0 oy
359 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (514 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlaaar

21 Cevaplar

+1 oy
(463 puan) tarafından
Normalde alınır doğum hediyesi. Ama şurda 10 kadında 9una alınmamıştır. Ne kocası ne kocasının ailesi tarafından 
(2,501 puan) tarafından
Onlardan biri de benim
(463 puan) tarafından
Bana değil oğullarını alışverişe götürüp üst baş almışlardı eve gelirken de bana bi iğne almamışlardı :D
(1,363 puan) tarafından
Yokkk valla kaynanam 1 bilezik kayinpederim 1 bilezik takmislardi bana ilk oglumda. Eşim hususi şu dogum hediyen dedigi birsey olmadi ama mesela ozaman saat bakiyordum 2 tane birden aldik . Biri benim begendigim biri onun begendigiydi, sayilirmi bu bilmiyorum ama en azindan kayinpederim kayinvalidem yapti :) ;)
(463 puan) tarafından
Kıymetlerini bil ellerini öp canım bizin kayınpeder çocuk ağlayınca niye ağlatıyosun diyo :D kızım kolikti
(1,363 puan) tarafından
Önünden ardindan hep allah razi olsun derim, oglumu bir gun parasiz evlerinden cikarmadilar ki bizim maddi durumumuz çook çook iyi, çok şukür ama her gittigimizde hemen para verir kayinvalide ogluma oda oyle 50-100 degil :) bazen esime sorarim alayimmi diye, ihtiyacimiz yok ama kadinin ici oyle rahat ediyor. Ama mesafeyi korumazsam, cizgiyi kaldirirsam hadlerini de asacak bir yapidalar. Boyle laf söz mumkun degil soyleyemezler, tavrimi tepkimi bilirler ama, ben biraz esnek davransam sanki yüz göz olacaklar gibi. Ben hep mesafeli davrandim. Ne kavga ne dovuş gayet iyi. Zaten tahammulum yok benim mıç mıç ilişkilere. Allah bozmasin diyelim  :)  :)
-Reklam-
+1 oy
(684 puan) tarafından
Abim dışında kimse bisry almadi abimde bebeğime kunye bana gram altin almıştı 
+1 oy
(497 puan) tarafından
valla alınması güzel bişey dusunulmek benim eşim almadı ama üst kat komşum hastaneye getirmiş odaya almamışlar çiçeği eve gelince eve getirdi birde çok sevdiğim arkadaşım bana en çok sevdiğim canlı çiçeği bide kızıma çok güzel evvbotu almıştı çok mutlu olmuştum 
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Çiçek alınır ama bana almadı kimse bişey :(
(7,751 puan) tarafından
Bana daa :"( :'(
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Keyfine kalmış 
0 oy
(272 puan) tarafından
Yapılır canım ama kimden beklediğine de bağlı :) 
0 oy
tarafından
Icınden gelıyosa yap .
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Rsim ikisinde cicek..birindede kiyafet almisti kafasina gore yani
0 oy
(7,201 puan) tarafından
Benim ailem canlı çiçek almıştı  çokta tatlis bir not yazmışlardı . Çiçeğim çok güzel her gören beğeniyor bende çok seviyorum. Eğer yakının ise al canım mutlu olur ama ikinci derece ise çokta lazım değil (≧▽≦)
0 oy
(2,474 puan) tarafından

Ağlarsa anam ağlar gerisi pleybek yapar :D

Annem ablama aldı aynı değerinde banada alacakmış. Gerek yok diyorum olmaz diyor. Allah razı olsun düşünmesi yeter. <3

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Walla bence alınması lazım . Bana bazı akrabalar aldı bazıları almadı. Alanlarda yazma çorap. Kıyafet dikmek için kumaş . Küçüktü belki ama mutlu oluyordum
0 oy
(8,968 puan) tarafından
Ablam bana hastaneye çiçek göndermişti. Nasıl mutlu olmuştum. Düşünülmek galiba insanı mutlu ediyor. 

Eşim de küçük bir takı aldı. Ama hatıra işte. Takıyı öpesim geliyo bazen. Çok seviyorum eşimi. 
0 oy
tarafından
Ne hediyesi ginlaynanam bebeğe alışveriş yaptı o kadar avucunu yala dedi birde birde hamile iken hamilelik alındı hepsi bu eşimde alacak sözü var yuz gorumlulugu takamadi unutmuş ama taktılar Allah var ikisini birleyip alacağım dedi bende ne istersen onu yap canim aramızda lafı minolur dedim 
0 oy
tarafından
Ama eşim teraryum aldi kız bak hakkını yemeyeyim sorlnta dondurucu aldı ama ben altından bekliyordumndogun hediyesi
0 oy
tarafından
Bizde alınıyor anne künye falan takar kayinvalide altin yada bilezik 
0 oy
tarafından
Normalde alınır Bnm eşim bana almadi ne gerek var dedi evlilik yıldönümü sevgililer günü hiç birinde almadı  almasını isterdim ama
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Benim anne tarafında alınıyor ama eşiminin tarafında hicbisey alınmadı 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende kişiye ve mddi durumuna göre değişir bna aldılar doğumda hediye 
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim doğumunda görümcem evi süslemişti balonlarla bekardı memleket ten yanıma gelmişti yardıma sonra kendisi evlendi doğum yaptı yanına gidemedik iznimiz yoktu orkide göndermiştim eşimin işi evden çalışmaya geçti  memleket e taşındık eve orkide gönderdi hoşgeldin diye  doğumda da eşimden istiyorum bi tek o da alırsa bakalım
0 oy
(13,046 puan) tarafından
Kişiye göre değişir bence alınsa daha iyi olur karşıdaki insan mutlu oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 747 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 422 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 759 göst.
10 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu

380,555 soru

11,394,154 cevap

34,907 kullanıcı

...