doğum başlamış 3cm. Hadi inşaAllah doğumum çok çok güzel geçti postunu okurum yakında ;)
(26 puan) tarafından
Agzın bal yesin kız amin inşallahh ❤️ :)
(7,549 puan) tarafından
Amin canım benim ❤️
0 oy
(930 puan) tarafından

Sütlü kahve yaptım içip uyuycam inşallah makineyi bekliyorum çamaşır sercem daha

image

(26 puan) tarafından
Ahahah ya biz kadınlar çok çekiyoruz ya bu saatte çamasır bulaşık bitmiyor kolay gelsin cnmsı :) afiyet bal şeker olsun miss
(930 puan) tarafından
Saol canım aman iş bitmiyor valla deşme yara mı
(26 puan) tarafından
Kız ev işi nankör nankör valla ben yapa yapa bşteremdm 6 yıllık evliyim artk iş görmek istemiyorum :)
0 oy
(949 puan) tarafından
Kiz bende 37 haftaligim öğlene kadar uyudum aksam 5 ten 8 e kadar tekrar uyudum simdi uyku sıfır :D  kemiklerim agiriyor yatmaktan 
(26 puan) tarafından
Bacım uyumusun uyıycagı smdi 0 olması normal :)) su kadar uyusam yetr gece uyumasam da olur ahaha :))
(949 puan) tarafından
Kiz midem bulandi ilac ictim onun yan etkisiyle uyudum yoksa bu kadar uyumam bayildim resmen
(26 puan) tarafından
Ha anladm bacmm olsun dinlenmissindir en azndan
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim ak yüzle kurtarsın. 
(26 puan) tarafından
Aminn cnmm sagol ❣️
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canım bende 28 haftalık hamileyim 2 yaşında kızımı sallıyorum bı saatir uyumuyo bende çok rahatsızım Allah hepimizin yardımcısı olsun 
(26 puan) tarafından
Aminn kuzum 2. Gebelik çocuk küçükse zor oluyor valla Rabbim yardım etsn cok iyi anlıyorum seni ❣️
tarafından
Amin canım sagolasin kızım 2 yaşında oglum 28 haftalık ben 20 yasindayim üçümüz beraber büyüyüp gideriz daha çocuk düşünmüyorum erken yaşta büyütup rahat etmek istiyorum
(26 puan) tarafından
Ayy kuzum daha minnakmıssın senn Rabbim yavrularını bağışlasın inşallah ❤️ büyürsünüz canm çokda güzel büyürsünüz hemde :)
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
kiz çocuklar yatmisken bütün işimi yaptım şimdi burda takiliyom  sabah bulmuş gibi oluyor akşamdan yapinca
(26 puan) tarafından
Ahh ben akşamdan toplasamda bacm sabah kahvaltı hazırlayan kadr Bi bakıyorum kızm alt üst etmiş saldım valla :)))
tarafından
bizimde aynı da odalar temiz kalıyor odaların kapısını kapatıyorum sade ce salonu dağıtıyorlar benimki 2 tane biri 2 yaş biri 1 yaş
0 oy
(7,204 puan) tarafından
Bulaşıkları yıkadım elbiseleri makinaya attim oğluşumun basında bekliyorum uyanmasını bezini değiştirmem gerekiyor 
(26 puan) tarafından
Bende saha kızımı çişe tutcam bide çiş başı bekliyoruz o kadr iş yapıp biz kadınlara helal olsun kız valla kolay gelsn bacım :)
(7,204 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah
(26 puan) tarafından
Aminn hepimize ❣️
0 oy
(410 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Ben de eşim hasta yanıma yatma sen de hasta olursun dedi bende yer yatağı yaptım nasıl uyuyacağımı düşünüyorum:)
(26 puan) tarafından
Amin sagol kuzum ❣️
 Ahah çok geçmiş olsun olan sana olmuş :) Allah rahatlık versin :)
0 oy
tarafından
Klişe olacak ama doğunca bu hallerini ararsın benim bebe iki aylık bazen iki saat karnıma geri sokamaz miyiz diyorum eşime :)
(26 puan) tarafından
Yok bacm bnm 1 tane var evde ben demem  1 tanede gelince fark yok bana :) maşallah Allah bağışlasın ❣️
tarafından
Benim de bir kızım daha var 4 yaşında rahata alışmıştım şimdi başa döndük. Sağol çok teşekkür ederim ❣️
(26 puan) tarafından
Bnm kide 3 ay sona 4 olacak tam cadı ama hiç rahata alışmama izin vermedi valla :)) o yüzden çok zorlanmam diye düşünüyorum :)
tarafından
Maşallah yaramaz cadı desene :) benim kızim pek sessiz her şeye tamam annecim der maşallah böyle yetişkin gibi okadar olgun ki anlatamam niye böyle oldu bizde şaşırdık
(26 puan) tarafından
Ayy maşallah kuzuma nasıl isterdim tamm anne diyenlerden olsun anlatamam umudum oğlumda artk o bari acck sakin olur inşallah diyorum :)
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Bende öyle ya 39 haftalığım ayağımın altınfa yastık var öyle uyumayı bekliyorum uykum var ama ağrılardan yatamıyorum 
(26 puan) tarafından
Allah yardım etsn valla bende aynı sağ salim kucagımıza almayı nasip etsn inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.